Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

--- Będąc kobiecą nagrodą - Własna technika --- by._kuba_

Portret użytkownika _kuba_

Witam wszystkich.

To co chce dzisiaj przedstawić ma związek z domykaniem kobiet oraz może w bardziej jasny sposób wyjaśni co znaczy być nagrodą dla kobiety.

Do wszystkiego doszedłem sam. Zajęło mi to jakiś miesiąc. Własne schematy , które utworzyłem i udoskonalałem z każdym podejściem.

Zaczne natomiast od pojęcia które często przewija się na stronie , szczególnie przez nowych użytkowników. Dokładnie chodzi mi o bycie nagrodą dla kobiety. Owszem to jest możliwe i bardzo wskazane , lecz w momencie , kiedy doprowadzimy do momentu w którym to kobieta zaczyna się starać i walczyć , aby znajomość nie była przypadkowa.

Spotkałem się ostatnio z wpisem użytkownika : ` ja jestem nagroda od samego poczatku do końca , Ona nie ma nic do gadania `
Myślałem nad tym i nawet pomimo naszych gier/metod podchodząc do nieznajomej to my wychodzimy z inicjatywą. Potem dostaje różne miesznanki np.: P&P , negi czy naszą niby niedostępność. Natomiast w pewnym momencie dochodzi do sytuacji w której chcesz wziąć jej numer telefonu czy jakieś namiary.

Po godzinach spędzonych na ulicy i w klubach doszedłem do momentu w którym to kobieta zabiega o mój numer telefonu czy dane osobowe. Jak tego dokonać ? Już piszę.

Moje pierwsze podejścia z celem nie wyciągania od kobiety niczego , były udane lecz bardzo czesto kończyły się brakiem oczekiwanych przeze mnie efektów. Wtedy już nasunął mi się pierwszy i bardzo ważny wniosek. Trzeba zbudować bardzo dobry raport oraz maksymalnie ją zafascynować. Sam opener powinien być raczej indirect.

Bardzo ważne , żeby jej wyobraznia zaczęła namiętnie pracować. Oto kilka przykładów :

- wyobraz sobie , że wręczam Ci teraz do ręki czerwony pilot. Są w nim trzy przyciski. Możesz użyć tylko jednego , a każdy z nich spełnia inne funcje.
Przycisk 1 sprawia , że stajesz się niewidoczna na godzinę. Możesz uwolnić wszystkie swoje pragnienia i nikt Cię nie zobaczy.
Przycisk 2 spawia , że spotykasz na swojej drodze mężczyznę , który zna Twoje wszystkie potrzeby i fantazję. Lecz tak jak w pierwszym przypadku tylko na godzinę. Po upływie czasu on znika.
Przycisk 3 sprawia , że potrafisz latać. Tylko wyobraz sobie siebie unoszącą się nad dachami budynków.

Co wybierze ? 90 % kobiet wybrało przycisk numer 2. Zapomniałbym o najważniejszym. Przy samym podejściu używasz zegarynki. Mówisz , że za jakiś czas musisz zniknąć - utożsamia Cię przez to z facetem który znika i zna wszystkie potrzeby kobiet. <---- był to jednek z moich przykładów.

Kolejne podejścia powoli przynosiły efekty , natomiast jeszcze nie tak często, jakbym sobie tego życzył. Po fascynującej rozmowie przychodził na mnie czas i tylko czasem zostałem poproszony o podanie numeru telefonu. Wtedy nasunął mi się drugi jakże istoty wniosek. Postanowiłem wykorzystać NLS i wrzucić wczesniej wymyśloną rutynę , która brzmiała mniej wiecej tak :

Czy to nie dziwne jak ludzie się poznają ? Czy czułaś kiedykolwiek gdzieś tam głęboko w sobie ( wskazujesz na serce ) uczucie narastającej fascynacji nowo poznanym mężczyzną ?
Z każdym jego słowem pragnęłaś go coraz bardziej , a jego oczy patrzyły na Ciebie w tak wyjątkowy sposób , że spuszczałaś swój wzrok na jego usta ? Wyobraź sobie teraz , że własnie w tym momencie poznajesz taką osobę i tak jak to w ż życiu bywa przez jakieś małe nieporozumienie możesz stracić szanse na swoje szczęście. Naprawiłabyś to , czy pozwoliła odejść ? -->
Ona uświadamia sobie , że tą osobą jesteś Ty i w momencie kiedy chcesz zniknąć za wszelką cenę będzie chciała Cię zatrzymać.

Po wrzuceniu tego w moje relacje z nowo poznanymi paniami mój cel był coraz bliżej. Kiedy chciałem odejść zostałem proszony o jakiś kontakt ze mną. Ale co wtedy ?
Nie , nie dajesz się tak łatwo. Ile Ty musisz odbić testów , żeby dała Ci swój numer ? Lubię w tym momencie wtrącić : ` Nie wiem czy jestes na tyle fascynującą osobą , aby móc wprowadzić Cię w swój świat`. Chwila sprzeczki i możesz podarować swoje 9 cyferek. Dlaczego wtrącam takie zdanie ? Po to , żeby kobieta mogła udowodnić , że jest fascynująca. To jest naprawdę zdumiewające jak może zaangażować Twój target w znajomość.

Teraz schemat w skrócie :

-Podchodzisz i otwierasz indirect , na samym początku używasz zegrynki.
-Rozmawiasz na przemyślane tematy , które wzbudzają jej wyobraznie i kojarzą z Twoją osobą. Dodajesz ciekawą historyjkę ze swojego życia , jako atraction.
- Narzucasz rutyne , która uświadamia jej , że jesteś facetem , który zna wszystkie potrzeby kobiety , lecz z niewiadomych powodów może stracić możliwość poznania Ciebie.
- Zostawiasz otwartą pentle np. Patrzysz na jej dłonie i mówisz , że wiesz o niej coś , czego nie powie nawet najlepszej przyjaciółce. Ważne jest by dopiąć swego i pomimo jej nalegań nie wygadać ani słowa. Niech się zastanawia , a jednocześnie myśli o Tobie.
-Teraz bardzo ważny i kluczowy moment. ` Muszę już znikać. Było mi bardzo miło Cię poznać. Głęboko patrzysz w oczy , po czym dajesz buziaka w policzek i odchodzisz`

Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie jak to jest , kiedy piękna oraz nowo poznana kobieta podąża za Tobą i krzyczy : Nie podałeś mi swojego numeru !
Proponuję spróbować Wink

Prawdopodobnie nie umieściłem wszystkiego tego czego chciałem , jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach.

Ps. Nie będę ukrywał , że jest to ryzykowna metoda , ale dostarcza sporo frajdy i pozytywnych emocji.
`Żeby zdobyć kobietę , musisz być gotów ją stracić`

Pozdrawiam _kuba_

Odpowiedzi

Portret użytkownika Karaś

"Z każdym jego słowem

"Z każdym jego słowem pragnęłaś go coraz bardziej , a jego oczy patrzyły na Ciebie w tak wyjątkowy sposób , że spuszczałaś swój wzrok na jego usta ? " - Piękne rozegranie.

Kuba znam Twoje wszystkie blogi. Dużo rozmawiamy i wymieniamy się poglądami i technikami. Ta technika jest rewelacyjna!

Jak dla mnie STRONA GŁÓWNA!

Pozdrawiam.

Karaś

Portret użytkownika Informatyk

Sprawdzę i dam feedback

Sprawdzę i dam feedback Smile Wydaje się być obiecujące.

narazie ucze sie ze strony i

narazie ucze sie ze strony i wypelniam lekcje , ale jak czytam takie wipisy to widze ile mi jeszcze brakuje. Zeby juz wlasne metody wymyslac to juz trzeba miec pojecie. Na glowna

pzdr

Daje do myślenia Czytam

Daje do myślenia Wink Czytam sobie to i myślę, że aby wymyślić coś takiego trzeba mieć dużą wiedzę, kimś ponadprzeciętnym. A potem naszła mnie myśl, że ja też tak mogę Smile Dzięki za wpis

"wyobraz sobie , że wręczam

"wyobraz sobie , że wręczam Ci teraz do ręki czerwony pilot. Są w nim trzy przyciski." - w tym samym czasie chwytasz jej dłoń wymieniasz przyciski 1. palec wskazujący 2. środkowy 3. serdeczny Wink Czemu nie wykorzystać przy tym dodatkowego kina ? Smile

fajny pozytywny wpis,

fajny pozytywny wpis, pokazuje że masz wiedzę a do tego jaja by wcielać ją w życie, mimo że zawsze podchodziłem do Ciebie sceptycznie, może to przez ten avatar Tongue pozdr

Portret użytkownika Hedoniz

No jestem w szoku, że sam

No jestem w szoku, że sam takie coś stworzyłeś, bardzo mi się podoba - przy najbliższej okazji zobaczymy ze skutecznością, spróbuję z 50 razy to będzie dobry feedback Smile

Tak samo jak olej ją a Ona Cię zapragnie, Ja bym to sprostował do - Wzbudź w niej atrakcyjność swoją osobą, olej i wtedy Cię zapragnie Laughing out loud

można gdzieś poczytać o tym o

można gdzieś poczytać o tym o czym piszesz czyli - wzbudź zainteresowanie, olej, ona cię zapragnie ? Ma ta technika jakąś nazwę ? Smile

Portret użytkownika Maykel

Super wpis. Dodaję do

Super wpis. Dodaję do ulubionych. Muszę to wypróbować Wink

Portret użytkownika saverius

dobre rutyny, mi się podobają

dobre rutyny, mi się podobają Smile

Portret użytkownika DrMentor

Aż Ci podam przepis na pierś

Aż Ci podam przepis na pierś z owocami:D Dobra robota, trzeba sprawdzić.

Portret użytkownika Corvette

no pochwała ci się należy

no pochwała ci się należy Smile

Portret użytkownika Fan

"Moje pierwsze podejścia z

"Moje pierwsze podejścia z celem nie wyciągania od kobiety niczego , były udane lecz bardzo czesto kończyły się brakiem oczekiwanych przeze mnie efektów. Wtedy już nasunął mi się pierwszy i bardzo ważny wniosek. Trzeba zbudować bardzo dobry raport oraz maksymalnie ją zafascynować. Sam opener powinien być raczej indirect."

Tutaj moim zdaniem, wg mojej filozofii nabytej od innych filozofów: podchodź bez oczekiwań- a da to efekty.

Dobra robota KUBA Smile

Pozdrawiam

Kuba jak zawsze bardzo dobry

Kuba jak zawsze bardzo dobry blog. Widać że jest to przemyślane i naprawdę działające na psychikę kobiety.
Podoba mi się. Główna jak dla mnie.
Ostanie zdanie jest takim kluczowym podsumowaniem.

Smiszne i sztuczne to

Smiszne i sztuczne to

najpierw odważ się sprawdzić,

najpierw odważ się sprawdzić, później krytykuj,
też tak kiedyś myślałem dopóki nie poznałem schematu "myślenia" kobiety - jest naprawdę inny od naszego; dlatego nas to śmieszy a je ...uwodzi Smile

Mądre słowa. Dobre

Mądre słowa. Dobre podsumowanie promo.Smile

Portret użytkownika _kuba_

raf , niezmiernie cieszę się

raf , niezmiernie cieszę się , że jestem Cie w stanie rozbawic Wink

Portret użytkownika Santi

NAprawde fajne Robie

NAprawde fajne Smile Robie dokłądnie tak samo, zastanawiam się nad jakąś sprawą a raczej końcowym efekcie którym chciałbym osiągnąć a później analizuje czym moge tego dokonać i metodą prób i błędów idzie wejść na tą ściężkę do tego celu Smile

Portret użytkownika KERMIT

Witam Kuba... powiem Ci że

Witam Kuba... powiem Ci że podałeś "prawie" cały przepis na to by uwieść kobietę... widzę że coraz więcej blogów kieruje się w stronę ...wiecie podawania gotowych schematów i rutyn... zapomniałeś, lub celowo nie powiedziałeś jak "nakierować" kobietę żeby zapragnęła pójść z "Tym nowo poznanym mężczyzną" do łyżka... Dlatego postaram się w najbliższym czasie podsunąć kilka pomysłów...
...blog jest napisany krotko i do rzeczy, tylko powiedz mi co się będzie działo gdy nowi forumowicze bez wcześniejszego "przygotowania" zaczną używać tych właśnie technik do celów nie do końca w dobrej mierze ...wiesz bez urazy, ale wydaje mi się, że do pewnych rzeczy trzeba po prostu samemu dojść... nie chcę tu nikomu ubliżać, czy coś w tym stylu... po prostu tak myślę, ale może zbyt przewrażliwiony jestem ;-P ...jeszcze raz... blog jest do rzeczy, i mi się bardzo podoba POZDRAWIAM

Portret użytkownika Prefekt

Tylko ludzie teraz tego nie

Tylko ludzie teraz tego nie kopiujcie od A do B bo tu nie o to chodzi. Dostaliście od kuby ułamek wiedzy i teraz jak już wkroczyliście na właściwą ścieżkę to podążajcie nią sami. Bądźcie sobą.

świetny blog kuba Wink

Portret użytkownika peper

Bardzo dobra technika -

Bardzo dobra technika - zaryzykuje to stwierdzenie w ciemno, bez sprawdzania. Bo co tu sprawdzać? Podałeś świetny szkic tego jak to powinno wyglądać, powodzenie zależy już od odpowiedniego wykonania tej techniki przez mężczyznę, no i ew. od kilku trudnych do przewidzenia przyczyn losowych.

No i w końcu znalazłem bloga, którego mogę z czystym sumieniem dodać do ulubionych. Czapki z głów Wink

a może by tak 4 przycisk? -

a może by tak 4 przycisk? - wyobraź sobie że przez godzinę odpoczywasz w cieniu karaibskiej palmy, biały piasek, lazurowa woda i podmuch ciepłego wiatru sprawiają że nareszcie odpoczywasz po ciężkim dniu. Do tego drinuś z parasolką i słomiany kapelusz. A na horyzoncie pojawiający się zachód słońca powoduje, że czujesz się zrelaksowana i spokojna. Nie myślisz o niczym. Poprostu odpoczywasz...
A w domu przez tę godzinę ekipa odpowdnich ludzi sprząta, pierze ( łącznie z pralnią chemiczną), prasuje i gotuje... Jak wrócisz wszystko będzie zrobione tak jakbyś tego chciała a brakuje Ci czasu.

zakład, że większość wybierze - 4 przycisk Tongue

ps. w twojej opcji chyba też skusiłabym się 2, choć niewidzialność brałabym pod uwagę Smile

To co zrobiłeś Kubo na pewno

To co zrobiłeś Kubo na pewno sprawiło Ci sporo frajdy. Samemu ułożyć klocki lego (którymi są np. otwieracze, zegarynka, otwarta pętla, nls (ma moc) czy chociażby rutyny (fajnie jest je wymyślać ;] i wiele wiele innych) jest bardzo dobrą zabawą.

Właśnie o to w tym chodzi. Poznajemy te klocki i sami możemy coś zbudować. Możemy kopiować innych, ale czy to ma sens?

Ostatnio zrobiła się bardzo nie miła atmosfera na forum i jest to pierwszy blog od dawna który mi się naprawdę spodobał.

Kubo, to co zrobiłeś wygląda baardzo obiecująco, ale nie śmiałbym próbować tego co sam ułożyłeś. Jeżeli wszyscy będziemy tak to robić zamienimy się w armię robotów tak samo zaprogramowanych... co będzie wręcz żałosne... Spora rzesza ludzi zapomniała o tajemniczości. Jest to tak piękna, acz wydaje mi się, że lekceważona już cecha.

Pzdr

Portret użytkownika rosemayer

"a jego oczy patrzyły na

"a jego oczy patrzyły na Ciebie w tak wyjątkowy sposób , że spuszczałaś swój wzrok na jego usta ?"

Myślałem że będzie:

"a jego oczy patrzyły na Ciebie w tak wyjątkowy sposób , że spuszczałaś się"

Laughing out loud kurwa <- mały zboczeniec

Hmm... Nie wiem jak, to co

Hmm... Nie wiem jak, to co chce napisać mam napisać...

Jeśli to jest dobre, to szkoda... bo będzie, to tak jak z sześcianem… Czasem szkoda jest zdradzać swoją sprawdzoną i świetnie działającą rutynę… Oddanie tej społeczności godne pochwały o ile przemyślane.

"Do wszystkiego doszedłem

"Do wszystkiego doszedłem sam. Zajęło mi to jakiś miesiąc."

"Po godzinach spędzonych na ulicy i w klubach doszedłem do momentu w którym to kobieta zabiega o mój numer telefonu czy dane osobowe."

Gratuluję efektywności. Ja "dochodzę" dopiero ponad dwa lata i myślę, że co najwyżej 2/3 drogi za mną. Do tego jestem prawie 10 lat starszy od Ciebie. Jaki z tego wniosek? Już marso na pewno będzie wiedział.Wink

"Moje pierwsze podejścia z celem nie wyciągania od kobiety niczego , były udane lecz bardzo czesto kończyły się brakiem oczekiwanych przeze mnie efektów."

To zdanie mnie rozwaliło.Laughing out loud To tak jakbym zdziwił się, że nie mam oczekiwanych efektów grając w nogę w gumowcach.

Za to bardzo spodobała mi się rutyna z pilotem. Naprawdę fajne

Świetny wpis aczkolwiek nie

Świetny wpis aczkolwiek nie odkryłeś nic nowego. To o czym piszesz odnosi się do technik uwodzenia zwanego NLS. Nurt promowany w Polsce przez guru NLP Andrzeja Batko. Muszę dodać o jednej istotnej rzeczy o której nie wspomniałeś, a która jest kluczowa przy tego typu rozgrywkach. Ton głosu i szybkość mowy. Ważne aby ów ton był niski i spokojny, a słowa wypowiadane powoli z naciskiem na pauzy w odpowiednich miejscach. Wiem o czym mówię ponieważ sam wielokrotnie stosowałem podobną technikę w uwodzeniu kobiet. Wyobraź sobie, wiesz jak to jest, to jest fascynujące, czy chociażby teks do kobiety "mam na Twój temat pewną intuicję". To wszystko wzbudza ciekawość kobiet, już samo używanie tych słów sprawia że kobieta czuje fascynujące podniecenie Tobą. Oczywiście należy zwrócić szczególną uwagę na głos ponieważ on jest kluczem do sukcesu. Kino + spojrzenie dopełniają wrażenie wyjątkowości mężczyzny.

Portret użytkownika Airboy000

Kuba , swietna robota jestem

Kuba , swietna robota jestem oszczedny w pochwałach ale tutaj smiało dam 10 pkt

Pewnie ,że można wykorzystac

Pewnie ,że można wykorzystac kino ;p " wyobraz sobie , że wręczam Ci teraz do ręki czerwony pilot. " bierzesz ręke dziewczyny i lecisz z tematem ;d