Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czasami sam nie wiem jak to działa

Cześć,
ostatnio jak czytaliście temat założone przeze mnie na forum, to zapewne Wiecie, że miałem mindsetowy bałagan w głowie z uwagi na relacje z ex i ex-ex Wink
Poukładałem sobie sprawy w głowie i postanowiłem przestać walić smuty w czterech ścianach i wróciłem do działania w polu, żeby sprawdzić po przerwie czy coś jeszcze kumam.

Założyłem jedną apkę, poprzewijałem kobiety z kolegą co ma dużo większe doświadczenie w grze niż ja, połapałem parę par no i wziąłem się za grind Wink
Swoją drogą zauważyłem pewną ciekawą sytuację na apkach, że zaczeły przyciągać oszustów, którzy zapewne żerują na samotności mało atrakcyjnych gości i naciągają na hajs, inwestycje etc. Miałem może trzy takie świadome rozmowy, gdzie wiedziałem, dokąd to zmierza i ciągnałem temat, będąc ciekaw co zaproponują. Uważajacie na siebie.

W każdym razie, zgodnie z moimi oczekiwaniami ruch na takich gości jak jest całkiem spory, szczególnie wśród Pań w wieku 30+, długo nie grymasząc poprzerzucałem ciekawe kontakty na WA, IG, żeby się lepiej poznać i umówić randki.
Na pierwszy ogień poszła Pani Marta, z która umówiłem się pierwszego dnia pisania. Szczerze to nie miałem jakiegoś szczególnego planu na randkę. Pomyślałem sobie, nie będę jakoś kombinował, wymyślał fajereków, sprobuje inaczej, oddam jej inicjatywę skoro już mam po nią przyjechać.

Dziewczyna okazała się, no hot, dużo lepsza niż na zdjęciach, gdzie już czułem do niej ostry pociąg.
Zgodnie z planem, w mega pizdzicy poszliśmy na spacer, potem do knajpy. Gadka szmatka, jakich miliony w moim życiu. Ku mojemu zdziwieniu po odstawieniu jej pod dom dostałem zaproszenie na górę, które no chyba nikt nie odmawia.
Byłem, no jakby to powiedzieć nie przygotowany na taki scenariusz więc skończyło się na buziaczkach i zaproszeniu na kolejną randkę, już na kolacje.

No i w sumie sam nie wiem co się stało, czy ona po prostu nie chciała mnie przelecieć, bo po 15 minutach rozmowy o malowaniu mieszkania zaczeliśmy sie całować no i poszło.

Ogólnie ten temat nie rokuje za bardzo, bo Marta nachlana się stała i jak widać to działa w dwie strony. Jak coś mamy na wyciągnięcie ręki to mało to chcemy i najbardziej jarają nas wyzwania i trudno dostępne kobiety.

Pewnie coś jeszcze skrobnę, bo jestem po innej randce i kolejne w toku Wink

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Nie ma co. Trzeba działać.

Nie ma co. Trzeba działać. Dodawaj więcej konkretów. Pozytywnie Smile

Ps. Przez pomyłkę przeczytałem "Grindr" i miałem małego zonka xD

@Dobrodziej własnie chyba

@Dobrodziej własnie chyba jeszcze słabo mi idzie pisanie tak opisowo jak robią to koledzy i za każdym razem jak piszę bloga staram się w to włożyć więcej.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Praktyka czyni mistrza.

Praktyka czyni mistrza.