Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Problem z hazardem, kłamstwa. Nie wiem co robić.

8 posts / 0 new
Ostatni
Kajn
Nieobecny
Dołączył: 2011-09-30
Punkty pomocy: 28
Problem z hazardem, kłamstwa. Nie wiem co robić.

Cześć, jestem w związku z dziewczyną, starszą od siebie ponad 15 lat. Przedtem był to związek na odległość, teraz mieszkamy razem. Zrezygnowałem z pracy, w której pracowałem ponad 4 lata i przeprowadziłem się do niej. Wiadomo, jak ze sobą mieszkasz to jest inaczej niż na odległość, dziewczyna wyznała mi, że ma problem z hazardem i przegrała około 20 tys zł. Była na leczeniu i przestała grać. Potem mieliśmy rozkręcać firmę. Nie wyszło zbytnio to ja pojechałem do Anglii na 2 miesiące dorobić. Obiecywała, że nie będzie grać. Wróciłem i było wszystko ok, znowu plany z firmą. Pewnego wieczoru zobaczyłem, że siedzi na zakładach bukmacherskich. Przyrzekała, że nie gra i że nie ma problemu z hazardem, nawet na swoją zmarłą matkę potrafiła prosto w oczy kłamać. Zalogowałem się na konto i okazało się, że cały czas gra. Poszła na kolejną terapię, ale jakoś chyba tylko dlatego bym nie odchodził od niej. Ma komornika za zaległe długi, teraz widzę jakąś pożyczkę w jej papierach, z tmobile rachunek na firmę na 2 tys zł za telefony... Nic mi o tych sprawach finansowych nie mówi, tylko żebym się nie martwił, że będzie dobrze i że będziemy dużo zarabiać i wyjeżdzamy z Polski. Ja już nie ufam jej zbytnio, dlatego tak kontroluje. Wiem, że to bez sensu i to nic nie da i nie wiem co robić. Dużo razem przeszliśmy, śmierć jej matki, ona jest sama i nie ma nikogo bliskiego prócz psa i chyba tak siedzę bo wierzę że się zmieni i wierzę w to że wyjdzie z tą firmą. ALe już nie mam siły i nie wiem kiedy mówi mi prawdę kiedy nie. Nie wiem co robić. Najgorsze jest to, że ona nic mi nie mówi o swoich problemach, długach.

Kajn
Nieobecny
Dołączył: 2011-09-30
Punkty pomocy: 28

Nie wiem gdzie zniknął EDIT więc jeszcze dodam.

Do tego mnie to wszystko dobija, że żyjemy na razie z oszczędności. Nic mi się nie chce, wstaję i nie mam na nic ochoty. Do tego jeszcze ma u mnie 8 tysięcy długu. Chciałbym, by ten stan rzeczy się zmienił, ale nie wiem jak jej pomóc i jak sobie.

Jons
Portret użytkownika Jons
Nieobecny
Dołączył: 2018-01-01
Punkty pomocy: 42

Masz ewidentnie problem związku z nałogowcem. Wbrew pozorom (dla Ciebie), Twój przypadek nie jest jakiś specjalnie odrębny.

Terapie nie przynoszą skutku, można szukać dalej lepszych macherów.
Ale! musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy ty chcesz z nią zostać i masz dość siły aby Was z tego gówna wyciągnąć za uszy. Ona jeszcze ściemnia i nie wiadomo czy Ciebie czy bardziej siebie, ale ściemnia.

Jeśli już nie masz siły... to spierdalaj do normalnego życia (i zapomnij o 8tyś)

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 129

Zapierdalasz na jej długi i nałóg. Albo potrzebuje wstrząsu, albo zawinąć w kaftan, albo kopa w pizde zasadzić. Ta kobieta cię ciągnie w dół..

GRUNWALD
Nieobecny
Wtajemniczony
Dołączył: 2015-09-03
Punkty pomocy: 353

Z boku to wygląda tak

Zostaw ją w cholerę i podaruj jej te 8 tysięcy bo jak choćby trochę umiesz podrywać to na pewno poderwiesz kogoś lepszego.

Nigdy nie zostaniesz sam

aalfaa
Włączona
Dołączył: 2013-05-10
Punkty pomocy: 10

Słuchaj, jeśli chcesz napisz do mnie pw z numerem telefonu. Jestem hazardzistą i nie gram od 7 miesięcy, być może jakoś Ci pomogę.

Kalili
Portret użytkownika Kalili
Nieobecny
Powiedzcie, jakie ja mam mieć fantazje erotyczne...
Dołączył: 2013-01-28
Punkty pomocy: 108

Leczenie tylko i wyłącznie, a jezeli ona sama nie bedzie chciala to Ty nic nie zmienisz. Odejdź jak najprędzej to bedzie Twoja najlepsza decyzja w zyciu.

Uśmiechaj sie.

LudwikXIV
Nieobecny
Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 319

Póki co, to wyglądasz na jelenia który sponsoruje jej nałóg. Zabraknie Ci pieniędzy, skończą się oszczędności, skończy się wielka miłość. Dostaniesz kopa w dupę i będzie szukać następnego. Chyba że zacznie Cię namawiać abyś zapierdalał na 3 etaty, a weekendy skręcanie długopisów. Tudzież będziesz jeździł po Rzeszy, Anglii i innych Irlandiach i będziesz przynosić w ząbkach eurosy/fuciaki i inne waluty.

Związek z nałogowcem jest beznadziejny i nie ma szans na zmiany. Ona może nawet chcieć to rzucić, ale samo chcenie nie wystarczy. Masz problem, bo związałeś się z nieodpowiednią osobą.

Druga sprawa, to czy uważasz, że kobieta bierze sobie 15 lat młodszego faceta tak na spontanie? Nie sądzę. Taka kobieta nie ma szans u faceta w swoim wieku, bo panowie trochę już życiowo otrzaskani, nie dają się tak łatwo wrobić w jakieś dziwne układy. Za to młody, naiwny jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli ona jest ładna, świetna w łóżku i zawsze chętna. To działa na młodych chłopaków, bo dziewczyny młode mają swoje humory i do tego dobrze loda zrobić nie potrafią, tego nie lubią, tamto im nie pasuje. A tutaj masz full serwis i jeszcze szepnie Ci do ucha jaki z Ciebie ogier. Połechce ego i jesteś szczęśliwy. No przykro mi, jesteś jeleniem. Do tego w układzie sponsorowanym, czego nie jesteś świadom.