Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nie odzywac sie pierwszy?

10 posts / 0 new
Ostatni
bart32
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: Podkarpacie

Dołączył: 2012-01-04
Punkty pomocy: 1
Nie odzywac sie pierwszy?

Witam pociagne temat ktory juz wczesniej opisalem http://www.podrywaj.org/co_mam_r.... No wiec w dalszym ciagu nie ma czasu sie spotkac ale z cala stanowczoscia zapewnia mnie ze napewno porozmawiamy.Nie ludze sie ze moze byc tak jak wczesniej czyli w miare ok ale poprostu chce powaznie z nia pogadac.Ponad tydzien temu spotkalem ja w klubie miala miec wolne ale przyszla tak kolo 23 no i sie wkurwilem z lekka i jej powiedzialem czasu nie masz zeby sie spotkac i porozmawiac ale na impreze czas znalazlas odpowiedziala mi ze nawet nie msz Bartus pojecia po co tu przyszlam i kolejne wkurwienie bo bd wie ze nie lubie jak wypowiada zdrobniale moje imie.Panowie wiec tak we wtorek powiedzialem jej dlaczego w taki sposob daje mi do zrozumienia ze sie nie spotkamy i nie pogadamy jak dorosli ludzie powiedziala jak mowilam ze porozmawiamy to porozmawiamy chyba nie myslales ze na dyskotece o naszych sprawach bedziemy rozmawiac a przecierz ja tak w ogole nie myslalem no ale ok moje pytanie jest takie.Od wtorku zero kontaktu nie dzwonie nie pisze trzymac to dalej i czekac az sie odezwie czy moze za jakis czas zadzwonic i w jakis sposob zagadac? bo cos czuje ze jak pierwszy sie nie odezwe to Ona tez tego nie zrobi a piatego spotkania nie mam juz zamiaru proponowac.Dzieki za wskazowki.

Troche niesmialy

pentis
Portret użytkownika pentis
Nieobecny
Wiek: :)
Miejscowość: Mars

Dołączył: 2009-06-06
Punkty pomocy: 379

Ona bawi się Tobą jak chce Laughing out loud

A akcja w klubie, porażka. Co Ty chciałeś tym osiągnąć?

Daj sobie spokój z nią, bo tylko się pogrążasz.

"Jeśli chcesz człowieka uszczęśliwić, nie dodawaj nic do tego, co posiada, ale ujmuj mu kilka z jego życzeń."

bart32
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: Podkarpacie

Dołączył: 2012-01-04
Punkty pomocy: 1

Pentis jestem juz bardzo blisko podjecia takiej decyzji czytanie tej strony coraz bardziej mnie sklania do tego.Poprostu doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu bedzie chciala pogadac to sie odezwie no chyba ze nie ma odwagi powiedziec mi prosto w oczy o co chodzi to tym bardziej mniej trace.A poki co to to jest 10 lat mlodsza dziewucha co chetnie ulepi ze mna balwana:)

Troche niesmialy

Smart
Portret użytkownika Smart
Nieobecny
uwaga! edytuje i kasuje swoje wpisy!!!
Wiek: 25
Miejscowość: Nevermind

Dołączył: 2011-10-28
Punkty pomocy: 556

masz 32 lata wiec nie wiem jak tam u Cb z targetami, gdyby to był moj przypadek bym ja poprostu olał skoro ma mnie w dupie znaczy ze nie zasługuje na mnie. Troche poczucia własnej wartosci ;/

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4744

No chlopie ani troche tu nie panujesz. Ty ja za dupe zlapac powinienes i wyruchac porzadnie, a nie pytac kiedy porozmawiacie. Nie czujesz ze panna emocji potrzebuje a nie zbednego pierdolenia slownego. Badz mezczyzna atrakcyjnym ax nie flakiem proszacym o rozmowe. Ona pod Toba powinna jeczec "jeszcze Bart, jeszcze" i zapewniam Cie zes jak nadal bedziesz taki pizdowaty, to Ja grzal bedzie ktos inny.

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

bart32
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: Podkarpacie

Dołączył: 2012-01-04
Punkty pomocy: 1

duzy miki gdyby byla mloda pewnie bym ja zrozumial ze chce sie bawic i takie tam ale Ona jest moj rocznik przeczytaj moja historie z nia podalem linka i mam nadzieje ze wysuniesz inne wnioski.Powiedzialem jej we wtorek tydzien temu ze po raz kolejny o spotkanie prosil nie bede znajdziesz czas to sie odezwij i od tego czasu nie pisze do niej nie dzwonie chlodnik dalej czy macie inny pomysl?

Troche niesmialy

bart32
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: Podkarpacie

Dołączył: 2012-01-04
Punkty pomocy: 1

Wiesz co wlasnie rozmawialem z dzieciakiem bo jestem za granica i mu obiecalem ze zadzwonie na skypa no i tak rozmawiamy a tu wiadomosc od niej pierwsza od tygodnia "czesc co slychac i czemu sie nie odzywam"? wiec po jakims czasie jej odpisalem ze u mnie ok a to ze sie nie odzywam to nie znaczy ze Tobie bronie sie odezwac.no i napisala ze wiem ze sie wkurzasz na mnie ale jestem chora i takie tam ale porozmawiac musimy bo Ona chce wiedziec na czym stoi aha i padlo pytanie od niej cytuje"a moze ty chcesz zebym dala Ci spokoj" Wiem jedno ze zero odzewu z mojej strony czekam az Ona wyjdzie z propozycja spotkania i nawet nie oczekuje zbyt wiele ale poprostu moim zdaniem lepiej sie rozstac jak juz mowiac to sobie prosto w oczy a nie takimi dziwnymi unikami.

Troche niesmialy