Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Blog miesiąca - Kwiecień

Portret użytkownika Vego

Uwaga

Proszę o uwagę szanowni użytkownicy/użytkowniczki, w ramach inicjatywy, oraz ze względu na trwającą sytuacje w naszym najbliższym środowisku, mam zaszczyt po raz kolejny wznowić świetną inicjatywę, jaką jest Blog miesiąca.

Zasady konkursu:
1.Treść może zawierać raporty z akcji, własne przemyślenia,
oraz ogólne przedstawienie swojego doświadczenia, a nawet mogą się tu znaleźć metody jakich używacie w uwodzeniu pod warunkiem, że będą motywować, wprowadzać mądre podejście, nie ma tu miejsca na żale, zakrzywianie rzeczywistości.

2. Blog ma jasno wyjaśniać jak coś dla was działa/mechanizm, wyjaśnienie dlaczego tak jest szczegółowo czyli od A do Z, a nie jakieś ogólne bez znaczenia treści, chcemy przecież żeby każdy coś z tego wyciągnął i wzbogacił swój arsenał i zasób wiedzy, metod.

3.Jeśli uznacie że potrzeba ostrego języka i potrzebujecie oddać tym emocje, to proszę to opisać tak żeby nie urazić nikogo.

4.Blog ma być przejrzysty, czyli chronologia i od początku w miarę możliwości, a nie skakać z środka do końca itp. każdy ma zrozumieć zamysł autora.

5.Jury: oceniać będą użytkownicy działu wtajemniczonych w ankiecie, także niech wygra najlepszy xD

6.Starać się nie powielać treści które już są, co nie oznacza że nie można się odnieść do czegoś we własny unikatowy sposób,już dużo zostało napisane i ciężko będzie coś nowego wymyślić, po prostu nie kopiujmy, ale też można to pokazać ze swojej strony.

7.Termin: Całe wydarzenie zaczyna się od dzisiaj czyli 03.04.2020, czas na tworzenie blogów damy lekko większy, żeby każdy miał szansę, a więc 03.04.2020-10.05.2020 do godziny 20:00, postaramy się ocenić wszystkie blogi do, 24 godzin.

Naprawdę zachęcam wszystkich do tworzenia i przelewania swoich myśli na blogi, nie zastanawiajcie się czy to będzie dobre, czy się nie wygłupisz,czy nie za słabe na stronę, jury niech się zajmie ocenianiem, a ty drogi użytkowniku tworzeniem, serdecznie zachęcam, jeśli pomysł będzie się podobał, miał w miarę frekwencję, to go powtórzymy z korzyścią dla wszystkich, w końcu możecie poznać jak to jest z podejściem innych i może być naprawdę ciekawie.

A teraz najciekawsza część ogłoszenia:

Po rozmowie z Hoonem ustaliliśmy że:

Wygraną w konkursie będzie drukowana książka
Hoona czyli Damiana Myśliwego z dedykacją i podpisem
"Jak tańczyć z dziewczyną"

Także do dzieła...

Odpowiedzi

Portret użytkownika Pckr

Gratulacje Vego za swojego

Gratulacje Vego za swojego pierwszego bloga, do tego z poprawną polszczyzną której nawet Heath by się nie powstydził!
Sama inicjatywa super Wink

Portret użytkownika Pinochet

Zgłaszamy na główna i do

Zgłaszamy na główna i do ulubionych leci Smile

Bardzo świetny blog. Dobrze

Bardzo świetny blog. Dobrze spędziłem czas czytając go. xD

A tak na poważnie, to świetna inicjatywa. Mam nadzieję, że będzie więcej blogów. Fajna nagroda, więc mam nadzieję że będziecie pisać więcej różnych blogów z akcji, przymyśleniami itp. Smile