Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Start bloga

Portret użytkownika Mick

Kiedy zaczynam tego bloga jest już dosyć późno. W połowie grudnia zgłosiłem chęć założenia konta, założono kilka dni temu. Później się okazało że muszę mieć jakieś punkty żeby zacząć więc poszedłem na forum i napisałem kilka postów. Jak już się uzbierało to przyszły Święta i koniec roku, trochę się więc przebujałem z myślą czy w ogóle zacząć blogować bo miałem przed tym pewne opory.

Od połowy października ubiegłego roku 2020 minęły ponad dwa miesiące. Ponad dwa miesiące konkretnej i dość szybkiej nauki. Długo nie czekałem na efekty, to prawda. Mimo to że jestem totalnym sztywniakiem, łatwo się obrażam, łatwo gniewam, mam sporo zahamowań (wbrew pozorom) nie czekałem długo na efekty. Przez prawie dwie dekady na porządku była praca naukowa i żona, styl życia miałem więc bardzo ustabilizowany. Kiedy pojawia się potrzeba, żona jest pod ręką i vice versa, nazywam to krótkim obiegiem energii Smile. No i tak było właśnie do połowy października, później już nie. Nadal się kochamy, nawet ze sobą sypiamy ale sypiamy też z innymi, zarówno ja jak i ona. Są dzieci które nas ze sobą cementują, ale chyba nawet gdyby ich nie było to i tak zostalibyśmy ze sobą. Nadal się przecież kochamy. Proszę nie Próbujcie zrozumieć, większość nie rozumie (wiem bo już sprawdziłem).

Dlaczego tutaj ? Chcąc powrócić do aktywnego życia seksualnego, do tego w wersji nieco bardziej rozwiniętej, musiałem przypomnieć sobie metody postępowania z kobietami. Podrywowi jest poświęconych w sieci parę portali ale liczy się tak naprawdę ten, którego inspiratorem jest Adept, oraz jeszcze jeden bardzo fajny i dobry portal ale o zupełnie innym pomyśle co z tą wiedzą o psychice kobiet zrobić. Z uwagi na proste i naturalne podejście do tematu, zdecydowałem się na ten na którym piszę. Jest to dobry portal dla ludzi traktujących podryw, flirt i seks jako przede wszystkim zabawę i pewnego rodzaju sport a to Dokładnie to czego mi trzeba. Bez jakichś myśli na przyszłość, bez chęci układania sobie z kimś życia i bez wielkich słów. Ot tak, dla seksu. Jak robić to co wszyscy ale w niepowtarzalny sposób ? Jak zachować klasę ? I jak te postulaty wychodzą w praktyce ? Chciałbym żeby ten blog trochę pomógł facetom w podobnym położeniu. Musicie się szybko odnaleźć w tym świecie w którym rządzą pewne zasady choć nie ma ich wiele i który potrafi być nieco okrutny i bezwzględny. Obojętnie czy zdradzasz czy się dogadujesz, może zerwałeś - rozwiodłeś się. Potrzeby pozostają i trzeba jakoś je zaspokoić, nie tylko potrzeby fizyczne ale i emocjonalne a nawet uczuciowe. Pisząc ten wstęp jeszcze dużo rzeczy nie ogarniam, do tego cały czas się uczę. Może być tak że za parę miesięcy przeczytam to ponownie i będę miał ubaw. Ale jeszcze nie dziś.

Odpowiedzi

Ponad dwa miesiące konkretnej

Ponad dwa miesiące konkretnej i dość szybkiej nauki. Długo nie czekałem na efekty, to prawda

Zamiast pisać ten przynudnawy wstęp, napisałbyś coś o tych szybkich efektach, metodach etc.

Portret użytkownika Mick

Przydługawy wstęp ? To ciesz

Przydługawy wstęp ? Laughing out loud To ciesz się że nie czytasz pierwszej wersji, to dopiero był tasiemiec.

To blog, więc pozwoliłem sobie na trochę więcej treści. Kolejne wpisy będą dodawane.

Portret użytkownika Pinochet

"Nadal się kochamy, nawet ze

"Nadal się kochamy, nawet ze sobą sypiamy ale sypiamy też z innymi"

Jakas pojebana akcja.

"Jak robić to co wszyscy ale w niepowtarzalny sposób ? Jak zachować klasę ? I jak te postulaty wychodzą w praktyce ? Chciałbym żeby ten blog trochę pomógł facetom w podobnym położeniu"

Wystarczy,ze poczytasz stare blogi. Wszystko masz tam opisane. Chcesz byc kolejnym Kolumbem.. Ameryka została juz odkryta.

Portret użytkownika Mick

Przecież pisałem żebyś nie

Przecież pisałem żebyś nie próbował zrozumieć ...

Nikt nie każe Ci czytać. Nie neguję wiedzy innych użytkowników ale z podejściem że coś już zostało napisane to byśmy jeszcze w namiotach mieszkali, gdzieś na południu bo tam ciepło Wink.

Portret użytkownika SiuX

Napisałeś, że szybko się

Napisałeś, że szybko się obrażasz, widać Smile

To nie miejsce dla obrażalskich, tylko dla facetów którzy potrafią przyjąć nieraz niewygodną krytykę, albo przyjmujesz na klatę albo przycisk wyloguj jest po lewej stronie. Jak będziesz otwarty na wiedzę to jesteśmy w stanie Ci pomóc, a jeżeli masz swoje racje to nie trać naszego czasu. Proste Laughing out loud

Portret użytkownika Mick

W tym przypadku się nie

W tym przypadku się nie gniewam Smile. Mam na takich jak Wy, wyjebane Wink. Pozdrawiam

Portret użytkownika SiuX

42 lata "hehe"

42 lata "hehe"

Portret użytkownika Mick

Dziękuję za uznanie .

Dziękuję za uznanie Wink.

Znam takie małżeństwo:)

Znam takie małżeństwo:) bardzo ich lubię mimo że mają wolność w związku. I zawsze wyglądają jakby się dopiero co poznali. Tacy zakochani.... Smile

Portret użytkownika Mick

Ooo ... nie spodziewałem się

Ooo ... nie spodziewałem się Smile.

Powiem tak, kochać można więcej osób niż jedną. Sztuką jest odrzeć miłość z zazdrości. Ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję że moim dzieciom uda się, tak jak moim rodzicom. Mnie się to nie uda.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Poliamorysta. Ciekawie,

Poliamorysta. Ciekawie, ciekawie. Na razie powstrzymam się od wyraźnego komentarza, niemniej lecę po popcorn. Po ostatnim wpisie na forum zapowiada się ...rozrywkowo.

Portret użytkownika Mick

Rozrywkowo ? Trochę też, ale

Rozrywkowo ? Trochę też, ale myślę że jednak ktoś coś nowego tutaj przeczyta. Mam taką nadzieję.

Ciekawe, nie wiem po co

Ciekawe, nie wiem po co siadacie na gościa może jest na innym poziomie świadomości niż Wy? Ataków też za bardzo nie rozumiem. Ja nie oceniam, mimo, że sądzę inaczej, jestem ciekaw jak doszliście z żoną do takiego punktu, że wyszła inicjatywa, że jesteście w otwartym związku i co zrobisz Ty/żona jak komuś zacznie mocniej zależeć na kimś innym? Wydaje mi się to bardzo śliska sprawa i niebezpieczna na przyszłość

Portret użytkownika Mick

Dzięki za słowa wsparcia .

Dzięki za słowa wsparcia Smile. Dojedziemy i do tego. Prawdę mówiąc to gdybym nie miał wczoraj tej przygody to bym napisał więcej jak doszło do tego układu i co o tym sądzę na chwilę obecną. Co o tym sądzi taki bardziej logiczny ja. To świeża sprawa i niekiedy sam się trochę w tym gubię. Z tego co się orientuję to mam tu jednego tylko hejtera na obecną chwilę, ale z pewnością ich przybędzie. Gdzie jak gdzie ale tutaj na pewno byczki na testosteronie będą chciały pokazać za wszelką cenę że ich racja jest najichsza Laughing out loud. Pozdrawiam Smile