Dziewczyna zachowuje się jakby znała wszystkie triki.
Witam,
zacząłem się spotykać z pewną laską ale mam z nią mały problem. Mianowicie dziewczyna nie reaguje na chłodniki oraz różnego typu push&pull'e szczerze pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Przykładowo jest chwilę fajnie więc robię jej push jakimś negiem ona na to nic, albo nie reaguje/odpowiada na negi i cały czas jest w doskonałym nastroju dobrze się przy mnie bawiąc. Czasem potrafi bez powodu się nie odzywać przez dłuższy czas jakby czekała na to ,że ja będę bez przerwy wychodził z inicjatywą lub pokazywał jej jak mi zależy co jest mi nie na rękę bo jeszcze nie jestem na takim etapie żeby mi zaczęło zależeć. Laska nie robi fochów i ST jest barrrdzo mało zresztą są na niskim poziomie bo chyba ma niską samoocenę. Jak coś powie to tak jest i będzie bo uparcie zawsze stoi przy swoim jak ja postawię na swoim to też nie docieka i nie wchodzi w paradę biorąc sprawę na olewkę.
Zastanawiam się czy ona może być świadoma technik uwodzenia i działa to na zasadzie zimnej wojny kto dłużej wytrzyma czy to taki typ dziewczyny czy po prostu ona ma mnie w poważaniu (tylko po co by się miała spotykać wtedy, dzwonić i pisać czasem ? ) czy też ewentualnie jest to jeden wielki test na dłuższą metę.
Spotkał się ktoś z czymś takim ? Jak na to reagować i gdzie iść dalej ?
Szczerze to postawiłem sobie to do rozgryzienia jako pewnego rodzaju wyzwanie dopóki mi wystarczy cierpliwości więc za rady w stylu ' olej ją jest wiele kobiet na świecie' serdecznie dziękuję ale nie tym razem bo co prawda mam parę innych na oku więc zawsze jest zaplecze
Z tego co tu napisałeś dla
pon., 2010-07-05 12:30 — kusmi19Z tego co tu napisałeś dla mnie to jest jak najbardziej normalne zachowanie.
Niektóre tak mają. Ma silną
wt., 2010-07-06 10:17 — Inny85Niektóre tak mają. Ma silną osobowość i nie przejmuje się tym co mówią inni. To że nie wychodzi z inicjatywą, ale godzi się na twoje propozycje jest spotykane. A jak tam z kinem i seksem ? Dopiero się rozkręcacie czy już po? Jeżeli po to raczej nic nadzwyczajnego.
Jeżeli za dużo kina nie było o seksie nie wspominając to zawsze może być taka opcja że po prostu dobrze spędza z Tobą czas i nic więcej.
Ja mam taką teorię że niektóre kobiety chcą mieć piesków wokół siebie. Czują się wtedy bardziej kobieco, bo są adorowane ciągle. Mają władzę ponieważ cokolwiek powiedzą to pieski biegną z jęzorem na wierzchu.
Gdybyś nie był świadom tego co kobiety robią facetom (czytaj iluzje, ST, push&pull itd) to prawdopodobnie byłyś już pieskiem.
Gdyby miała niską samoocenę to raczej nie stawałaby twardo przy swoim zdaniu. To raczej mówi o wysokiej samoocenie. Może po prostu na taką wygląda.
Seksu jeszcze nie było bo
wt., 2010-07-06 14:43 — JohnnyQuidSeksu jeszcze nie było bo czekam aż już laska nie wytrzyma napięcia, generalnie sprawdzam ją czy nie wyskoczy mi nagle z propozycją zostania przyjaciółmi. Na seks jeszcze przyjdzie pora jak już będę zdesperowany albo nie wiem zacznie mi zależeć. Kino jest jak najbardziej, pocałunki itd. To jest laska którą znałem już wcześniej ze szkoły potem wyjechałem na rok z Polski i teraz jak wróciłem to odświeżyłem kontakt wiem ,że już wcześniej się jej podobałem.
To zmierzaj do seksu i nie
wt., 2010-07-06 14:56 — Inny85To zmierzaj do seksu i nie patrz się na porę bo potem może być za późno.
Możesz zawsze ją wmanewrować w coś takiego żeby to ona wykazała się pomysłowością i ciebie gdzieś zaprosiła. Zobaczysz czy rzeczywiście jest zainteresowana.