Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak myślisz, jak by zareagowała Twoja Kobieta, gdyby dowiedziała się, że jest z jednym z najlepszych Uwodzicieli w Polsce?

Portret użytkownika Fan

Odpowiedzi

Portret użytkownika Santi

nie jestem teraz w związku

nie jestem teraz w związku więc nie mogę powiedzieć co do jednej stałej z którą aktualnie bym był, a ogólnie nie ma co, tyle reakcji co kobiet może być.

Zbyt abstrakcyjna jak dla

Zbyt abstrakcyjna jak dla mnie ta ankieta. Ani nie mam własnej kobiety ani nie jestem jednym z najlepszych uwodzicieli w Polsce Wink

Portret użytkownika Italiano

A dla mnie brakuje opcji

A dla mnie brakuje opcji takiej jak "ZDZIWIENIE"... Dałem, że brak mi wyobraźni ale na pewno padło by takie zdanie: "Cooo? TY(i wielkie oczy)" Laughing out loud Tak to jest jak się kreuje na nieśmiałego.

Portret użytkownika Fan

No fakt, nie pomyślałem.

No fakt, nie pomyślałem. Dzięki Italiano.

Hehe, moja by się nie zdziwiła, bo wie, że umiem podrywać... nie wie tylko, że 'profesjonalnie' Smile Chociaż myślę, że ma już prześwity w głowie, że skądś muszę umieć takie rzeczy

Portret użytkownika salub

Ja sie tylko pytam - po co

Ja sie tylko pytam - po co zaśmiecać dział takimi ankietami?

Portret użytkownika Fan

A więc pytam Panowie. jak

A więc pytam Panowie. jak myślicie, jaka była by Jej reakcja?

Oczywiście, sposób w jaki zostałaby poinformowana, od kogo, gdzie, w jakim stanie emocjonalnym się wtedy by znajdowała- odgrywały by te czynniki kluczową rolę. Jednak, popuśćmy wodzę fantazji...

Uważam, że moja dziewczyna, była by zmieszana. Jakby się nawet zdenerwowała, to by jej przeszło. Ani by się nie chwaliła, a myślę że i by nie żaliła. Nie jestem pewien, czy jej poziom poczucia wartości, a raczej Kobiecej Dumy, nie sprawiłby kłopotu. Jak to? To on mnie poderwał?! Przecież to ja myślałam, że go poderwałam!. Uważam jakoś, że kobiety są ciut od nas sprytniejsze, potrafią manipulować nami. Jak wpadniemy w 'pierdolnik' to doszukujemy się dziury w całym, wtedy kiedy akurat ona robi coś z czysto dobrych dla nas intencji.

Moja by pewnie miała 'wyjebane na to'. A sądzę tak, bo jakoś nie jest super zazdrosna o moje 'koleżanki' itd itd