Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Koncert - czyli jaki opener?

7 posts / 0 new
Ostatni
marek166
Nieobecny
Wiek: 21

Dołączył: 2010-07-07
Punkty pomocy: 7
Koncert - czyli jaki opener?

Cześć
W ten weekend wybieram się na koncert/imprezę pod gołym niebem.
Wiadomo że będą tam tłumy ludzi i będą też targety.
Chciałbym się dowiedzieć jakie najlepsze openery zastosować ?
Z tego co czytałem z książki "Gra" Neila (jestem w połowie dopiero) to opener może być obojętnie jaki, jednakże tam będzie głośno. Rozmyślałem nad tym aby do każdej podchodzić i mówić
"Cześć, spodobałaś mi się chciałbym Ciebie lepiej poznać"
Wszyscy stoją jest zupełnie inny klimat jak w zwykłym klubie.
Chciałbym poznać wasze propozycje i co byście zasugerowali po openerze?

marek166
Nieobecny
Wiek: 21

Dołączył: 2010-07-07
Punkty pomocy: 7

To będzie akurat Techniawa Tongue więc ludzie nie będą obijać się o siebie :PP

Kamil33221
Portret użytkownika Kamil33221
Nieobecny
Wiek: Mam tyle lat na ile sie czuje
Miejscowość: Inny swiat

Dołączył: 2010-03-02
Punkty pomocy: 32

ja na imprezach nie stosuje openeru typu "podobasz mi sie" a to z takiego powodu ze sobie zawsze troche popije i wydaje mi sie ze laska moze to zle odebrac a po za tym czesto widze jak do dziewczyny podchodzi jakis pijany napaleniec i wylatuje z takimi tekstami i im to jakos nie wychodzi.

Takie koncerty są moim żywiołem w podrywie, zawsze mowie cos o danej sytuacji odnosze sie do tego co sie dzieje albo co dziewczyna robi w  danej chwili albo najzwyczajne "siema co tam", albo pytam o jakas glupote np jak sie koncert podoba Laughing out loud
wydaje mi sie tez ze dziewczyny idac na taki koncert tez chca pozac jakiegos ciekawego faceta po za tym tam jest duzo pozytywnych emocji co ulatwia zadanie.

Wszystkim dziewczynom czegoś brakuje,grubym odchudzania, zdziecinniałym dorośnięcia,głupim edukacji, a tym pięknym i inteligentnym, mnie.

rafciuuu
Portret użytkownika rafciuuu
Nieobecny
Zasłużony
Wiek: 25
Miejscowość: **

Dołączył: 2009-07-19
Punkty pomocy: 146

Improwizuj Marku. Opener dostosuj do sytuacji.
Ja niedawno podszedłem do dwóch lasek i powiedziałem:
Ładnie tańczycie-pijane jesteście? Chwilę z nimi potańczyłem i zwiałem dalej.

Następne 5 lasek pod dyskoteką: Dziewczyny nie możecie tam wejść. Jest tam impreza zamknięta, ale może załatwię Wam wejściówkę za buziaka. Dostaliśmy z kumplami po buziaku. Pogadaliśmy z nimi jeszcze chwilę i chciały się z nami zabierać do innego klubu ale nie było miejsca w aucie:)

marek166
Nieobecny
Wiek: 21

Dołączył: 2010-07-07
Punkty pomocy: 7

nom znam go... biore 200kg na klatę Tongue