Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyny zwracają mniejszą uwagę na wygląd? Ale jaja... <Holy Shit!>

Portret użytkownika Neofita

Kto to wymyślił?

Dlaczego ktoś rozumie, że dziewczyny zwracają mniejszą uwagę na wygląd niż MY MĘŻCZYŹNI("facet to świnia tralalaalalala")? Że niby co? Moje wnętrze się liczy, liczy się to jaki jestem("Dziewczyny lecą na wnętrze... Na prawdę...? To z moją wątrobą nie wyrwę żadnej..."). Wezmę się za siebie i awansuję z klasowego ciecia na Wodza Całej Szkoły....(kompleks Samca EIFFLA(ajfla- muszę być Wielki!)).

Chcą mocnego w gębie, inteligentnego czuba? A jeśli ktoś się nie czuje takim? To będzie cały czas kombinował i główkował: Jak by tu z nią przeprowadzić rozmowę. Jakby to było gdybyśmy rozmawiali...?

Nie ma pewności siebie, bo cały czas podświadomie pyta: Czy będę wystarczająco dowcipny? Czy użyję wszyskich słów kluczów... Jakby tu przedstawić jej swoją wartość.... HMmmmm. mmmmm   <wymiotuje>

Atrakcyjne dziewczyny pożerają go wzrokiem, dają mu sygnały, czasem bardzo jawne. Co brzydsze to same go perfidnie zaczepiają, zagadują i kino też stosują(fristajl...). Ale nasz przyjaciel pyta: Co ja mam IM qrwa powiedzieć...? MAMO!

Całe to zasmarkane gówno(sory za wulgaryzmy Pany, ale to hardkor...) wynika z pewnej kureskiej iluzji.... Dziewczyny zwracają uwagę przede wszystkim na to jaki jesteś, jakie masz hobby, zainteresowania, IQ, osiągnięcia czy... Wystarczy(chociaż jest tego jeszcze w cholerę). Co to qrw.a jest? To gdzieśmy się zatrzymali?  Czy to znaczy, że w czasach kamienia łupanego kobiety zwracały uwagę "przede wszystkim na wnętrze" danego miężczyzny...? To jak zabawnie z nimi najpierw pochrumkał? A może tamtejsi prawdziwi samce alfa znali już jakieś historie przedstawiające ich wysoką wartość, co jest ważne przy pierwszym kontakcie, by zbudować raport i WZBUDZIĆ ZAINTERESOWANIE(jak to brzmi...rozmową?). 

To może te nasze dwudziestopierwszo-wieczne kobiety jednak mniej interesuje seks niż nas. Przecież ja to bym zjadł całą tę kobietę nawet gdyby była niemową.... Takie piersi, pupa, nogi(WSZYSTKO)- super! A ona? Najpierw musi się dowiedzieć o mojej wartości, że jestem fajny...(zaraz wymyślę co jej powiedzieć, albo jak jej pokazać, że jestem fajny... <wymiotuje> a w międzyczasie fantazjuję swój seks na krześle z NIĄ, mimo że jej nie znam).

Acha! Podnieca je jeszcze mój ton głosu... Poćwiczę trochę, to lepiej będą brzmiały moje żarty i historie.... To jej się spodoba!

Nie zapominajmy, że seks to zwierzęcy instynkt! To jak bardzo odczuwamy pociąg nie zależy od tego co i jak mówimy. Zależy to od tego czy my znamy ten SEKRET(niezły "sekret..."). Rozumiemy jak ogromnie kobiety pragną, żebyś chociaż TY był normalnym gościem bo tak niewielu ich zostało... Gościem, który wie jak ona marzy o nim, czasami, kiedy po raz wtóry gość nie dąży do niczego, ona ma ochotę go już zgwałcić(czasem nawet mu to mówi... a on dalej nie rozumie). Najgorzej gdy jeszcze się nie znają, a on nadal nie zagaduje...

Nie mówię Ci tutaj, że wykażesz się pewnością siebie jak powiesz do kobiety: Chodźmy się pieprzyć(wiem, że ja ci się podobam, ty mi się podobasz, więc chodźmy...). Albo w ogóle nie będziesz pytał tylko od razu chwycisz ją za cycki.... Qrwa! Rozmowa, poznanie jest po to, abyś i TY i ONA przekonali się co do siebie, że nie jesteście jakimiś psychopatami, debilami, przygłupami, zonkami(chociaż są różne zboczenia i niektóre laski na to lecą...). Najgorzej jak laska przekona się, że jesteś jakiś nieśmiały, gubisz się, denerwujesz gdy rozmawiasz.... Zastanawiasz się zanim coś powiesz.... Na to już nie ma żadnych zboczeń! Takiego czegoś kobiety nie chcą nigdy! Chyba, że już nie mają żadnych szans(brakuje im cierpliwości?) na nic innego to rezygnują z (dobrego)seksu i biorą sobie takiego kundelka. Na to 95% kobiet nie ma sił.... Czasami takim "niepewnym" trafi się nawet fajna laska... Ale jest to lesbijka, która wybrała go(czy raczej "ją"), bo delikwent posiada penis, więc fajniej będzie się pieprzyć, a nie tylko lizać...  Nie jesteś w tym związku mężczyzną.... Przykro mi. (znam takie związki trwające po parę lat, bo i lesba ma seks z dziewczyną z penisem i piesek ucieszony, że Ma Panią...

Rozumiesz o czym prawię? Pewnie nie, jeśli nadal nie umiesz TEGO robić.... Na początku najciężej porzucić swoją needy'ość. Jak w końcu poznasz SEKRET to będziesz miał tyle kobiet, że zrozumiesz.... ;) 

Rozmawiałem:

z piętnastolatkami, które swój pierwszy raz miały w wieku trzynastu lat i "robią to często do dziś", bo "jest fajne"....

z kobietami po czterdziestce(mężatkami), które fantazjują o młodych dwudziestoletnich mężczyznach, bo "są akurat zdrowe...".

z kobietami, które siedzą na czatach(jak to brzmi 2...), żeby w końcu ktoś się do nich dobrał. Wysyłają nawet swoje fotki już po kilku chwilach internetowej znajomości.

Jedni, na poznanie ewentualnego partnera do seksu(MARSO!) potrzebują kilkadziesiąt minut(kilkanaście...?), drudzy kilka dobrych dni, a jeszcze inni kilku lat(powinni nosić ze sobą znak: "omijać szerokim łukiem").

Poznawałem historie o:

relacji dziewiętnastoletniego mężczyzny z czternastolatką.... Kiedy robił jej minetę z paluszkami ta, tak się wydzierała z rozkoszy(w samochodzie, który pożyczył za dychę od kumpla....), że gość bał się o nią i zwalniał...("myślałem, że się zesra....') Teraz stosuje na niej chłodniczek....(było po czym?).

o tak podnieconej dziewczynie(18 lat), że namawiała swojego chłopaka, żeby ją rżnął bez prezerwatywy(nieprzygotowany...). Gość nie uległ... To ze związku trwającego jakieś kilka miesięcy... Ale daje do myślenia.

Wychodzisz przy dziewczynie na zajebistego fajtłapę.... Popełniasz przy niej straszną gafę... Zbłaźniłeś się przed nią... Zapewne wydaje ci się, ale nawet jeśli to prawda? To co z tego? Qrwa, przestaniesz się jej już podobać? Niee...  Jeśli tylko nie będziesz wyrażał zakłopotania, nie będziesz się czuł zawstydzony... Będziesz po prostu sobą. Będziesz wiedział, że się jej podobasz i chcesz tylko się dowiedzieć czy jest wystarczająco fajna dla ciebie(ona potrzebuje tego samego). Fajny, czyli nomalny człowiek. Czujący się normalnym, atrakcyjnym człowiekiem. Nie wstydzący się tego kim jest i nie myślący, że kobiety są kimś zupełnie innym.

Nie wiem, czy Gracjan mnie nie zbanuje, ale powiem wam coś: Jak już poznaliście teorię(przeczytaliście najważniejsze artykuły) to odejdźcie ze strony. Zróbcie miejsce świeżakom. Codzienne odwiedzanie strony odmóżdża. Praktycznie nie myślisz, nie zajmujesz się sobą, tylko śledzisz poczynania innych, czytasz, rozkminiasz... Nie chodzi o całkowite opuszczanie społeczności bo jest bardzo fajna, ale, żeby wpadać raczej nieregularnie. Żyć swoim życiem.

Czytałem:

naukowe badania na temat seksu/seksualności/zachowań seksualnych:

kobiety podświadomie(podświadomość to Bardzo Q.rwa Ważna Rzecz!, która tak na prawdę nas kotroluje(a my ją tylko trza wiedzieć jak to działa... a działa właśnie "podświadomie") wybierają umięśnionych mężczyzn, bo świadczy to o ich zdrowiu, sprawności.

Nie wybierają mężczyzn zgarbionych, pokracznych, wychudzonych, chorowitych. Dbajcie o zdrowie... Paliłem papierosy od czwartego roku życia, a teraz po kilkunastu latach nie palę już od półtora miesiąca...

Ton głosu wyrażający pewność siebie i gotowość do seksu, u kobiet zmienia się w cyklu miesiączkowym(w pewne dni brzmi, ee, seksowniej? Wink )...

 Dziewczynom podobamy się bardziej niż one nam... Podniecamy je. Pragną nas. Dlaczego? Bo przeważnie jesteśmy o wiele atrakcyjniejsi od nich, ale trzeba być tego pewnym... Wiedzieć o tym.

Nie chodzi o to, że masz przybrać gabaryty koksa, sprawność sportowca i twarz modela. Ty już masz wystarczająco zajebisty wygląd, żeby się podobać. Brzydcy chłopcy tu nie zaglądają. Nawet nie bardzo myślą o kobietach(seks?!).

Z resztą... Może są i brzydcy, ale piękno jest w oku patrzącego, więc kiedy ty patrzysz na siebie(w lustrze) to odnajdź qrwa to piękno. A jak nie możesz odnaleźć, mimo że szukasz od roku to weź je zbuduj....

Zamanifestuj swoim wyglądem, ubiorem, pewnością, stylem, gracją poruszania się, że jesteś gotów....

A potem to potwierdź rozmową.

edit/

Pomyśl o wszystkich głąbach o stokroć mniejszym intelekcie niż ty, którzy mają kobiet na pęczki.

Zastanów się, dlaczego tak jest....

P.S. Znam takich i Ty z pewnością też, jeśli nie to pisz(w komentach), a ja Ci przedstawie jakieś charakterystyki kilku takich typów.

P.S.2: Mam nadzieję, że znasz już odpowiedź...

P.S.3: Aha! Nie wpadać w skrajności! Żebyś ta nie pomyślał, że cały czas musisz wyglądać super! To też iluzja. Kobieta raz zobaczyła cie jako atrakcyjnego typa i ona już zawsze będzie wiedzieć, że jesteś przystojny. Nie pacynkuj się. Wyobraź sobie swoją wymarzoną kobietę. Taką z twojego otoczenia... Jeśli zamiast seksownych, obcisłych ciuszków założyła na siebie stary worek, nie miała wymalowanych oczu i do ciebie przyszła... Czy nie wiedziałbyś, że to atrakcyjna kobieta? Nie chciałbyś jej...?(no dobra ten stary worek to troche przesada, ale chyba wiadomo ocb... Laughing out loud ).

Odpowiedzi

świetnie, nic dodać nic ująć

świetnie, nic dodać nic ująć

pomieszane prawdy i iluzje

pomieszane prawdy i iluzje

Portret użytkownika Neofita

Ty jako piętnastolatek w

Ty jako piętnastolatek w ogóle nie powinieneś tego czytać... Wink

Nie wiem skąd u Ciebie to zainteresowanie dziewczynami... Do nauki szczylu! Ja w Twoim wieku chciałem zostać Power Rangers...

Portret użytkownika salub

Ja bylem Jasonem. Ale mialem

Ja bylem Jasonem. Ale mialem mniej niz 15 lat

Portret użytkownika Neofita

Haha, ja już nie pamiętam kim

Haha, ja już nie pamiętam kim byłem i też miałem mniej niż piętnaście lat, ale miało być po prostu zabawnie... Laughing out loud

Portret użytkownika rafciuuu

Nie wiem, który to Jason, ale

Nie wiem, który to Jason, ale mnie jarał czerowny wojownik, który jeździł (chodził?) tyranozaurem Wink haha

Portret użytkownika salub

Rafciuuu Jason to czerwony

Rafciuuu Jason to czerwony wojownik wlasnie. Smile Potem bawilem sie jako Tommy hehe... nawet wlosy probowalismy dluzsze zapuszczac. Ahh te stare dobre i beztroskie czasy..

Portret użytkownika Neofita

Ja lubiłem zielonego. Był

Ja lubiłem zielonego. Był taki niecodzienny...

W klasach 1-3 urządzaliśmy nawet walki sami wcielając się w walczących. Często nawet w megazordy... Laughing out loud

Wtedy jedayną kobietą, o której się myślało była Rita... 

I tak każdy podkochiwał się w

I tak każdy podkochiwał się w Kimberly.... Laughing out loud

pomieszane prawdy i iluzje

pomieszane prawdy i iluzje

Prawda leży po środku,

Prawda leży po środku, najpierw musisz się kobiecie spodobać, a potem 'poprzeć' pierwsze wrażenie dalszą rozmową. Oczywiście nie oznacza to, że zawsze trzeba spełniać oba punkty, lub którykolwiek z nich(wyjątki). Takie życie... Smile

Portret użytkownika Neofita

lól

lól

Portret użytkownika Neofita

żeby twój supernowoczesny

żeby twój supernowoczesny mózg jej się spodobał również, bo samo ciało to nic wielkiego...?

edit/

Ciało to tylko jeden z czynników odpowiadającyh za rozkosze cielesne? 

"Dlaczego mężczyźni dążą do związku..."

Portret użytkownika rybka

ostry tekst, dycha

ostry tekst, dycha

naprawde świetne. Całkowicie

naprawde świetne. Całkowicie się z Tobą zgadzam

Portret użytkownika arthuro09

kozacki wpis ,,,,

kozacki wpis ,,,,

Portret użytkownika Azinek

Rzadko kiedy czytam tak

Rzadko kiedy czytam tak dlugie wpisy, ale ten przeczytalem caly, i naprawde mi sie spodobal Wink Masz talent ;d

na ostro to lubię bez

na ostro to lubię Wink bez zbędnego pierdolenia Wink

Portret użytkownika mor

w końcu to my chłopy ;D i u

w końcu to my chłopy ;D i u nas musi być wszystko jak na tacy Wink


Dzięki za wpis Neofita Wink

Koniecznie na stronę

Koniecznie na stronę główną...

Bez pierdolenia farmazonów,

Bez pierdolenia farmazonów, czysty hardcore !

Ładnieee... (Kacha kradnie.)

racja. tak jest, ale nie

racja. tak jest, ale nie wszyscy maja na tyle otwarte oczy, by to widziec.

Portret użytkownika manta__1

Główna wita, swietnie

Główna wita, swietnie napisane

Portret użytkownika seboluuu

Tekst zajebiście motywujący

Tekst zajebiście motywujący do działania Wink
Dawno nikt nie napisał takich konkretów bez owijania w bawełne.
10 oczywiście Smile

Ten tekst powinien otworzyć

Ten tekst powinien otworzyć oczy co poniektórym ludziom Wink 10/10

najlepszy tekst jaki

najlepszy tekst jaki przeczytalem na tej stronie...genialne atakei proste za razem ;D

Portret użytkownika Neofita

To mało przeczytałeś chyba...

To mało przeczytałeś chyba... Laughing out loud

Co za avatar... Laughing out loud

Koniecznie na główną, wpis na

Koniecznie na główną, wpis na najwyższym poziomie.

ładnie po bandzie.pozdrawiam.

ładnie po bandzie.

pozdrawiam.

Portret użytkownika manfredsto

To jest brakujący element

To jest brakujący element układanki! Na główną!