Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Plany na weekend 20-22.10.23

3 posts / 0 new
Ostatni
Mr. Vibe
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2018-06-20
Punkty pomocy: 9
Plany na weekend 20-22.10.23

Witam wszystkich!

W najbliższy weekend wybieram się do Bydgoszczy glównie w celu rozrywkowym Wink. Będą mi towarzyszyć 2 dziewczyny, obie o urodzie ponad przeciętnej. Wynajmujemy razem apartament. Jedna 38, druga 26 lat i fajnie by było mieć winga Smile Plan jest taki, że chcemy pójść do klubów potańczyć, oczywiście wcześniej before np. u nas (byłem barmanem i mogę fajne drinki wykręcić). W ciągu dnia jakieś atrakcje typu zwiedzanie, sauny, restauracje itd.

Jeżeli ktoś jest chętny to niech da znać. Wtedy zaaranżujemy "przypadkowe spotkanie" Wink No i też jak ktoś ma coś do polecenia fajnego w Bydgoszczy to poproszę o infromacje.

Z góry dziękuje Smile

Dont sweat the hoe.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 3656

W skrócie proponujesz gangbang?

Mr. Vibe
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2018-06-20
Punkty pomocy: 9

Nie, nic z tych rzeczy. Szukam dla jednej kumpeli ogarniętego typka na ten weekend. Jedziemy w trójkę, ale wolę by ta młodsza była zajęta, bo nie chce by mi przeszkadzała. Generalnie nie jest to wypad nastawiony na orgie jak to może wynikać z opisu. Po prostu chcemy spędzić fajnie czas, jakaś domówka, klub, w ciągu dnia też coś porobić. A kto co ugra to już kwestia indywidualna.

Dont sweat the hoe.