Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

PROCES ODDZYSKIWANIA :) by opos1

Portret użytkownika opos1

Cześć wszystkim

Piszę pierwszego bloga po kilkuletniej przerwie i podzielę się z Wami pewnymi przemyśleniami i tym jak szybko ogarnąć się po (w moim przypadku po 2 letnim związku)

Cała sceneria odgrywa się na przełomie roku 2018-2020 kiedy to z pewną panną żyłem, mieszkałem i tworzyłem codzienność.
Jak to w relacjach początki są idealne a im dalej w las tym zaczyna się dostrzegać prawdę o drugim człowieku.
Widzimy jej dobre strony jak i te wady, więc jesteśmy wstanie ocenić czy całokształt drugiej osoby jest dla nas tym czego szukaliśmy czy też chcemy. Dochodzą do tego elementy które jak puzzle tworzą całość,bo relacja taka to twór dwójki ludzi,która dbając i pielęgnując potrafi stworzyć ogród,tylko jeden zadbany jest bardziej drugi nieco mniej.

A u mnie to wyglądało tak:

powód zakończenia związku było sporo, mianowicie od słabego dogadywania się,czy też braku spełniania się wzajemnego,a kończąc na toksycznej końcówce, która spowodowała kilkumiesięczną pracą nad powrotem do odpowiedniej kondycji emocjonalnej.

I po tym wszystkim w maju tego roku, pomyślałem, że chciałbym oddzyskac siebie (nie kobietę Laughing out loud ) i przypomniałem sobie jaki bylem przed związkiem,jaki Vibe miałem i tą pewność siebie.
W tamtym momencie zdecydowałem, że zmienię się i wrócę do.. po prostu do siebie Smile
Z racji rozwijania biznesu w trakcie związku pierwszym krokiem jaki zrobiłem to praktycznie cały swój wolny czas poświęciłem na podkręcenie i dolanie oliwy do ognia. Zacząłem tak mocno pracować jak nigdy i zauważyłem dzięki temu znaczące przyrosty a także nabrałem nowych kompetencji aby dawać ludziom jeszcze większą wartość.
W międzyczasie zacząłem też biegać i pozwoliło mi to wyrzucić z siebie te emocje, które mną targały.

Czułem, że idę dobrą drogą i z dnia na dzień, tygodnia na tydzień robiłem progress,więc pewność siebie rosła, więc i zacząłem w czerwcu od pierwszego spotkania z kobietą. Jak relacja się ułożyła? Spotkaliśmy się kilka razy a błędow ile popełniłem to jest cała masa.
A o to i one hehe :

Mając kobietę z którą pijemy piwko a jest upał,a ona się przytula i trzymamy się razem za ręce, gdzie w powietrzu dodatkowo czuć nutkę rozkoszy i doznać zamiast ją pocałować, pierdolilem kocopoły.
To jeszcze nic bo na spotkaniu kolejnym za bardzo z kolei chciałem ją pocałować więc i się stresowałem. Stres zabija kreatywność a i desperacja jak wiemy niszczy atrakcyjność.
Dlatego drogi czytelniku,jeśli jesteś na drodze gdzie pracujesz nad podnoszeniem swojej bajery,zchilluj,bo jak ma coś być to siądzie. Laughing out loud

Kolejna akcja reakcja była już pod Wawelem,gdzie podszedłem z kumplem do dwóch dziewczyn.
Tą ładniejszą wybrałem dla siebie. Już pewnie myślicie, że ją ugralem? Skądże haha
Podobalem się pannie bo i obracała się za mną idąc do toalety, zagadywała mnie czy idziemy w dane miejsca dobrze się zabawić. Po prostu, najprościej, panowie na pewno mieliście tak że wiedzieliscie że się kobiecie podobacie.
Tutaj też tak było. Błąd jaki cyknalem, to zgrywanie kozaka i turbo Alfa gościa. Zaproponowała mi pójście na dolnych Młynów w Krakowie,a ja wtedy na siłę chciałem iść na rynek. Pamiętam jak dziś, że zasugerowała, abyśmy doszli do nich nieco później,a w znalezieniu się pomoże nam wymiana fejsem albo nr.telefonu. Burknąłem coś głupiego i poszedłem bez nich.

Tutaj i alkohol i frustracja na kobiety wzięła górę. Patrząc na to wszystko teraz widzę, że w głębi duszy miałem dużo żalu i czułem jeszcze smutek po związku.
Wiedziałem,za to w tamtym momencie, żeby ogarnąć jeszcze bardziej swoje emocje i już zniwelować takie głupie zagrywki.

Tydzień później wypadło na miejsca na rynku,jakim jest klub kulturalny. Wchodząc tam chciałem się jak najlepiej bawić.
Dobrze zrobiło mi wtedy, śpiewanie karaoke z dziewczynami,które tam poznawałem, zagadywanie do ludzi i ogólnie poznanie ich. Wchodziłem do klubu sam jak pamiętam,bo kumpel poszedł spać Laughing out loud a po tych kilku godzinach znałem już pół klubu Smile bajerki szły mi wtedy średnio,bo nie mogłem znaleźć kobiety która była otwarta jakoś bardziej na obfitą noc,więc tuż nad ranem gdzie po wyjściu z klubu było już jasno, dostrzegłem pewną niewiastę, która zaczęła się uśmiechać do mnie.Odwzajemniłem to i złapałem ją za rękę mówiąc: "idziemy".
Od słowa do słowa wyszło gdzie mieszka, więc jak to ja,jako prawdziwy dżentelmen po upojnej nocy odprowadziłem niczego sobie niewinną kobietę hehe i wylądowałem po prostu u niej.
Otworzyliśmy wino,i pijąc jeszcze chwilę czułem że odlatuje.. Zbyt duża ilość alkoholu dała o sobie znaki,a obudziłem się nad ranem.. Rozebrany i z bólem głowy. Czy coś pamiętam? Bardzo mało i to mnie do dzisiaj niepokoi Laughing out loud
Mam nadzieję, że ojcem nie jestem xd

Minęło już od tamtego czasu z półtora miesiąca, poznałem kilka dziewczyn,z którymi się spotykałem,z różnymi efektami.

Opiszę Wam bardziej jeszcze ten weekend,bo uważam, że tutaj pierwszy raz miałem totalny spokój w sobie, każdy krok z kobietą był konkretny, zdecydowany i czułem w sobie totalną emanację męskości.

Poznałem ją w sobotni wieczór,dzięki swojemu kumplowi, który umówił się z dwoma pannami. Dobry z niego człowiek,bo zadzwonił do mnie,a gość czuł,że razem je ogarniemy Laughing out loud Idąc dalej, właśnie dużo spacerowaliśmy,a w przerwie na odpoczynek delektowalismy się trunkami. Oboje wiedzieliśmy, że atrakcyjność musi zostać zachowana,
także nawet się nie wstawiliśmy. Działałem na swoją pannę uwodzicielskim spojrzeniem i uśmiechem,a turbo mi pomagała wewnętrzna pewność i przekonanie, że jestem mężczyzną (świadomość moich cech charakteru),po ten Vibe uwodzicielski/energię męska. Widziałem po niej jak to wszystko oddziałuje na jej emocje i jak ją podniecam.
Czułem, że to jest to nad czym pracowałem te kilka miesięcy. Wiedziałem, że wraca Stary dobry opis Laughing out loud
Zabraliśmy je na mieszkanie, żeby się napić piwka. Delektując się nim, rozmawialiśmy sobie,coraz bardziej stymulując swoją wybrankę. Czułem po niej, zwłaszcza po jej oddechu, podniecenie,które coraz bardziej ją przenikało.
W pewnym momencie mówię do niej:
Dobra,idziemy do pokoju. Wziąłem ją za rękę,i bez oporów za mną poszła. Poszła i się zaczął piękny koncert emocji,który zachowam w słodkiej tajemnicy..

Tak na końcu co chciałbym dodać,to pamiętaj,twórz swoje życie tak abyś jarał się każdym dniem.
Ważne, żebyś skupił się na takiej energii męskości w sobie poprzez świadomość cech które w sobie rozwijasz.
Dodając do tego energię uwodzicielską tworzy się magia.
Kobiety traktuję jako dodatek do życia,w którym jak już się pojawiają to jara mnie kiedy je poznaje jakie są i co robią w swoim życiu. Kobiety są mega, więc je szanujmy.
Dziękuję za uwagę i napiszcie jakiś komentarz.

Ciekawi mnie wasza opinia Laughing out loud

Odpowiedzi

Portret użytkownika Rot

Kulturalny to melina

Kulturalny to melina przecież, smród fajek czuję na sobie cały następny dzień a sam palę jak pojebany.

Sam chodzę zawsze w jedno miejsce, ale bez sensu bo moja knajpa jakby straciła to co było w niej najlepsze. Muszę nowe miejsce znaleźć.

A merytorycznie to ogółem zgadzam się, sam dostałem pierdolca i zasuwam z rysunkami i tatuowaniem żeby jak najszybciej zacząć to robić na poważnie.
Pomaga odzyskać co nieco drive'u.

Portret użytkownika opos1

Właśnie co do kulturalnego,to

Właśnie co do kulturalnego,to był powód dla którego byłem tam raz i już nie chodzę.
Podchodziłem ostatnio w inne miejsca i od razu widziałem różnicę.
Tatuaże na własną rękę czy to Twoja praca? Smile

Portret użytkownika Rot

Chwilowo się tylko uczę

Chwilowo się tylko uczę samemu, bo praktyk nie da się dostać mając jednocześnie normalną pracę

Portret użytkownika Pinochet

Po związku również

Po związku również potrzebowałem czasu na ogarnięcie głowy. Dziewczyny nie raz sie na mnie pchały, a ja byłem jakiś taki przyjebany. Też wiele zjebałem, ale widocznie tak miało być. Zatem rozgrzeszam cie młody Padawanie..

Portret użytkownika opos1

Starszy Padawanie dziękuję za

Starszy Padawanie dziękuję za rozgrzeszenie Laughing out loud
Głównie właśnie psulem przez te negatywne emocje w sobie i to z nimi
trzeba się jak najszybciej uporać. Mega pomaga w tym otaczanie się odpowiednimi osobami i wykorzystanie każdego wolnego czasu, żeby unikać dziwnych rozkmin. No a potem to już leci Smile