Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Iluzje, świadomość, podświadomość i nasza wartość

Portret użytkownika Jac

Wszystkie sprawy poukładane tak jak chciałem, realizuję plany według założeń, moją pasję i jednocześnie źródło zarobków. Wszystko widzę w optymistycznych barwach, jestem szczęśliwy, bawię się, niczym nie ograniczam, mój stan dobrego samopoczucia przyciąga kobiety, pojawiają się dwie, wybieram jedną z nich. Mijają raptem 3miesiące, szczęśliwego i optymistycznie patrzącego człowieka w życie już nie ma, tylko cień o zarysie małego pieska. Ok wiele osób tak miało, miałem i ja, nawet nie pierwszy raz, nic nowego nie odkryłem. Po upadku pojawia się motywacja do działania oraz potrzeba autorefleksji!

Dlaczego tak szybko się zmieniłem i nawet tego nie dostrzegłem? Dostrzegli to koledzy z boku, nie powiedzieli, potem mówili „i tak byś nie uwierzył” całkiem prawdopodobne.

Świadomość Podświadomość i zależność między nimi, każdy coś słyszał, sam też coś słyszałem i właściwie tylko słyszałem. Teraz wiem, warto zgłębić temat, im wcześniej tym lepiej i odnieść do siebie i swojego życia!

Świadomie analizujemy, zdajemy sobie sprawę istnienia otoczenia oraz samego siebie, potrafimy wybierać co jest dla nas najlepsze, przynajmniej staramy się na podstawie wiedzy, intuicji i doświadczenia. Świadomie nikt z nas nie chce zostać takim pieskiem a jednak tak się zdarza, dlaczego?

Świadomie nie wywołujemy w sobie emocji a przynajmniej nie bezpośrednio. Emocjami kieruje nasza podświadomość. Ona w przeciwieństwie do Świadomości nie miewa zastrzeżeń logicznych, nie analizuje, nie porównuje. Przyjmuje za prawdę to co przyjmie nasza świadomość. Podświadomość ma ogromną siłę oddziaływania na nasz organizm i nasze samopoczucie. Może wywołać stres oraz wszystkie negatywne i pozytywne emocje jakie tylko sobie wyobrazimy.

Jeżeli świadomie uwierzymy w iluzje, która sugeruje nam pewne zachowanie. Przykładowo - staraj się o mnie, ma ci zależeć! Podświadomość bombardowana takimi iluzjami wielokrotnie, zacznie robić wszystko aby tak się zaczęło dziać. Będziemy czuli coraz większe uzależnienie od kobiety, potrzebę dawania jaj więcej niż ona nam. Świadomie nie zauważymy tej zmiany, będziemy czuli się zgodni ze sobą ponieważ taki stan wywołuje w nas podświadomość, ma ona wpływ na świadomość po przez emocje, do powstania których paradoksalnie przyczyniła się świadomość, nie odróżniła iluzji od prawdy.
Trochę jak byśmy robili imprezę, wpuszczamy gości wydają się całkiem normalni, rozkręcili się rozwalili chatkę, byli iluzją na wejściu , nasza świadomość powinna być takim odźwiernym albo selekcjonerem, ma nas ochraniać przed szkodliwymi sugestiami! Im więcej iluzji wpuścimy tym dłużej będziemy potem sprzątali w naszej chatce!

Tylko ty decydujesz o jakości swojej reakcji pod warunkiem, że nie poddasz się żadnym sugestiom.

Związek, coś się nie układa, myślisz sobie „ona mnie zostawi” to twoja podświadomość już się o to postara, wywoła w tobie stres, złość, zmarnowanie, strach, staniesz się nieatrakcyjny. Kobieta szybko do dostrzeże i wtedy właśnie ciebie zostawi. Choć wcale nie miała takiego zamiaru, nie miała dopóki nie wpadła tobie do głowy ta głupia myśl!

Nasze poczucie wartości jest uzależnione od podświadomość, stąd bierze się siła świadomego powtarzania afirmacji!

Podświadomość ma ogromną siłę, jest całkowicie posłuszna naszej woli można to wykorzystać w każdej dziedzinie naszego życia, podryw, praca, sport. Wiara w nasze możliwości i w swoją wartość jest świadoma, powoduje ona, że nasza podświadomość automatycznie stwarza w nas właśnie takie poczucie, możemy osiągnąć zaplanowane cele, czujemy się wartościowi!

Dlaczego kobiety z reguły szybciej i lepiej odnajdują się po nieudanym związku?
Mam wrażenie, że wciskają swojej podświadomości taką ilość iluzji, że po pewnym czasie mogą sobie powiedzieć „jak dobrze, że z nim zerwałam” choć było zupełnie odwrotnie. W końcu są mistrzyniami w okłamywaniu samych siebie.

Polecam „Potęga Podświadomości” Joseph Murphy – jedyny mankament, nieustannie przewijający się motyw wiary katolickiej, osobiście wolę suche fakty i logikę, które nie opierają się o moce nadprzyrodzone. Podobno dobrym tytułem jest vadim zeland transerfing, pewnie prędzej czy później, też zgłębię.

„ Człowiek jest tym, o czym cały dzień myśli”
Ralph Waldo Emerson

Odpowiedzi

Portret użytkownika Marlboro

Całkowicie się zgadzam. Dobry

Całkowicie się zgadzam. Dobry wpis.

Portret użytkownika cain

Ciekawe, niestety nie

Ciekawe, niestety nie dotrwałem do końca, ale śmignelo mi coś o podświadomości. Przeczytam to potem i na pewno będzie to owocne
edit: podobne do sekretu, ale zgadzam się z tym bombardowanien przez kobiety. Potęga podświadomości - coś mi to mówi

Sekret: Tajemnica

Sekret: Tajemnica przyciagania, polecam wszystkim zainteresowanym tematem Wink

Portret użytkownika Hedoniz

Super wpis Jac ! Bardzo

Super wpis Jac ! Bardzo trafne informacje podałeś. Świetne porównanie z chatką, a sprzątanie w niej jest zdecydowanie uciążliwe i mozolne, więc lepiej z góry mieć w niej porządek Smile

Bardzo utożsamiam się z wpisem, jak i pewnie większość użytkowników - bo przecież tak działa właśnie umysł ! No i warto wykorzystać tę wiedzę jak najlepiej dla samego siebie, w innym wypadku ona i tak będzie działać ale niekoniecznie z korzyścią dla nas Tongue

Podstawowa wiedza z której TRZEBA korzystać jeśli chce się żyć naprawdę szczęśliwie ZGŁASZAM NA GŁÓWNĄ.

Pozdrawiam !

Portret użytkownika Chaninng

DObry wpis warty uwagi i

DObry wpis warty uwagi i rozmyslen na jego punkcie PZdr