Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy dalej brnąć ?

10 posts / 0 new
Ostatni
booloo21
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: ok. Wrocławia

Dołączył: 2014-11-19
Punkty pomocy: 11
Czy dalej brnąć ?

Witam, od około miesiąca mam zajebisty kontakt z dziewczyną z pracy, ale relacja utkneła w martwym punkcie stąd mój wpis. Sytuacja wygląda tak, że w pracy spędzamy dużo czasu , wspólne przerwy, spacery itp. Dodatkowo z raz w tygodniu widujemy się po pracy, natomiast sęk w tym, że pomimo moich podchodów dziewczyna nie daje jednoznaczego sygnału. Dużo rozmawiamy i ostatnio zdradziła mi że jest dziewicą,pomimo 23 lat, że była z chłopakiem kilka miesięcy i on napierał na seks i między innymi dlatego się z nim rozstała. Dodatkowo często siedzi w domu w dni wolne i ma depresyjne stany. Ja jestem cierpliwy i myślę, że kropla drązy skałę. W ostatnich moich relacjach wszystko działo się bardzo szybko i nie do końca wiem co się dzieje bo pierwszy raz mam tak, niby wszystko ok, ale np bywa, że chce sie spotkać a ona odmawia i było tak kilka razy a kolejnego dnia sama proponuje spotkanie albo w pracy sama inicjuje kontakt. Nasuwają mi się dwa pytania:
1. Czy macie jakieś sytuacje odnosnie poderwania dziewicy, jak dlugo ona może się przekonywać do mnie ?
2. Bardzo podobne pytanie czy dziewczyna z niską samooceną i problemami depresyjnymi potrzebuje dluższego czasu lub wiekszego zaangażowania z mojej strony( większej atencji)?

Do końca niewiem czy postępować z taką dziewczyną dosyć standardowo czy jednak wymaga bardziej indywidualnego podejścia . Pozdrawiam Smile

Ktoś

m4a1
Portret użytkownika m4a1
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Wwa

Dołączył: 2014-03-06
Punkty pomocy: 66

Serio chcesz się w to pchać?
Nie lepiej poszukać jakiejś normalnej i z dala od pracy?

1. To będzie droga przez mękę, zobacz co zrobiła z poprzednim chłopakiem. Gość się nalatał za nią, a ona go odstawiła w komis. Chcesz być następny?
2. Ona potrzebuje dobrego psychologa.

booloo21
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: ok. Wrocławia

Dołączył: 2014-11-19
Punkty pomocy: 11

W zasadzie chciałbym coś spróbować z Nią, ma coś w Sobie co mnie przyciąga i tyle , gdyby nie to nie trudziłbym się by pisać tu żeby skę dowiedzieć coś od kogoś co miał jakieś doświadczenie z podobną sytuacją Smile
W pierwszym pytaniu nie chodziło mi o przelecenie jej bardziej jakieś przełozenie na relacje bardziej konkretną a nie samo spotkanie się ...

Ktoś

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 418

Jak od miesiąca tylko z nią gadasz, to zostaniesz kumpelą z fujarką.

"W pierwszym pytaniu nie chodziło mi o przelecenie jej bardziej jakieś przełozenie na relacje bardziej konkretną a nie samo spotkanie się .." - dotykaj, całuj, z gadania nic nie będzie

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Człowiek z zachodu

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 2314

Nie dość, ze w pracy to jeszcze dziewica..

W pracy z nia spędzasz czas i spotykacie sie poza pracą. Z początku to jest spoko, ale w związku to męczy + jak coś z nia nie wyjdzie to w pracy zaraz kwas, plotki i ogólnie nieprzyjemna atmosfera.

A co do tego, ze jest dziewicą to wiadomo o co chodzi. W większości przypadków jest tak, ze z czasem bedzie chciala spróbować innego penisa.

Podsumowując gra nie warta świeczki.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2317

Spójrz na to z tej strony (już pomijając srogi płotek do przeskoczenia, jakim jest psychika dziewczyny) - panna zakończyła relację z facetem, który napierał na seks - widocznie nie zbudował odpowiedniego komfortu i atrakcyjności. Tyle, że Ciebie jest dużo, przy stanach depresyjnych laski raczej nie ma ochoty na kontakt, a z Tobą ma go i w pracy i poza robotą, musiałbyś się oddalić, zmniejszyć kontakt w robocie do minimum, tak żeby łaknęła go w wolnym czasie, wtedy dopiero klasycznie eskalować i dawać jakieś emocje. Dopiero po takim zabiegu to ruszy.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 2411

Domowe stany depresyjne dziewczyny można wyleczyć dokładnym przepucowaniem jej cukiereczka, prędzej niż "przesadnym zrozumieniem". Ci co się wycofuja bo usłyszeli od kobiety to "pomimo 23 lat, że była z chłopakiem kilka miesięcy i on napierał na seks i między innymi dlatego się z nim rozstała" , moim skromnym zdaniem robią błąd bo niezależnie od tego co facet robił, lepiej byc skreślonym robiac swoje niż zacząć grać pod dyktando i byc przyjacielem.

booloo21
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: ok. Wrocławia

Dołączył: 2014-11-19
Punkty pomocy: 11

Dzięki za odpowiedzi niby to logiczne, ale czasem dobrze jak ktoś utwierdzi.

Ktoś

booloo21
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: ok. Wrocławia

Dołączył: 2014-11-19
Punkty pomocy: 11

Temat odpuszczony od tygodnia, ale nie ukrywam ,że w głowie siedzi trochę. Laska niewie co się dzieje obecnie tak czuje, zlałem ją kilka razy w pracy , poza pracą też sie nie odzywam ona coś raz) to też zlałem. Jak uważacie czy lepiej totatlnie odstawići ewentualnie czekać aż ona będzie dążyła do kontaktu, czy lepiej jakiś prowizoryczny kontakt zachować i zaatakować samemu za jakiś czas ?

Ktoś

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 264

Ona sama cie nie zaprosi. Wazns zebys nie pisal i nie przebywal z nia w robocie gadajac o dupie maryny. Jak sama pisze albo zagada to 3-4 wiaddomosci i uciekasz.
Twoja rola to umawiac spotkania 1x w tyg. Przez telefon...
Kontynuuj