Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zaangażowanie?

5 posts / 0 new
Ostatni
Timeless
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Gdansk

Dołączył: 2019-10-05
Punkty pomocy: 3
Zaangażowanie?

Witam wszystkich

Otóz jakies 2 dni temu odpaliłem tindera i zastanawiam się ile czasu zajmuje wam doprowadzenie do sytuacji w której to dziewczyna bardziej sie angażuje na takowym portalu, mam na myśli chociaż to kiedy sama zaczyna do was pisać. Na początku chyba zawsze jest stosunek zaangażowania 70/30 a z biegiem czasu przechodzi to na 50/50 i zastanawiam się jak przyśpieszyć ten process, byłbym wdzieczny za jakies tipy oraz wasze przemyślenia związane z tematem.

Kolejne pytanie jest odnośnie poznawiania dziewczyn w klubie, ostatnio poznałem jedną w klubie nic nadzwyczajnego po prostu pogadałem z nia przy szatni wziałem snapczata wiem powinienem był wziaść numer ale nie zależalo mi na tym w tamtej chwili, po kilku dniach do niej napisałem chwila gadki raczej ja wiecej pisałem chociaż tez zadawała pytanie 70/30 nastepnego dnia zaproponowałem spotkanie, odmowiłą to olałem temat i moje pytanie brzmi jak w takich sytacjach sie zachować czy po prostu nie odpisywać czy sprobowac nastepnego dnia.

dakmen
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 298

Czytałeś lewą stronę, przejrzałeś inne podobne tematy co były na forum ?. Na pewno nie. Takie tematy były dziesiatki razy. Na stronie jest wyszukiwarka, wpisz odpowiedni temat i masz jak za dotknięciem czarodziejskiej rózdźki Wink

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Anarky
Portret użytkownika Anarky
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Kraków/Rzeszów

Dołączył: 2013-09-19
Punkty pomocy: 3284

Jeżeli nie doszło do spotkania na żywo - sam na sam to nie licz na cud, ze panna sama od siebie bedzie się nagle angazować.

Jeżeli masz pytania - pisz PW

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Człowiek z zachodu

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 2026

Pogadales z nią chwilę przy szatni. Wziąłeś snapczata i czym ty ją miałeś zaintrygowac by chciała się z tobą spotkać czy utrzymywać kontakt?

Może byłeś nudny, za bardzo chciałeś, za bardzo odkryłes wszystkie karty i się podpaliles? Nie wiem o czym pisaliście ani jak wyglądała rozmowa pod szatnia.

Ogólnie to olałbym temat i dalej robił swoje. Przy następnej sytuacji w klubie zbudować lepszy komfort Smile