Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Myślenie...By Onetouuch

Jeżeli ktoś nie chce tego czytać to niech nie czyta proste... Piszę dla siebie bo lubię.. i mam do tego pełne prawo.

Temat bloga jest myślenie...

Myślenie...

Samo w sobie nie jest niczym złym, samo w sobie jest nawet dobre, ale napewno nie jeśli chodzi o uwodzenie.
Dlaczego? Bo mimo iż uwiodłeś w życiu wiele kobiet, ponosiłeś również porażki, bardzo możliwe że wynikały one właśnie z tego że niby sobie mówiłeś tego dzisiaj nie zrobię ale to zrobiłeś, nie napisze do niej bo mnie wkurwia ale jednak napisałeś a potem zamiast na twoje wychodziło na jej i zaczynałeś przepraszać... niby między wami się poprawiało, tak ale tylko na pierwszy rzut oka, bo tak naprawdę ona zaczynała zauważać że nie będzie miała w Tobie żadnego oparcia bo bardzo łatwo można owinąć Cie w okół palca.
Dlaczego napisałeś? Odpowiedz jest prosta bo zamiast zająć się czasem kumplami wyskoczyć gdzieś na impreze w końcu możesz i nie musisz a nawet nie powinieneś jej pytać o zdanie bo nie jesteście przynajmniej jak narazie razem, czy iść pokopać piłkę albo zająć się pozytywną pracą to wolałeś wstawać rano iść do szkoły/pracy (a tam plątać się bez sensu i być mało efektywnym bo twoje myśli zaprzątało to co zrobić by ją wyrwać)a potem wracać do domu i nadal o niej myśleć i zasypiać z myślą o niej i tak w kółko.. wiem wiem to jest zauroczenie... ale możesz się pozbyć myśli ograniczyć czas na nią zajmując się czymś innym.
Dla mnie nie ważne czy laska ma 16 czy 30 lat, nie ważne czy chce teraz gadać czy nie, to od Ciebie zależy czy będziesz z nią rozmawiał czy nie.
Uwierz... Daj jej Emocje, pozwól jej sobie zaufać, Nigdy nie miej do niej pretensji jak nie ma racji i Cie wkurwia bądz dla niej zimny(NIE CHAMSKI), podążaj do tego abyś mógł ją dotykać, a ona robiła to samo z tobą, (POWOLI! Nikt nie mówi odrazu aby je obmacywać) Spokojnie szyja.. Włosy... Plecy.. Kolana ....po prostu czas na kino... potem czas na KC... Tak tak .. a potem co robisz? Piszesz do niej smsa że było cholernie przyjemnie? Że musicie kiedyś to powtórzyć? co właśnie tak robisz..? Zapewne wtedy pisze ci że ok możę kiedyś.. Ok nie mówię nie.... a może ci pisze że zobaczymy.. a co ci kurwa ma napisać? Ma się zgodzić ? Ty byś tego chciał ale one są skomplikowanym mechanizmem... lubią być wolne zresztą jak każdy.
Daj jej spokój kilka dni.... nie ma określonego terminu ja obecnie od 2 dni do nawet 5 wtedy staram się znaleźć czas napisać krótkiego smsa-a że chcę się spotkać i to wszystko.. możesz zadzwonić.
Ale w tym okresie nie myśl o niej bo się złamiesz, zapomnij , pomyśl o czymś innym o innej dupie albo stwórz nowy model samochodu (TAKI ŻART) POPROSTU ZAJMIJ SIĘ CZYMŚ CO POZWOLI CI O NIEJ ZAPOMNIEĆ NA CHWILE...
Dlaczego ciągle powtarzam aby o niej zapomnieć skoro chcesz ją poderwać?

- Bo większość z nas, mimo że staram się często by o niej zapomnieć złapie mnie takie coś że się od niej uzależniam wtedy nie oceniam sytuacji taką jaką jest a wszystko przekręcam i co wtedy? Wtedy popełniamy masę błędów... których możliwe że potem już nie będzie dało się naprawić..

Sory ze tak namieszane nie jestem dobrym pisarzem, musiałem to z siebie wylać a że lubie pisać, lubię chociaż nie potrafię.. to zrobiłem to w taki sposób..

Odpowiedzi

Lubię Twoje blogi, są dosyć

Lubię Twoje blogi, są dosyć proste i przejrzyste, fajne na chłopski rozum. Szkoda, że czasami pojawiają się błędy ortograficzne bo nie wiem jak innych ale mnie pieką w oczy. Moim zdanie, myślenie jest najważniejszą rzeczą, tym bardziej w podrywaniu. Jak będziesz miał lep na karku to nie zgłupiejesz jak Ci koło nosa zawieje śledziem z Bałtyku. Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o "myślenie o niej". Faktycznie, to nie pomaga a uzależnia, jak szlugi i inne. Mimo to ja bym nie nawoływał userów o zaprzestanie myślenia podczas uwodzenia...

Właśnie myślę, że autor

Właśnie myślę, że autor nawołuje do nie myślenia o niej. Ja tak to odebrałem.

O wszystkim i o niczym

O wszystkim i o niczym niestety, wpis trochę chaotyczny... Zamotał mnie, niby na początku coś tam o byłej jak zrozumiałem, potem o tym żeby dawać emocje no i tu zabłądziłem.

Wpis jest jak twoje myśli więc ciężko się w niego wczuć bo skaczesz po tematach jak po kanałach w tv.

Sugeruję Ci żebyś pisał blogi w jakimś edytorze tekstu np wordzie, po napisaniu możesz wtedy tekst zredagować, ułożyć tak żeby był bardziej przejrzysty, polecam też znaczniki HTML.

Masz potencjał twórczy, bo mniej więcej dotarło do mnie to co chciałeś napisać.

Ale popracuj nad warsztatem Smile

Portret użytkownika Słuchacz1993

Vimes, ale bredzisz... Ja

Vimes, ale bredzisz... Laughing out loud
Ja zrozumiałem wszystko, co do słowa. I autor przecież napisał, że tekst jest chaotyczny (nie każdy ma duszę artysty), on poprostu przelewa swoje myślenie na papier Wink I swoją drogą świetnie mu to idzie.
Prosto i na temat, bez zbędnego pierdolenia, good job bro.

Portret użytkownika Ramosel

Nie rozumiem tego fenomenu,

Nie rozumiem tego fenomenu, Onetouch wrócił po roku na stronie, pisze tak samo jak wtedy, wtedy był jechany za każdy wpis, teraz jest gloryfikowany, to razi, razi, jak spada poziom tego portalu.

Portret użytkownika Rafał89

'w okół'? No teraz to

'w okół'? No teraz to przesadziłeś tak, że aż Ci publicznie wytknę Tongue Ramosel nie każdemu chce się pewnie komentować Wink

"Sory ze tak namieszane nie jestem dobrym pisarzem, musiałem to z siebie wylać a że lubie pisać, lubię chociaż nie potrafię.. to zrobiłem to w taki sposób"
Jesteś leniem i nie chce Ci się edytować i tyle. Krztynę pomyśleć. No ale po chuj, lepiej napisać, że jest się cienkim. WYMÓWKI!!! Wszystko w temacie.

Portret użytkownika Fan

"- Bo większość z nas, mimo

"- Bo większość z nas, mimo że staram się często by o niej zapomnieć złapie mnie takie coś że się od niej uzależniam wtedy nie oceniam sytuacji taką jaką jest a wszystko przekręcam i co wtedy? Wtedy popełniamy masę błędów... których możliwe że potem już nie będzie dało się naprawić.."

Zainteresuj się ćwiczeniem POZYCJI PERCEPCYJNEJ nr. 3, czyli BYCIE OBSERWATOREM, zdysocjowanym od wydarzeń. Nie będziesz wtedy pod wpływem emocji, a będziesz mógł jasno spojrzeć na sytuację. I nie musisz czekać parę dni robiąc co innego, tak jak pisałeś powyżej.

Znowu główna !

Znowu główna !