Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pewnosc Siebie.

Na poczatek sory za błedy bo pisze w wolnej chwili chyba jedynej jaka miałem w ostatnim czasie.

Blog poswiecic chce pewnosci siebie. Wielu z nas pisało o naturalnosci ale czym jest naturalnosc bez pewnosci siebie bo według mnie cos takiego nie istnieje.
Człowiek pewny siebie to człowiek ktory potrafi poradzi sobie w kazdej sytuacji oraz wyjs z kazdej opresji ktora dotyczy tak jego jak i jego bliskich.
Nie bede pisał ze pewnosc siebie jest łatwa do wypracowania nie napisze rowniez ze ktos rodzi sie z pewnoscia siebie poniewaz gdybym tak napisał to bym was cholernie okłamał.
Brak pewnosci siebie...

Spowodowany jest poprostu srodowiskiem w jakim zyjemy. Gdy jestesmy bardzo młodzi ukształtowanie naszego charakteru jest bardzo proste , zazwyczaj jest to nieswiadome odziaływanie bliskich osob na nas samych. Pewnie zastanawiasz sie o co tak dokonca łata, a lata o to ze nie miła atmosfera w rodzinie duza ilosc stresu oraz nawet zartobliwe negi ze strony przyjacioł bardzo zle wpływaja na nasza przyszłosc.

PEWNOSC SIEBIE BUDOW
Jedna słuszna droga do zbudowania nie zaachwiannej pewnosci siebie to rozwijanie w sobie inteligencji. Inteligencja a wiedz wiedz kiedy olac głupie hasło innej istoty, rowniez kiedy rzucic cieto riposta kiedy dac w pysk a kiedy po prostu odejsc i osmieszyc owa postac.
Aby rozwijac inteligencje trzeba sie realizowac w czzyms do konca. Jesli cwiczysa to cwicz az uzyskasz efekt. Czytanie ksiazek rozmowy z ludzmi na rozne tematy daja nam ogromna wiedze, komputery niszczaa ta pewnosc swiat realistyczny ja buduje. Pozdrawiam.

Odpowiedzi

Tak trzymaj, jesteś w

Tak trzymaj, jesteś w czołówce blogerów.

Między Ronem a Salubem. Cóż

Między Ronem a Salubem. Cóż za doborowe otoczenie Smile

Portret użytkownika wizard

henk ma rację, wszyscy

henk ma rację, wszyscy liczymy na ciebie

"Człowiek pewny siebie to

"Człowiek pewny siebie to człowiek ktory potrafi poradzi sobie w kazdej sytuacji oraz wyjs z kazdej opresji ktora dotyczy tak jego jak i jego bliskich."

To powiedz mi jak utemperować wredną współlokatorkę, która podżera z lodówki, a kiedy zostaje o tym poinformowana i taktownie ochrzaniona to się wypiera albo stosuje teksty w stylu "Dobra, nie marudź", "Weź się lecz", "No i co mi zrobisz?", "Masz urojenia". Wyprowadzenie się nie wchodzi (póki co) w grę

Zacznij jeść na mieście i

Zacznij jeść na mieście i opróżnij lodówkę Wink Po góra tygodniu koleżanka się wyprowadzi...

Dlaczego te baby tak żrą... To jakaś masakra...;/

Przemo, musisz uderzyć w jej

Przemo, musisz uderzyć w jej czuły punkt, jeżeli takowy posiada...
Np: Słuchaj koleżanko, wydaje mi się, że racja żywności z Twojej półki w zupełności Ci wystarczy... Dodatkowe konsumowanie mojego jedzenia przyprawi Cię o zwiększenie objętości Twoich i tak dużych bokserskich łydek, a tego chyba nie chcesz?
A jak to nie pomoże, to po prostu ty zacznij podjadać jej jedzenie, albo w jakiejś swojej potrawie technicznie włóż coś obrzydliwego, jakiś robak, albo coś... Raz stracisz, 5x zyskasz:)

Portret użytkownika FunGusto

Myślałem, że bana dostałeś

Myślałem, że bana dostałeś Wink

"Człowiek pewny siebie to człowiek ktory potrafi poradzi sobie w kazdej sytuacji oraz wyjs z kazdej opresji ktora dotyczy tak jego jak i jego bliskich."

Nie zgadzam się z tym zdaniem między innymi.. Pewność siebie pomaga i jest wyjściową, ale sama wszystkiego nie załatwi. I na pewno nie załatwi wszystkiego. Jest wskazana, ale nie jest lekarstwem na całe zło i wszystkie złe rzeczy, które każdego z nas mogą spotkać.

Więc Twoje zdanie jest w jakimś stopniu nadinterpretacją pewności siebie i nabiera niemal charakteru Nowenny do św. Tadeusza Judy (często babcie na karteczkach w kościele zostawiają), która mówi o cokolwiek prosicie będzie Wam dane po iluś dniach. Nie ma złotego środka, który by wszystko załatwił.

Portret użytkownika hades1988

Leeee to ja jestem pewny

Leeee to ja jestem pewny siebie Wink.. Tyg. Czytam ksiazke nie liczac tu blogow i ksiazek o iwodzeniu...

I tak autor ma racje komputery z naszego mózgu robia sieke.jesli ktos cale dnie przed nim siedzi. Bo oczywiscie wszystko dla luezi, ale z umiarem panowie...