Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

18 letnia 100% dziewica, doradźcie ;)

4 posts / 0 new
Ostatni
baron21
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-01-01
Punkty pomocy: 0
18 letnia 100% dziewica, doradźcie ;)

Witam,
pewien czas temu poznałem Martę. Byłem u niej raz, ona u mnie około 3. Kino elegancko przytula się, nie stawia oporów, sama się upomina. Natomiast jest problem.. Nigdy wcześniej nie miała chłopaka, ani nawet się nie całowała (co dziwne bo jest ładna, ale to może przez rodziców, bo trochę trzymają ją pod kloszem). Dziś spędziliśmy sporo czasu, filmy, winko, trochę driftowania, bo bardzo dobry kumpel prosił o przysługę czy bym go podwiózł. Piszę, bo dziś chciałem ją pocałować. Wyszło na to, że ona nadstawiła tylko policzek, no trudno, kolejny raz też. Potem jej tata przyjechał i pojechała. Po pewnym czasie dostaje wiadomość
M(Marta):"Przepraszam Cie za tamto, zaskoczyłeś mnie"
Ja: "Okey"
M: "Nie gniewaj się, dobrze?"
Ja: "nie gniewam się"
M: "Jesteś kochany :)"
Ja: olałem jej tekst zmieniając temat że zapomniała o płycie, ona na to że innym razem jak sie spotkamy to jej oddam

W takiej sytuacji rozpatruje kilka opcji i prosiłbym Was o radę, którą wybrać, a może macie inne, lepsze pomysły?
a) olać
b) pisać z nią normalnie, ustawić się na kolejny raz i wtedy znów próbować KC
c) pisać, ale tak żeby wiedziała, że coś jest nie tak i się głowiła czy przypadkiem nie chodzi mi o to że jest tak słabo otwarta
d) pogadać z nią wprost o tym, ewentualnie nauczyć całować
e) obrócić całowanie w żart i trochę się wyśmiewać jak np bedzie chciala się spotkać to tekst w stylu "ok, możemy się spotkać, ale obiecaj, że bez żadnego całowania"

Dodam jeszcze, że naprawdę mnie lubi. Pisze z tego co wiem to tylko ze mną z płci męskiej (powiedziała wprost i widziałem na fb jak sprawdzała wiadomości od koleżanki). Mówiła mi, że jej koleżanki do niej z tekstem o mnie "kolejny z którym popiszesz i się nim znudzisz" i jakoś to powiedziała, że wyszło, że tak nie zrobi, że nie jestem tym kolejnym. Jej ojciec mnie polubił, matka też. Ale no ludzie o co może jej chodzić, przecież nie dobieram się jej do majtek.

Proszę o konstruktywne odpowiedzi, bo dziewczyna warta. Nie na jeden raz, a raczej na coś poważnego. Smile

DoktorStyle
Portret użytkownika DoktorStyle
Nieobecny
Wiek: rocznik '95
Miejscowość:

Dołączył: 2013-05-26
Punkty pomocy: 765

4 spotkania u siebie i 0 pocałunków? Na moje to zapierdala w kierunku friendzone. Podziałaj konkretnie, w stronę seksu, bez niego zostaniesz czasoumilaczem albo znudzisz się a panna znajdzie inny obiekt zainteresowania. Masz ją aktualnie jak w garści, wystarczy nie być taką mazepą i zacząć stanowczo działać a nie bać się odrzucenia czy co ona sobie pomyśli.

Bo to że uwazasz ją aktualnie za najlepszą opcję dla siebie już do końca życia, to że ona jest dziewicą i ma zaborczego ojca, to że Ona mówi Ci ' kochane ' komplementy oraz to że Ty nie robisz nic w kierunku seksu wcale nie zwalnia Cie z obowiązku zerżnięcia jej jeśli chcesz z nią cokolwiek stworzyć.

Co do tych opcji :

a) olać? A w czym ona zawiniła że chcesz ją olać? Mi by taka zagrywka smierdziala buzowaniem damskich hormonów i wahaniem nastrojów.

b) SENSOWNA OPCJA

c) po chuj takie granie? Ty bys sie cieszyl jakby laska była chłodna i kazala Ci zgadywac o co sie jej rozchodzi?

d) taa porozmawiaj z nią o uczuciach, pewnie, 0 KC, 0 FC ale rozmowy o uczuciach to domena tej strony.. Żadnych rozmów ! Ona ma takie rzeczy inicjować.

e) na pewno nie wspominaj o tym, nie tłumacz się, nie żartuj z tego, nie tędy droga

- a co jeśli pewnego dnia będę musiał odejść, Puchatku? ...

- to wypierdalaj !!!

baron21
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-01-01
Punkty pomocy: 0

dzięki, tak zrobię. Rozpisałem kilka możliwości, żeby było łatwiej Wam wybrać i nie tracić cennego czasu. Świetnie, że napisałeś czemu inne opcje odpadają, zawsze to daje trochę do myślenia Smile Pozdrawiam i biorę się do roboty