Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zasady działu wtajemniczonych

Portret użytkownika Admin

Idea działu.

Miejsce to powstało z myślą o ludziach z potencjałem. O tych, którym potrzebna jest szersza wiedza na temat relacji z kobietami ale jednocześnie chcą się tą więdzą dzielić z innymi. Dział wtajemniczonych nie jest tylko i wyłącznie kopalnią. W założeniu jest skarbnicą, do której trzeba wkładać coś od siebie.
Dział stanowić ma grono zgranych, wspierajacych się, życzliwych, pozytywnych i co najważniejsze zaufanych ludzi. Ludzi ze szczerymi intencjami rozwoju siebie i pomocy w rozwoju innym. Ludzi świadomych tego, że jeśli coś dadzą to inni zwrócą to z nawiazką. Mężczyzn niekonfliktowych i na tyle dorosłych, że potrafiących panować nad swoimi emocjami. Użytkownicy tego działu dbają o jak najwyższą merytoryczność dyskusji i o to by jego poziom znacznie wykraczał ponad wiedzę dostępną ogólnie.

Jednocześnie w dziale wtajemniczonych jest też odpowiednie miejsce na dyskusje nie związane z uwodzeniem, lub mniej merytoryczne treści. Wtajemniczeni userzy to nie supermeni czy wybrańcy lepsi od ogółu. To normalni faceci, którzy posiadać mogą problemy, rozterki, wyątpliwości - liczyć mogą na pomoc i życzliwość innych oraz zrozumienie. Atmosfera w dziale nie może sprzyjać też takim sytuacjom " Powiedział bym im o swoim problemie ale dali mi dostęp wyśmieją mnie, to nie wypada się przyznać". Liczy się zrozumienie, współpraca i wzajemny szacunek do osób i ich poglądów. Obecność w dziale to wyróżnienie ale nie powód by czuć się lepszym, ważniejszym, wartościowszym od innych userów portalu!

Co znajdziesz w dziale dla wtajemniczonych:

Znaleźć tam można tajne raporty z akcji, zaawansowane materiały, techniki nie znane ogółowi, różne niestandardowe podejścia do tematu uwodzenia, odkrycia userów dotyczące relacji z kobietami, konstruktywne informacje zwrotne dotyczące problemów, oraz wszystko to co wymyślą użytkownicy a z różnych powodów nie może być to dostępne publicznie.

Kryteria przyjmowania do działu:

Decydując o przyjęciu bierzemy pod uwagę takie rzeczy jak: zaangażowanie w rozwój portalu, ilość i wartość merytoryczną blogów, opanowanie, przyjazność i nie konfliktowość. Decyzję z pewnością łatwiej będzie nam podjąć widząc, że osoba chce do tego działu coś wnieść a nie wyłącznie brać. Efekty użytkownika w uwodzeniu nie są decydującym kryterium. User chcący dostać się do działu musi sprawić, że zaufamy mu i uwierzymy że idea działu/strony jest mu bliska.

Regulamin działu wtajemniczonych:

1. Członkowie działu wtajemniczonych wybierani są w głosowaniu. Większość głosów decyduje o wejściu do działu.
2. Jakiekolwiek udostępnianie treści działu wtajemniczonych ludziom nie będących jego członkami jest zakazane i w przypadku wykrycia lub uzasadnionych podejrzeń użytkownik zostaje usunięty bezpowrotnie z portalu.
3. Czerpanie korzysci finansowych z materiałów zawartych w dziale nie będących własnymi jest karane wykluczeniem tego z tego działu lub całkowitym usunięciem z portalu.
4. Użytkownicy działu wtajemniczonych są w szczególności zobowiązani do przestrzegania regulaminu podrywaj.org i powinni dawać dobry przykład w jego przestrzeganiu.
5. Kłótnie, prowokacje, przedłużanie konfliktów, niekonstruktywna krytyka będzie karana czasowym wykluczeniem z działu lub całkowitym. W skrajnych przypadkach zablokowaniem konta.
6. Linki do innych stron w treściach działu są dozwolone.
7. Admin Gracjan zastrzega sobie prawo weta obecności w dziale bez podawania przyczyn.
8. Brak aktywności w dziale skutkuje wykluczeniem z niego. ( Za aktywność rozumie się nie tylko komentowanie wpisów ale i również zakładanie własnych przedstawiających wartość merytoryczną)
9. Dobrym obyczajem działu jest, przedstawienie się zapoznawczym wartościowym wpisem, który będzie mówił nam kim jesteś , co lubisz. W czym jesteś dobry, z czym masz problemy i co planujesz tu wnieść.