Dziewczyna poznana w klubie. Telefon dostałem od jej koleżanki, bo jakoś nie pomyślałem o tym by zabrać w klubie - nie traktowałem jej jako targetu.
Przejdę od razu do spotkania.
1. Spotkanie o równej godzinie i siedzę już w tym miejscu, i dostaje sms że chwile się spóźni. - Nie odpisałem. Poszedłem sobie kupić coś do picia w takim razie.
2. Ok idzie za jakieś 5 minut więc wstaje idę w jej stronę, cześć i przytulam tak na przywitanie, idziemy do stoliczka.
3. Siadamy chwila rozmowy i pytam czego się napije. Poszedłem kupić 
4. Rozmowa o dupie marynie
O jej dzieciństwie troszeczke, o tym co dziś robiła, o kościele też trochę i takie tam różne rzeczy.
Siedzimy już prawie godzinę, przerwy = cisza dosłownie może 2 razy i to takie 2 sek
Pytała mnie o różne rzeczy ja nie odpowiadałem od razu tylko chciałem by się bardziej postarała coś tam dopytywała a ja odpowiadałem tak ogólnie ( różne, inne, fajne itp) Starałem się non stop na nią patrzeć no ale czasem się gdzieś popatrzyłem jak ktoś przechodził itp.
5. W końcu taka akcja że ja coś powiedziałem takiego że za 10 minut idę.
6. Po chwili znowu rozmowy nie pamiętam już o co poszło ale takie obraźliwe czy coś w tym rodzaju w moją stronę i mówię - oj chyba będę musiał iść wcześniej jednak.
7. No to trudno czy jakoś tak powiedziała., ale jeszcze mi tutaj odsłoń żaluzje. Ja : sama będziesz mogła sobie odsłonić kiedy będę wychodził - coś takiego jakoś tak powiedziałem. oczywiście beż żadnego focha czy coś. Ubrałem się, dopiłem, powiedziałem cześć i wyszedłem.
8. Na przystanku widzę idzie ona ja stoję normalnie ona chyba mnie dojrzała no i stop jakieś 10m ode mnie się zatrzymała i tyłem stoi. Może myślała że podejdę no ale cóż wolałem szukać innych targetów.
9. Mój autobus podjechał pierwszy więc wsiadam.
10. Jakieś 5 minut kiedy wsiadłem dostaje sms : To było głupie.
Na razie nic nie odpisałem.
Moje pytanie co odpisać ? Coś w stylu : Masz racje. Ale to nie było miłe. ??
Ja bym odpisał "jeśli takie
śr., 2009-11-18 18:42 — frozenKAIJa bym odpisał "jeśli takie jest twoje zdanie..." i niech sie z tym gryzie...
Pozdro
Ok więc napisałem właśnie
śr., 2009-11-18 20:42 — orbiterOk więc napisałem właśnie takie coś. jeśli takie jest Twoje zdanie i 3 kropeczki
po kilku godzinach odpisałem. Ona dość szybko może z 40 minut. no i napisała : A Twoje zdanie ?
"Jeżeli mamy się kłócić to
śr., 2009-11-18 21:11 — Shou"Jeżeli mamy się kłócić to to nie ma sensu" ?
Fajne tylko nie traktuje jej
śr., 2009-11-18 21:27 — orbiterFajne tylko nie traktuje jej jako potencjalnej kandydatki na dziewczynę
Tak więc zdała by się jakaś mniej znacząca odpowiedź.
A zalezy Ci
śr., 2009-11-18 21:45 — ShouA zalezy Ci bardzo?
Spierdolisz to trudno.
Napisz: "najpierw chcialbym poznac twoje..."
Jak Ci napisze to wykorzystaj to.
Pewnie napisze blebleble poniewaz cos tam cos tam
A Ty mozesz wtedy napisac no widzisz tez tak mysle.
Cos takiego zawsze bedziesz mogl wtedy cos odpisac
Przecież pisze hehe że nie
śr., 2009-11-18 22:11 — orbiterPrzecież pisze hehe że nie traktuje jej jako kandydatki na dziewczynę
Ale ok jutro jej odpisze dziś niech sobie poczeka