
Witam Panowie!
Religia - ktoś by powiedział, że to najbardziej niepotrzebny przedmiot w szkole, sam miałem takie zdanie - do dzisiaj. 
Kiedy ksiądz nam oświadczył, że na religii będzie dominował temat miłości myślę sobie - BOOORING! Szybko się przekonałem, że się myliłem. Ksiądz katecheta podyktował nam 10 złotych zasad kochania siebie samego (niestety źródła nie znam).
Jak wiadomo, w fachu PUA kochanie siebie samego to bardzo ważna rzecz. Ułatwia to kontakty z kobietami, buduje pewność siebie i zmienia stosunek do świata.
Zasady są poniekąd oczywiste, ale tutaj spisze je zwięźle, tak aby każdy AFC przychodzący na tę stronę ogarnął o co chodzi. Pozwoliłem sobie dodać własny komentarz do każdej zasady.
1. Nie określaj się negatywnie - stajesz się takim jakim się widzisz.
Fundamentalna zasada każdego przyszłego podrywacza.
Czujesz się pewny jak James Bond? Tak Cie widzą ludzie, laski to czują.
Czas odrzucić negatywne myśli, kompleksy i wady. Trzeba przestać się tym zamartwiać.
2. Bądź życzliwy dla siebie samego i innych tak jak byś chciał aby inni byli dla Ciebie.
Dzisiejszy świat jest pozbawiony życzliwości, więc kto powinien być dla nas życzlliwy jak nie my sami?
Oczywiście nie mylić z byciem miłym, chyba każdy wie czym skutkuje bycie miłym dla targetu? 
3.Koncentruj się na pochwałach i zachętach nie na hejtowaniu ze strony innych.
Pochwała od laski - ogromny ego boost, działa na pewność siebie jak mało co.
Nie mylić tutaj z krytykowaniem, hejtowanie to zjawisko zazwyczaj jednego osobnika. Jego działanie spowodowane jest zazwyczaj zazdrością lub nienawiścią do Twojej osoby, a jego krytyki są bezpodstawne. Takich ulungów olewamy. 
4. Krytyczne uwagi przemyśl. Nie bój się przyznać, że niektóre z nich są słuszne. Przekuj wszystkie swoje wady w zalety.
Niestety czasami inni ludzie mają rację i trzeba się zastanowić nad tym kiedy już któraś z kolei osoba coś Ci wytyka. Czas wtedy się zastanowić co jest źle i zmienić to na lepsze.
5. Miej realistyczne oczekiwania w stosunku do siebie i innych.
Należy wierzyć w siebie, ale bez przesady, przecież nie podejdziesz do panny w brudnych ciuchach, bez dobrej gadki i bez przygotowania. Jeśli jesteś gotowy to atakuj. Na forum i na blogach jest wszystko czego Ci trzeba.
Ale także nigdy nie oczekuj, że laska którą poznajesz jest idealna, trzeba się liczyć z tym, że może i jest ładna, ale ma paskudny charakter.
6. Bądź pozytywnie nastawiony do ludzi i do sytuacji, w której się znajdujesz.
Pamiętaj! Zawsze uśmiech sprawia, że laska postrzega Cię o wiele lepiej! Nie wyrwiesz panny, ani żadna nie podejdzie, jeśli z twojej twarzy nie znika grobowa mina!
Nie należy się też zadręczać błahostkami typu, że panna odrzuciła Twój podryw, uśmiechnij się i próbuj dalej. Rozmyślanie o złych sprawach też nie jest wskazane. Większości błędów nie naprawisz, więc trzeba je zostawić za sobą i iść dalej z uśmiechem na twarzy. Pozytywne nastawienie zawsze pomaga nie tylko w podrywie, ale i w życiu.
7. Staraj się nawiązać przyjaźnie z osobami, które są radosne i zadowolone z życia.
Od takich osób można się "zarazić" dobrym podejściem do życia, można się od nich wiele nauczyć. No i jak najmniej fałszywych przyjaźni damsko-męskich, jeśli twój target Ci zaproponował taki "układ" to zniszcz go jak najszybciej. Taka prawdziwa przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną zdarza się raz na milion, w reszcie przypadków panna czerpie korzyści z takiej "znajomości".
8. Pomagaj innym, zachęcaj, a przede wszystkim traktuj z szacunkiem.
Na naszym forum wiele jest takich osób. Pomagamy sobie tutaj w naszej małej społeczności wszyscy nawzajem, każdy z was otrzymywał od kogoś kiedyś porady, wy też radźcie innym! Nie można być cały czas egoistą.
O szacunku już chyba nie muszę mówić, trzeba się szanować nawzajem, nie mówiąc już o szanowaniu kobiet. To nie pudełka z dziurą i cyckami do ruchania, czasami jak czytam niektóre blogi to aż mi przykro się robi, jak niektórzy PUA rzeczowo potrafią traktować kobiety, dlatego nie bądźcie jak oni i potraktujcie je inaczej. Ale sami się nie dajcie wykorzystać.
9. Nie porównuj się z nikim, jesteś inną osobą.
Często jest tak, że koleś idzie ulicą i widzi jakiegoś typa otoczonego pięknymi pannami. No i myśli sobie wtedy - Chcę być jak on!
Nie bądź kimś inym! Bądź sobą! Wyróżnij się czymś, czego inni nie mają.
Zmieniaj się tylko i wyłącznie dla siebie, a nie dla innych. Nie staraj się być jak kopia innych.
Kobiety myślą jak Tila na tym filmiku:
( ktoś go już tutaj udostępniał, pożyczam
)
10. Odpręż się, masz jeszcze czas, możesz wiele zmienić i dokonać.
Tutaj pozwolę sobie zanegować.
Czas? Czas możesz mieć kiedy jesteś zmęczony pannami, ale zapewne czytają to teraz osoby, które mają problemy z pannami.
Wasze zadanie rozpoczyna się właśnie teraz, jeśli coś nie wychodzi tak jak byście chcieli to teraz jest właśnie czas na zmiany. Możecie wiele dokonać! Wystarczy uwierzyć w siebie!
Tak więc drogi kolego - jeśli jesteś na początku swojej drogi weź sobie te rady do serca, chłoń wiedzę i uwierz, że możesz zrobić wszystko.
To takie małe ułatwienie w życiu, ja już je wcieliłem w swoje i jest lepiej!
Pozwole sobie dodać kawałek W.E.N.Y, który dodaje bardzo dużo siły i można z niego wiele wyciągnąć:
Sami zadbajcie by dojść tam gdzie zwycięzcy chodzą!
-----------------------------------
Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania to piszcie w komentarzach. Nie jestem doświadczony, więc nie moge być nieomylny, tak więc czekam na rady od "starych wyjadaczy".
Pozdrawiam, Kamil! 
Odpowiedzi
dzięki że pozwoliłeś
wt., 2012-09-11 15:47 — BBSdzięki że pozwoliłeś skopiować. Wysłałem już babci, dziadkowi, wujkowi, prababci, koledze jednemu, drugiemu, trzeciemu... i ex
Hihihi.. W chuj kabareciarz z
wt., 2012-09-11 16:02 — kamolwwaHihihi.. W chuj kabareciarz z Ciebie.
Osobiście dodał bym jeszcze
wt., 2012-09-11 15:53 — czesio199029Osobiście dodał bym jeszcze akceptuj rzeczywistość taka jaką jest bo jest taka jaka powinna być, a od ciebie zależy czy wyciągniesz dla siebie jakieś wnioski
Dobry blog Ciekawe zasady.
wt., 2012-09-11 18:22 — ColdPlayDobry blog
Ciekawe zasady.
11. Nie płacz, że coś się
wt., 2012-09-11 20:52 — Antek_11. Nie płacz, że coś się skończyło. Ciesz się, że coś takiego Ci się przytrafiło!
Dla przykładu:
Gdyby moja ex ze mną nie zerwała:
- nie nauczyłby się tańczyć
- nie poznałbym miliona innych ciekawych kobiet
- nie mówiłbym i nie robiłbym tego, na co mam ochotę
- nie nauczyłbym się żyć sam bez dziewczyny jako coś nadrzędnego
- nie zaakceptowałbym siebie takim, jakim jestem
mogę wymieniać dalej do rana ;D
Ten ksiądz to chyba niezły
śr., 2012-09-12 17:50 — Piotr NołbadiTen ksiądz to chyba niezły jest w PUA. Pewnie obraca panienki na plebanii
Co do bloga... We wpisie zawarłeś fundamentalne apekty bycia "pewnym siebie", które chyba każdy powinien wyryć w swej korze mózgowej i dążyć do wcielenia w ich w życie. W ramach afirmacji przydałoby się czytać to co dzień
pzdr.