Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Być Skutecznym z Kobietami w 2021 - Incele Tego Nienawidzą

Portret użytkownika Admin

1. Olewcze dziewczyny  vs  REDPILLowe rozterki

Jakiś procent kobiet znika. I biedne Cześki biorą to wszystko do siebie "To dlatego, że kobiety nie szanują mężczyzn! To dlatego bo HIPERGAMIA! To dlatego, że uważają że wszystko im wolno! To dlatego, bo kobiety są chamskie i złe z natury!"

Ale prawda jest taka: może się wydarzyć masa rzeczy między wzięciem do niej kontaktu, a spotkaniem: ona może zgubić telefon, może coś nagłego się wydarzyło  w jej rodzinie.  Wypadek, choroba, śmierć, utrata pracy itp. Może zmienić się jej nastrój, może coś się jej nagle przypomnieć (np. jej chłopak, hehe), może zapomniała zapłacić rachunki, potem jeszcze coś i nagle przestałeś być priorytetem w jej życiu. Może po powrocie do domu stwierdziła, że nie ma teraz czasu na randki, że może wcale nie jesteś taki fajny, a jej koleżanka powiedziała że źle zrobiła dając Ci FB czy numer, bo nie wiadomo czy nie jesteś psycholem. A może ona widziała taki film gdzie koleś wziął numer i zamienił się w prześladowcę? Wiele jest tych "może" i 90% jest zupełnie nie związanych z Tobą.

Co robić? Zakładać, że  dziewczyna może odwołać spotkanie i mieć alternatywny pomysł na spędzenie czasu. Albo z inną dziewczyną albo z jakimś swoim hobby.

dalszy ciąg na blogu:
https://www.uwodzenie.org/jak-byc-skutecznym-z-kobietami-w-2021-incele-t...

Adept