Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dance Control (Uwodzenie tańcem) - PROJEKT WARSZAWA :)

Cześć wszystkim Smile
Do napisanie tego tekstu skłoniły mnie widoczne efekty jakie osiągnąłem w zasadzie zaraz po szkoleniu, a także chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować chłopakom za kawał dobrej roboty i wkładanie całego serca w to co robią.
Zawsze jakoś radziłem sobie w klubie, jakoś dawałem sobie radę, ale to nie było to czego oczekiwałem. Potrafiłem zainteresować dziewczynę, ale brakowało tego czegoś. Teraz już po szkoleniu nabrałem na pewno dużo pewności siebie i zdecydowania. Teraz gdy wychodzę na parkiet, chwila tańca samemu i od razu widzę pełno oznak zainteresowania ze strony dziewczyn. Teraz już nie myślę, nie analizuję tylko od razu podchodzę i zaczynam mega seksualnie z nimi tańczyć. Już pierwszego dnia na szkoleniu, gdy wyszliśmy do klubu, parę dziewczyn pytało się mnie, czy gdzieś uczyłem się tańczyć Smile tylko po paru godzinach na sali. Moim dużym problem było również to, gdy już zabrałem dziewczynę z parkietu to kompletnie nie wiedziałem o czym z nią rozmawiać. Teraz dzięki wskazówkom od chłopaków jak i na jakie tematy rozmawiać z dziewczynami już nawet o tym nie myślę tylko jestem obecny w rozmowie, jest naprawdę zajebiście. Stres związany z tym kompletnie odszedł. To dzięki temu również, że nie nastawiam się na efekt, nic nie oczekuję.
Co do samego szkolenia to wszystko świetnie przygotowane, przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Atmosfery jaka panuje nie da się opisać Smile naładowałem się mega dawką pozytywnej energii, co również przełożyło się nie tylko na poznawanie kobiet, ale również na zmianę na wszystkich życiowych aspektach.
Każdy dzień zaczynał się od omówienia dnia poprzedniego, co się wydarzyło w klubie, każdy z osobna opowiadał i wspólnie wyciągaliśmy z tego wnioski. Później były wykłady czyli teoria ale był to konieczny minimalizm, w między czasie można było zadawać masę pytania i rozwiązywać swoje wątpliwości na dany temat. Damian i Karol każdemu starali sie udzielić wyczerpującej odpowiedzi i pomóc jak najbardziej się da. No i następnie zaczynaliśmy naukę tańca Smile Nie da się tego opisać to coś wspaniałego, najpierw uczyliśmy się uzupełnienia, czyli fala, bioderka, później przychodziły dziewczyny i tu chyba najfajniejsza część szkolenia. Damian pokazywał daną sekwencję i cały czas chodził, podpowiadał i korygował to co robiliśmy nie tak. Nie można zapomnieć również o Piotrku i Arturze (moim imienniku), którzy również starali się pomagać w każdej kwestii zarówno na sali jak i w klubie. No i również duże podziękowania dla dziewczyn, które również od razu nas korygowały i mówiły co robimy nie tak. Na koniec dnia były wspólne wyjścia do klubu. To dało mi bardzo dużo głownie pierwszy wypad, gdzie Damian udzielił mi kilku istotnych wskazówek. Byliśmy w jednym klubie, szczerze mówiąc jakoś się średnio tam czułem. Po zmianie klubu było już lepiej wyszedłem na parkiet i zacząłem tańczyć. Damian cały czas patrzył co się dzieję, w pewnym momencie nie wytrzymał Smile i ściągnął mnie z parkietu, powiedział co robię źle i jak mam to poprawić . Dosłownie po 5 sekundach od zakończenia rozmowy zacząłem tańczyć z naprawdę fajną blondyneczką i później już było tylko lepiej. Gdyby nie Damian to nie wiem jak zakończyłby się ten wypad, mogłoby być różnie, ale było zajebiście, dzięki Damian jeszcze raz za to. To tak w wielkim skrócie co się działo i jak wyglądało szkolenie.
Ogólnie szkolenie naprawdę mega, każdemu szczerze polecam, jak ktoś ma jakieś wątpliwości to nie ma co się zastanawiać bo jest warto. Dzięki szkoleniu można zmienić swoje życie, rozwinąć swoje umiejętności nie tylko w kontekście relacji, poznawania dziewczyn, tańca, ale na każdej płaszczyźnie swojego życia.
Jeszcze raz wielkie dzięki i na pewno do zobaczenia Smile