Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak odzyskać dziewczynę. Jak wrócić do byłej.

Portret użytkownika Admin
jak odzyskać dziewczyne

Pewnie w swoim życiorysie miałeś już taki moment, że zostawiła Cię kobieta. Nie za przyjemne uczucie co? Ha ha Wiem - przechodziłem przez to. Rozstania z kobietą gościły dość często w moim świcie. Mam za sobą też powroty, te udane i te nieudane. Nawet na moim blogu macie przykład tego jakie przeboje miałem z kobietą. Heh Doświadczenie dało mi wiedze jak sprawić by one chciały wracać…

Swoją drogą, jeśli wpadłeś na tę stronę i szukasz sposobu na odzyskanie dziewczyny. To przejdź na blog Marcina "Adepta" Szabelskiego, on jest chyba największym ekspertem od odzyskiwania byłych kobiet w Polsce.

www.JakOdzyskacByla.pl

Gdy jesteś w związku i masz się na baczności wszystko idzie jak po maśle. Ale gdy tylko pozwolisz sobie na chwilę lenistwa, na chwilę nie uwagi możesz wpaść w jej gierkę. Gdy dasz się zmanipulować, gdy poczujesz moment , że Tobie zależy coraz bardziej a ona staje się coraz to bardziej obojętna. To bądź świadom tego, że oddałeś jej stery, a ona nie umie prowadzić. Rozbijecie się – szybciej niż myślisz usłyszysz od niej: „ Ja nie wiem czy możemy dalej ze sobą być, powinniśmy się rozstać” I co wtedy? Na litość boską- nie proś ją o kolejne szansy! Kurwa mać, nie przepraszaj ją! Jest jedyne prawidłowe zachowanie w takiej sytuacji!

Jeśli kobieta, da Ci do zrozumienia, że chce z Tobą skończyć powiedz jej: OK. ROZUMIEM
I jeśli do oczu cisną Ci się łzy. Jeśli czujesz się jak by po Twojej głowie szalał tajfun emocji to uśmiechnij się trochę, wstań, i powiedz, że zostawiłeś włączone żelazko, że nie nakarmiłeś kota, i nie wyłączyłeś grzałki rybkom i musisz już iść. A jeśli nie masz ochoty na żarty to po „Ok, rozumiem” Powiedz że musisz iść. Zrób to normalnym tonem, bez pretensji i żalu. Później postaw jedną nogę, przed druga aż ona zniknie z Twojego pola widzenia.
Od tej pory mamy plan! Ale zanim go poznasz przeczytaj następny akapit. To bardzo ważne!

Wiesz co to się emocje, nie? To między innymi te małe upierdliwe myśli w Twojej głowie, które kierują Tobą gdy jesteś zakochany. Te same, które sprawiają że szalejesz i nie możesz wytrzymać bez tej kobiety. To właśnie emocje sprawiają że sam sobie szkodzisz w odzyskaniu jej.
Oto przykład. Mój znajomy był bardzo zakochany, w pewnej dziewczynie. Zerwała z nim. Gdy tylko mu powiedziała, że nie chce z nim być, on zaczął ją prosić o jeszcze jedną szansę. Dostał tą szansę tylko z litości. Tydzień później chciał znów to skończyć. Tym razem nie pomogły obietnice mojego znajomego. Powiedziała że to koniec.. Doszło do tego, że chciał pobić jakiegoś chłopaka, z którym ona rozmawiała tydzień po ostatecznym rozstaniu. Wykrzyczał wiele słów, do niej, których nie powinien. Ten chłopak cały czas działał pod wpływem emocji, obiecywał , błagał, potem chciał wszczynać bójki i wyzywał ją.
Powiem Ci wprost. Jeśli Ty nie powstrzymasz w sobie emocji możesz odrąbać sobie fiuta i oddać go jej. Tobie i tak się już nie przyda. Mam nadzieję że jutro w wiadomościach nie usłyszę o przypadkach obcięcia penisa.

Plan jest Taki! Skoro ona od Ciebie odeszła, musisz sobie zdawać z tego sprawę, że przez zakochanie, przez emocje zfrajerzyłeś się! Po prostu przestałeś być dla niej atrakcyjny. Możesz ta atrakcyjność jednak odbudować. Odchodząc od niej mówiąc „ Ok. rozumiem” zrobiłeś pierwszy krok ku temu by stać się w jej oczach bardziej męski i pożądany.

Teraz pod żadnym pozorem nie możesz do niej dzwonić, pisać i mówić jej jak bardzo tęsknisz. To tylko popsuje sprawę! Gdy będziesz się starał tylko wzmocnisz jej przekonanie, że ona Cię może mieć zawsze i że zasługuje na lepszego. Nie odzywaj się do niej, niech zatęskni. Wiem! Będzie Cię korciło, żeby coś napisać. Żeby dowiedzieć się co u niej. Przestrzegam Cię przed tym. Traktuj to jak nieczyste diabelskie siły których powinieneś się strzec. Nawet nie myśl o pisaniu do niej przez jakiś czas. NIECH ONA ZATĘSKNI. Zrób się trochę niedostępny. Jeśli spotykacie się w pracy, szkole, na uczelni traktuj ja jako koleżankę. Nie bądź przesadnie miły. Traktuj ja identycznie jak inne koleżanki. Zero jakiejkolwiek inicjatywy z Twojej strony. I jeśli Cię diabeł podkusi, żeby wtedy powiedzieć jej jak bardzo za nią tęsknisz będziesz stracony. Lepiej dla Ciebie było by gdybyś wstąpił do zakonu niż mówił o tym ze za nią tęsknisz. Chodzi o to, żeby ona poczuła niedostępność, żeby poczuła że Cię straciła. Że byłeś wartościowy.

Absolutnym mistrzostwem jakie mógłbyś zrobić to, pokazać się szczęśliwym i dobrze bawiącym. Jeszcze lepiej gdyby zobaczyła Cię wśród innych kobiet, albo z inna kobietą. Zero smutnych opisów na gg! To frajerstwo, dobre dla dzieci z podstawówki. Ty już nie nosisz kredek w plecaku więc zachowuj się tak jak przystało na mężczyznę. Gdy wytrzymasz jakiś czas, z jej strony mogą się pojawić oznaki tęsknoty. Smsy. Telefony itp. Nie odpisuj od razu, najlepiej po kilku kilkunastu godzinach, wszelkie rozmowy kończ wcześniej. Bądź tylko koleżeński, nic więcej. To działa dla Ciebie więcej niż myślisz. Po jakimś czasie kobieta mięknie do tego stopnia, że albo proponuje Ci spotkanie, albo wyznaje, że tęskni bardzo i nie może przestać o Tobie myśleć. Odbierz to z dystansem. Nie bądź dla niej łatwy. Ciągle dawaj się jej zdobywać. One kochają wyzwania i nie bój się! Ona jeśli złapie haczyk to nie odpuści tak łatwo. Za to jeśli Ty łatwo dasz się jej odzyskać , to cały misterny plan pójdzie w pizdu!
Nie możesz być niecierpliwy! Niecierpliwi faceci przegrywają! Dopiero gdy się spotkacie i ona zacznie się po tym spotkaniu więcej starać możesz stopniowo pokazywać jej więcej zaangażowania. Ale nigdy już z tym nie przesadzaj. Wiesz przecież jak to się ostatnio skończyło.

Na koniec jeszcze kilka słów o zazdrości i małe podsumowanie. Spotykaj się z innymi kobietami. Po pierwsze, to lepsze dla Ciebie bo nabierzesz do niej dystansu, po drugie sprawisz, że ona będzie wściekła z zazdrości. Będzie strasznie chciała, żebyś do niej wrócił, bo nie będzie mogła znieść myśli że jesteś szczęśliwy z inną. Kobiety kochają się starć i ciągle zdobywać swojego faceta. Zawsze dawaj jej mniej niż ona chce, to nie będziesz miał takich problemów. Powiem wam tyle, czasem do mnie nie odzywały się po kilka miesięcy, by potem powiedzieć mi o tym, ze za mną tęsknią i żałują swej decyzji. Czasem po kilu miesiącach, przestajesz chcieć do niej wracać, i wtedy dzieję się dziwne rzeczy. Często dzieje się tak, że gdy do niej wrócisz, dociera do Ciebie że już wcale nie chcesz z nią być. Emocje już nie mieszają Ci w głowie, i rozumiesz to że „inne też mają”. Wink

Tak czy owak przyjacielu- ONE ZAWSZE WRACAJĄ! Jeśli wyznajesz zasadę taką jak i ja czyli „ Ona zerwała, to niech ona teraz się stara o powrót”

Proszę nie zakładać już więcej tematów związanych z " jak odzyskać dziewczynę" Wystarczajaco już o tym zostało napisane. Wszelkie wpisy z prośba o pomoc będą kasowane.

Na koniec mogę Ci jeszcze polecić blog Marcina "Adepta" Szabelskiego http://Uwodzenie.org i jego poradnik:

www.JakOdzyskacByla.pl