Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

100 Km do dziewczyny jak i czy podtrzymywać znajomość ?

16 posts / 0 new
Ostatni
novascreed
Nieobecny
Wiek: 1995
Miejscowość: Za daleko

Dołączył: 2013-01-08
Punkty pomocy: 9
100 Km do dziewczyny jak i czy podtrzymywać znajomość ?

Poznałem na weselu u siostry pewną dziewczynę.
Nie ukrywam podoba mi się zarówno jej wygląd jak i charakter.
Gadaliśmy tańczyliśmy gadka szła. Numery wymienione itd. Wszytko ok tylko ta odległość. Nie mam jeszcze prawka i jest to dla mnie przeszkodą nawet w zwykłym umówieniu.
I pytanie do was czy podtrzymywać jakąś tą znajomość w wirtualu czy po prostu jak już zrobię prawko to zadzwonić do niej i się umówić przy okazji wizyty w jej mieście ?

Cristian'o Minetti
Portret użytkownika Cristian'o Minetti
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2012-11-15
Punkty pomocy: 819

Jak Ci się nudzi i nie masz nic do roboty to czemu nie.....

Mysterious1989
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2013-05-16
Punkty pomocy: 59

Po co Ci wirtualna znajomość? Przecież to strata czasu bo nic nie zyskujesz z takiej relacji Tongue nie pytaj czy podtrzymywać tą znajomość czy to w wirtualu czy w realu bo to ty sam powinieneś wiedzieć najlepiej:) moim zdaniem jak luźna znajomość spotkać się raz na jakiś czas to ok natomiast jeśli Twój umysł wykreował już sobie ją jako kobietę do związku to na dłuższą metę też jest bez sensu ze względu właśnie na tą odległość. Pozdrawiam

Cristian'o Minetti
Portret użytkownika Cristian'o Minetti
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2012-11-15
Punkty pomocy: 819

Znając zycie już sie pewnie w niej zakochal

novascreed
Nieobecny
Wiek: 1995
Miejscowość: Za daleko

Dołączył: 2013-01-08
Punkty pomocy: 9

nope

Vego
Portret użytkownika Vego
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2011-05-04
Punkty pomocy: 502

Moim zdaniem jak kilka razy pojedziesz i stwierdzisz ze za dlugo Ci schodzi dojazd, malo bedzie czasu na spedzenie razem czasu jesli ma to byc jednodniowa wycieczka, to albo dojdziesz do faktu ze dasz sobie spokoj, albo ci sie spodoba i wtedy zobaczysz co zrobisz dalej.

skolsik13
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Łuków

Dołączył: 2012-03-10
Punkty pomocy: 39

Ja do swojej mam 56km pociągiem, a prawie 70 jadąc ulicą. Zazwyczaj dojeżdżam pociągiem i podróz trwa śr.50 min. Jadąc motocyklem dojeżdżam bardzo szybko i czasami chciałbym aby mieszkała trochę dalej:D czas operacyjny na dojazd Yamahą ok. 25 min Smile

Sprawdz pociągi albo busy- jaki koszt i ile jadą. Sam uznaj czy Ci sie opłaca czy nie

Ulrich II
Portret użytkownika Ulrich II
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Wiek: 34
Miejscowość: .

Dołączył: 2012-12-25
Punkty pomocy: 5414

"I pytanie do was czy podtrzymywać jakąś tą znajomość w wirtualu czy po prostu jak już zrobię prawko to zadzwonić do niej i się umówić przy okazji wizyty w jej mieście ?"

trochę bez sensu, z racji odległości i tak nie zbudujesz relacji a dodatkowo młody wiek to prawdopodobieństwo zdrowego związku jest nikłe,chyba że jako kumpela na kawe to ok

they hate us cause they ain't us

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1816

Kiedyś gdzieś przeczytałem, że portale randkowe (jak się nauczysz działać w polu to można korzystać nigdy na odwrót) czy związki na odległość są dla ludzi pozbawionych umiejętności towarzyskich bądź społecznych. To jednak zrobisz tak jak uważasz i jak Ci podpowiada intuicja.

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia

dickinson
Portret użytkownika dickinson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Miejscowośc

Dołączył: 2011-05-10
Punkty pomocy: 1208

ja mam dziewczynę 120 km ode mnie. Widuję się z nią co weekend i w każde dłuższe weekendy/świeta. Jestem w zajebistym związek i żadna odległość tu nie koliduje. Jak są chęci obustronne, wsparcie i zaangażowanie to można wszystko rozwiązać. Są różne czynniki które wpływają na taką sytuację. Jeśli będziecie mogli się widywać bez problemu co weekend święta to nie ma problemu ale jak będziecie się widywali raz na miesiąc to nic z tego nie będzie. No i w czasie gdy się nie widzicie nie ma wiszenia na słuchawce od tel, ciągłego pisania, wypytywania co robi gdzie z kim itd.... bo wtedy to też nic nie stworzycie.

Cenna rada : Nie naciskaj !

novascreed
Nieobecny
Wiek: 1995
Miejscowość: Za daleko

Dołączył: 2013-01-08
Punkty pomocy: 9

Na umiejętności towarzyskie nie narzekam, to ja zazwyczaj w gronie znajomych decyduje gdzie idziemy co robimy itd Czuje się swobodnie w grupie ludzi.
Intuicja mówi mi, że jak na razie trzeba sobie dziewczynę odpuścić, no chyba, że za jakiś czas jak będę studiował akurat w jej mieście ;D numer z telefonu nie wyparuje.
Tak mam w swoim mieście dziewczyny chociaż do tamtej mnie troszkę ciągnie, ale bez przesady ciągotka w stylu zjadłbym sobie dzisiaj sałatkę z łososia a nie schabowego.
Równie dobrze jutro mogę poznać bardziej interesującą dziewczynę z mojego miasta.

Dzięki Chłopaki na teraz dam sobie spokój.

Peace

ElpsyCongroo
Portret użytkownika ElpsyCongroo
Nieobecny
Uwaga! Edytuje i kasuje swoje wpisy!
Wiek: 21
Miejscowość: Pyrtkowice

Dołączył: 2013-05-22
Punkty pomocy: 819

Żałujemy tylko wtedy jak idealizujemy, nawet laski dobrze nie zna więc niech zasmakuje najpierw bo na razie żałować nie ma czego.

Max 3 spotkania i będziesz wszystko wiedział. Sprawdź obadaj i wywnioskuj co masz zamiar z tym zrobić. Relacja sex jak najbardziej ale związek to dla mnie paranoja.

Ja bym odpuścił puki się nie wkręciłem.

Takie moje zdanie, bo jest ciekawie puki masz czas. W zimie przyjdzie ci się pierdolić 100 km to zobaczysz ten ból.

Powstałem z rynsztoku by nie żyć jak szmata.

kilroy
Portret użytkownika kilroy
Nieobecny
Wiek: 30+
Miejscowość: This town like a great big pussy, wait to get fucked

Dołączył: 2013-01-19
Punkty pomocy: 567

Utrzymuj znajomość na ile możesz tj. przynajmniej się przypoomnij że żyjesz. Raz na miesiąc się możesz wybrać na wycieczke, po koleżeńsku... W życiu różnie bywa..

Rise
Portret użytkownika Rise
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: P

Dołączył: 2010-12-08
Punkty pomocy: 716

Nie ma co przekreślać, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo, jednak też nie ma co popadać w skrajność i zakochiwać się, pokładać wszelakie miłosne nadzieję wjednej osobie po kilku spotkaniach - trzeba zawsze na chłodnio trochę to brać i mieć rozum tam gdzie powinien być, rozsądek.

Pojedź, co Ci szkodzi, może pojedziesz następny i następny i kto wie Wink