Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ludzkie dramaty

To co wam przekażę dla mnie jest ciekawe, po kilku rozmowach z kobietami są fajne wnioski odnośnie tych naszych SHB.

Osobiście nienawidzę nudnych kobiet, albo takich które chcą wyjść na zbyt porządne żebym nie zmienił o nich zdania i dalej był zainteresowany.
Spotykajac się z pannami i szczerze słuchając ich sporo się dowiedziałem o pokrętnej logice... One są na tym samym poziomie co my albo czują się dużo gorsze.

Do sedna. Kobieta z wyglądu ładna, do której piszą faceci naprawdę nieźle ogarnięci, zaczepiają ją na ulicy, w klubie ciągle ktoś podchodzi i zagaduje. Ona tak naprawdę nie czuję się wartościowa sama w sobie. Ona wartościuje się przez ilość adoratorów wokół. Jeżeli cierpi na niedostatek atencji to popada w dziwne stany emocjonalne i chce sobie to jak najszybciej odbić. Coś na zasadzie narkomana na głodzie... Jako osoba w temacie nie powinieneś jej tego dawać, wtedy zaczyna myśleć "kim on do chuja jest ze nie daje mi tego" jak myśli to jest bardzo dobrze dla nas.
Czasem sex dla niej nie jest jej wewnętrzna potrzeba, one często używają tego do podbicia swojej własnej wartości że są dla facetów pociągające jak Boczek dla reksia. Dla mnie to cos niezrozumiałego, ale często takie kobiety są przewrażliwione na swoim punkcie i każdy neg powoduje w jej glowie rozpierdol i smutek, jak Ci zaufa i się otworzy może wrócić do tematu negów i zapytać czy naprawdę tak sądzisz. Często popada w jeszcze większe kompleksy które odbija sobie ilością atencji.
Nie ważne czy to księżniczka z dobrego domu czy normalna kobieta.
Jeżeli traficie w czuły punkt kobiety np. "laska ma kompleksy i uważa że jest nie fotogeniczna" i powiecie jej w coś stylu "najchętniej to wziąłbym aparat analogowy i wypstrykał na Ciebie całą kliszę" obniżając głos i patrząc głęboko w oczy. Chłopaki nie ma opcji żeby nie chciała was bliżej poznać Laughing out loud
Na wojnie i w miłości nie ma zasad tak więc korzystajcie i słuchajcie co kobieta mówi, można wtedy zmieniać taktykę i przechodzić kolejne poziomy w łatwy sposób.
Kobiety nienawidzą ciot, ludzi którzy użalają się nad sobą... Ostatnio rozmawiałem z taką jedną. Opowiedziała mi historie przyjaciółki taka 9'teczka, która spotyka się z tak brzydkim i aseksualnym typem że dramat. Chłopak mówi że jej nie kocha a później płaczę gdy ona całuję się z innym na imprezie... Zabiera ja do rodziców i na grób dziadka... No kurrr serio?! Laska która ma być do bzykania poznaje rodzinę?! Kilka dni później dzwoni do niej i prosi żeby odebrała go od sexualoga... Japierdole, 20 lat i kolejny uzależniony od porno. Ja rozumiem robić metlik w glowie, ale te akcje są mega niespójne i żałosne. Facet nie powinien być niespójny, nie jest to pociągające. Jest to raczej godne pożałowania od płci przeciwnej.
Z opowieści różnych kobiet dochodzę do wniosku że nie ma nic bardziej needy niż płaczący facet za kobietą "bo on ją tak bardzo kocha" one udają że nam współczują ale przy pierwszej lepszej okazji jest się wyśmiewanym i już raczej nigdy nie będziesz miał wartości w oczach kobiety jako obiekt sexualny.
Więc weźmy jaja w garść i niech one będą dodatkiem do naszego życia. Każda poznana kobieta daje coś od siebie do naszego życia. I traktujmy poznawanie ich jak coś fajnego, nie ma żadnej skali ocen 2/10 itp. Jeden woli grube, drugi chude, jeden woli duży tylek małe cycki drugi duże cycki płaski brzuch. Grunt żeby spędzić fajnie czas a jak coś ma z tego wyjść to się poprostu to stanie. Bez pytań w stylu podstawówki "czy będziesz ze mną chodzić?".

Odpowiedzi

Teraz pytanie jak ta 9'tka

Teraz pytanie jak ta 9'tka spotyka sie z aseksualnym typem, który jak sadzisz jest niespójny, bo dostalem mindfucka. Ziomek jest chujowy a mimo to ona sie z nim spotyka?

Portret użytkownika Pinochet

Jego osoba została opisana

Jego osoba została opisana jako aseksualna i ze ogolnie jest chujowa. A jaka jest prawda? Nie wiemy. Moze Maly przesadził, może gość jest spoko i sie jej podoba, a moze laska popierdolona? Nie wiem

Właśnie tego nie dociekałem.

Właśnie tego nie dociekałem. Ale gość mówi do niej teksty w stylu tego aparatu przez co laska jest nim zafascynowana. Sama mówi że on "wygląda jak pizda" to są jej słowa.
Ale gość porusza dla niej ważne kwestie wewnętrzne nie jest cipowaty z charakteru, jakbym wam pokazał go to stwierdzili byście że mam racje:) coś w stylu "zapryszczaly dzieciak, w okrągłych okularach, za dużych ubraniach, wysoki i bardzo szczupły (sama skóra i kości)" taki filmowy przegryw.

Chyba mam jakas ciemnie

Chyba mam jakas ciemnie dzisiaj. W tekscie pisales, ze jest brzydki, okej to rozumiem, ze robi jakies glupawe rzeczy (jest zazdrosny, bierze na grob dziadka etc, a przy tym porusza jakies wazne kwestie wewnetrzne i przez to ona na niego leci?

Portret użytkownika Vego

Mnie bardziej zaciekawiło

Mnie bardziej zaciekawiło łatwe przechodzenie poziomów, mógłbyś to rozwinąć na kilku przykładach, na początek jednak jakąś wartość musisz mieć, żeby był w ogóle początek rozmowy, ale ciekawy blog, poruszył interesujące kwestie, mentalny żółwik ;]

Portret użytkownika Rot

"aparat analogiczny" - padłem

"aparat analogiczny" - padłem xd

Anyways - poruszyłeś parę luźnych wątków i ich nie rozwinąłeś.
Sprowadza się to wszystko do dwoch- trzech prostych rzeczy:
- Nie dawaj całej swojej uwagi za nic
- laski mają kompleksy, odpowiednie negowanie i komplementowanie robią robotę
- bądź spójny ze sobą

Hahah faktycznie słownik

Hahah faktycznie słownik zrobił psikusa:) poprawiłem tego analogicznego błęda:D

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Między wierszami przebija się

Między wierszami przebija się kolejna uniwersalna zasada, która trochę zaboli idealistów.

Nie odsłaniaj się zbytnio, bo zaliczysz strzał. To Ty jesteś opoką. No bo jak możesz PROWADZIĆ związek, jeśli szukasz w kobiecie remedium na swoje wady i problemy? Szukaj w niej raczej motora do wzmocnienia swoich zalet.