Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Laska nie do rozgryzienia

6 posts / 0 new
Ostatni
boomerang
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2009-12-12
Punkty pomocy: 7
Laska nie do rozgryzienia

Witam.
Mam pewien problem z dziewczyną (16latka) , która strasznie mi się podoba wygląda na sympatyczną, ale odkąd wyciągnąłem od niej numer telefonu i gg unika mnie jak ognia!

Wygląda to tak:
parę dni temu napisałem jej, że ma b. ładne zdjęcie w pewnym serwisie. podziękowała, zapytała czy przypadkiem nie jestem z jej szkoły. odpowiedziałem, że owszem. wymieniliśmy parę wiadomości.
dzień później jej koleżanka zapoznała mnie z nią na przerwie, ale ona wyglądała na strasznie zawstydzoną całą sytuacją, prawie się do mnie nie odezwała, zadzwonił dzwonek poszedłem na lekcję. zaraz po lekcji podszedłem do niej i poprosiłem o numer telefonu. Podała go bez żadnych oporów. Wieczorem tego samego dnia napisałem do niej smsa, w treści pisząc, że  wygląda na sympatyczną i że chciałbym ją lepiej poznać. dodałem żeby podała swój nr gg. Odpisała   podając numer, nie pisząc nic pozatym. zapytałem czy będzie dzisiaj na gg, odparła, że dzisiaj jej nie pasuje bo akurat wychodzi. Odpisałem, że mam nadzieję, że natrafi się jeszcze jakaś okazja do pogadania. Odpisała mi "No z pewnością Smile "  Myśle sobie no dobra może faktycznie wychodzi. Minęło parę dni  i na gg jej nie było, ja w szkole jej praktycznie nie widziałem. dzisiaj napisałem jej czy może nie wejdzie na gg to byśmy sobie pogadali. Nie odpisała nic. Mam wrażenie, że mnie unika, ignoruje.

Jest jeszcze jakiś sposób przekonania jej do siebie, bo nie ukrywam, że mi się ona naprawdę podoba?  Proszę o jakieś rady. Normalnie Oporów do zagadywania z dziewczynami nie mam, ale do tej akurat mam nie wiem dlaczego.

Dil
Portret użytkownika Dil
Nieobecny

Dołączył: 2009-11-29
Punkty pomocy: 33

Pogadaj z nią w szkole normalnie a nie specjalnie czekasz aż wejdzie na gg.

"parę dni temu napisałem jej, że ma b. ładne zdjęcie w pewnym serwisie." na start komplement poczytaj lekcje;]

boomerang
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2009-12-12
Punkty pomocy: 7

własnie z nią gadam na gg i kompletnie nie wiem o czym mam z nią gadać -_-

damianos
Portret użytkownika damianos
Nieobecny

Dołączył: 2009-10-22
Punkty pomocy: 5

No, a w szkole nie możesz pogadać ? a co do rozmowy, jest tak wiele tematów, do rozmowy, że zawsze coś się znajdzie.

Tots units fem forca !

jelon
Portret użytkownika jelon
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2009-10-05
Punkty pomocy: 19

Ja bym na Twoim miejscu nie rozmawiał przez gg tylko zprosił ją gdzieś. Na gg pisało już wielu i każdy był do dupy, a Ty nie masz być taki jak wszyscy. Pozatym większą więź stowysz rozmawiając w rzeczywistości i przyjemnoć jest inna Wink

Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek.

ZLOT W ŁODZI 25 stycznia
http://www.podrywaj.org/forum/zl...

kam
Portret użytkownika kam
Nieobecny
Wiek: 24

Dołączył: 2010-01-09
Punkty pomocy: 8

Z tego co przedstawiłeś wygląda, że ma Cię w dupie .. jak pogada .. to tylko dlatego , że nie ma nic innego do roboty...  Jakie widzę opcje ...  ?   Za parę umów się z nią.. postaraj się wypaść jak najlepiej , nie jak frajer( czyli nei slodź jej przede wszystkim )  .. później zapodaj chłodnik .. i czekaj ;]  w miedzy czasie rozwijaj nowe znajomości ..

pozdr.