wiem, że to było gdzieś napisane ale nie mogę znaleźć, tak więc liczę na szybką odpowiedź i kończymy temat.
taki przykład: idziesz ulicą i z nad przeciwka idzie dziewczyna. Patrzysz się jej w oczy a ona tobie aż się miniecie.
i pytania:
1. to jest IOI, sygnał od dziewczyny, że się jej podobamy?
2. jeśli podbijemy po takiej akcji mamy większe szanse?

1. W większości przypadków tak.
2. W większości przypadków tak.
drugim czynnikiem , ktory Ci moze pokazac ze jej sie spodobales/zaintrygowales ją , jest gdy sie za Tobą obroci ;P
tylko jak podbić? Odwrócić się i iść za nią i o czym zagadać?
dołączę się do tematu. Jak z naprzeciwka idącej dziewczynie patrzymy w oczy i się miniemy, to wypada się odwracać, czy nie? chodzi mi o to żeby zobaczyć czy się obróci, czy nie.
Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek.
ZLOT W ŁODZI 25 stycznia
http://www.podrywaj.org/forum/zl...
1. to normalne że automatycznie na Ciebie spogląda bo Ty na nią patrzysz , co innego jakby pierwsza spojrzała ..
2. gdy jest to ten przykład co opisałeś to nie , chyba że ona na Ciebie pierwsza spogląda..
jeeezuuuu zagadujcie do tych dziewczyn w końcu a nie jakieś głupie tematy na forum
semper fidelis
no może napisz co to za efekty? Odwzajemnienie mrugnięcia, uśmiech czy co?
Ja w szkole często stosowałem taką taktykę że w pewien specyficzny sposób patrzyłem się dziewczynom (które mi się podobały) w oczka, raz , drugi, trzeci, dziesiąty aż zaczęły go odwzajemniać w sposób specyficzny. Następnie miało miejsce zalecania się mi przez te dziewczyny... No ale ja dupa zawsze nie potrafiłem zrobić kolejnego kroku
A ja uważam że im dłużej się zastanawiasz tym bardziej się ona oddala i trudniej ci będzie zagadać.Poza tym czy jeżeli jesteśmy zajebiści(bo jesteśmy) to na stówę będziemy się podobać lasce.Właśnie takie rozmyślanie czy zagadać czy nie pokazuje twoją słabość brak pewności siebie.
Polecam :
http://www.podrywaj.org/pierwszy_numer