Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nigdy Nie Mów Tego Dziewczynie

Portret użytkownika Admin

Na początku nie wiesz co powiedzieć dziewczynie zaraz po zagadaniu. I to jest duży problem. Wiem, bo też tak miałem. Ale gdy już się z tym uporałem (powiedzmy ok. 2006 r.) to okazało się, że zacząłem mówić ZA DUŻO. I nie mogłem przestać, bo byłem zafascynowany moim własnym słowotokiem. Do dziś czasem tak mam, że jak zacznę mówić to nie przestaję Wink Ale nauczyłem się to już kontrolować. Natomiast wtedy zauważyłem, że moje sukcesy z kobietami stanęły w miejscu.

Zacząłem to analizować i wyszło, że część tego co mówię jest ZUPEŁNIE ZBĘDNA. Jest zbędnym zapychaczem rozmowy, który nic nie daje poza podtrzymywaniem rozmowy. Rozcieńczałem swój impet emocjonalny na dziewczynę przez nadmierne gadulstwo i mówienie o rzeczach niepotrzebnych. Po latach doświadczeń widzę też gdzie moi klienci i kursanci robią to samo. Starają się za wszelką cenę uniknąć “martwej ciszy” w rozmowie i zapełnić ją swoim słowotokiem. A to nie o to chodzi. Po latach widzę, że lepiej jest optymalizować to co się mówi dziewczynie i “podawać jej” to co jest dla niej ważne i ma istotny wpływ na znajomość i emocje dziewczyny. A całą resztę zatrzymać dla siebie.

Dlatego dziś chcę Ci powiedzieć o sile NIE MÓWIENIA zbędnych rzeczy:

1. Przestań się (nadmiernie) tłumaczyć

Nie ma potrzeby. Serio. Przykład: spóźniłeś się na spotkanie (randkę) z dziewczyną i zaczynasz długi monolog usprawiedliwień: a to był wielki, ogromny korek, tramwaj utknął, autobus złapał gumę, szef kazał zostać w pracy. Jak to chciałeś się nie spóźnić ale się nie udało. Jak to cały wszechświat się sprzysiągł przeciwko Tobie. Jak to w obecnych czasach ludzie się wszędzie śpieszą. I nie zdążyłeś się umyć, przebrać przed spotkaniem. Stop. Ona tego nie potrzebuje. Wystarczy przeprosić za spóźnienie i jednym zdaniem wyjaśnić. Koniec. Jeśli ona będzie naprawdę z tym zainteresowana to Cię dopyta. W przeciwnym razie gadasz dla gadania.

Opowiadając każdy możliwy detal tej historii – rozwadniasz atmosferę między wami.

(...)

3. Przestań prowadzić zbędne polemiki

Dziewczyna Ci pisze, że nie szuka seks, tylko kogoś z kim będzie mogła dzielić życiowe doświadczenia. A koleś zamiast powiedzieć OK, zaczyna: “Co chcesz przez to powiedzieć? Ja nie mam w zwyczaju budować związku, jeśli wcześniej się nie prześpię z dziewczyną”. Ona mówi że ok, ale że nie jest tu tylko dla seksu na Tinderze. On mówi że ok, ale “że ta ich randka musi mieć jakieś seksualne podłożę, bo nie wypali…”. Ona mówi, że rozumie, ale muszą się najpierw bliżej poznać na randce. I taka dalej przepychanka na temat przyszłego związku, mimo że jeszcze się nie widzieliście na żywo, a ten związek jeszcze nie istnieje.

Wystarczyłoby powiedzieć “Spoko, nic na siłę. Chcę cię polubić jako osobę i cieszyć się twoim towarzystwem, a dalej to życie zweryfikuje”. Zamiast cisnąć do seksu na siłę. Nie ma dobrych powodów, aby toczyć takie długie dyskusje przez Internet na temat związku i seksu. Każdy wie co się dzieje. Nie ma sensu tego tłumaczyć i logicznie polemizować z dziewczyną (chyba, że ona zacznie i ciągle się tego tematu trzyma).

ciąg dalszy:
https://www.uwodzenie.org/nigdy-nie-mow-tego-dziewczynie-bo-game-over/

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Heathcliff

Dobry wpis

Dobry wpis