Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziiiwna laska...

10 posts / 0 new
Ostatni
hejter1234
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: LA beeejbe ;D

Dołączył: 2011-10-15
Punkty pomocy: 1
Dziiiwna laska...

a więc tak. Jest laska , kktora jest dziwna. Widzialem sie z nia raz we wakacje. Mieszka zaledwie 10 Km ode mnie a mimo to widzielsmy sie raz.Rok utrzymujemy kontakt ze soba ale ostatnio jest dZIWNIE. Dwa miechy temu pisalem ale nieodpisywala. Po miechu sie odezwala i mowi czemu sie nie odzywalem LOL. minal miech i znowu probowalem sie z nia skontaktowac ale bez skutkow. Co jest ? Mozecie wyjasnic ?

Flox
Portret użytkownika Flox
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Białystok

Dołączył: 2011-05-18
Punkty pomocy: 98

Ty chyba sobie żarty robisz... ;D

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ???
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1477

TAK TO JEST JAK SIĘ PISZE I SIĘ ROBI Z SIEBIE CIPĘ A NIE UMAWIA I NAPRAWDĘ PODRYWA!NIE DZIW SIĘ!

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"

Barney1987
Portret użytkownika Barney1987
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2011-06-26
Punkty pomocy: 157

Jest tylko jedna rada. Skończ z pisaniem przez neta lub smsy i zacznij działać.

Treść tego co mówimy to tylko 7% komunikacji (tyle masz pisząc), więc dużo tym nie zdziałasz.

High five

zawodnik
Portret użytkownika zawodnik
Nieobecny
Wiek: 111
Miejscowość: dxd

Dołączył: 2010-12-07
Punkty pomocy: 332

proponuje skopiowac to w blog i wrzucic na glowna!

Albo nie moderatorzy ktorzy to przeczytaja , c wy na to zeby podobne tematy dac w jakis dzial zeby byl widoczny dla kazdego uzytkowanika pod tytulem jak zrobic z siebie cipe ?
Moze nowy uzytkownik wejdzie (wiadomo ze nie bedzie jakis mega alpha )ale przynajmniej na wstepie przeczyta taki wpis i odrazu dostanie zastrzyk w glowe " aha jestem cipa przeciez ja tez sie tak zachowalem i bedzie chcial to zmienic .

zawodnik
Portret użytkownika zawodnik
Nieobecny
Wiek: 111
Miejscowość: dxd

Dołączył: 2010-12-07
Punkty pomocy: 332

nie chce tutaj nikogo krytykowac kazdy przeciez byl jakas cipa na poczatku ale jezeli ktos jest tak leniwy i nie przeczyta tej lektury ktora tutaj otrzymal to sory ktos wlozyl w to wysilek a taki kto wejdzie nie przeczyta i mysli ze jest ok . Boli jak ktos nie docenia czyjegos wysilklu .

Krzychuu
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-01-10
Punkty pomocy: 4

Haha zawodnik ale mnie rozbawiłes ale dobry kmin z ta cipa przyda sie nowym.;)Chłopie ona nie jest dziwna to ty jestes dziwny albo ustaw się z nia i bierz sie do roboty przynajmniej 2 razy w tygodniu sie ustawiaj albo daj sie na spokuj rok sie zabierasz wiesz ile ja sie zabieram do laski 2 dni jesli do tego czasu nie chce sie ustawic na spotkanie to kij jej w lep inne też maja a jesli innych nie umiesz zbajerować to zawsze masz renie siadasz i walisz haha Ale raczej nic z tego nie bedzie po roku nic nie zdziałales to i niezdzialasz daj se spokuj.Znajdz inna muze;)

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1817

Po miechu sie odezwala i mowi czemu sie nie odzywalem LOL. minal miech i znowu probowalem sie z nia skontaktowac ale bez skutkow. Co jest ? Mozecie wyjasnic ?

Jak laska Cię pyta dlaczego sie nie odzywales, odpowiadasz. Przecież ja Ci nie bronie żebyś pierwsza się do mnie odezwala. A tak na odleglosc to jestes kims w rodzaju jej naszyjnika czy lancuszka. Jak ma ochotę to czasem go dotknie. Znajdź sobie jakąś dziewczyne u siebie. Bo ona ma tam pewnie jakiegoś faceta i takim jestes troche tak na wszelki wypadek, bo czasem piszesz i sie odzywasz. A jeśli nie ma nikogo i laska chce udawac niedostepna i tajemniczą czy co tam madrego wymyslila. To niech udaje, tylko zwyczajnie dziewczyny z takim nastawieniem są przeważnie samotne. A później się dziwia, dlaczego tak jest?

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia

Matheoo
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2011-08-28
Punkty pomocy: 1

Hahahhaa kurwa rozbawiles mnie stary... Z mila checia moge Ci wyjasnic co jest grane,laska ma na Cb poprostu wyjebane na Cbi odpisuje Ci jak nie ma nic ciekawszego do roboty i to wcale nie znaczy ze jest dziwna,utrzymujesz z nia sporadyczny kontakt,praktycznie tylko drogą elektorniczna,paktycznie wcale sie nie znacie,poprostu zadzwon do niej i umow sie z nia na spotkanie,a jezeli odmowi to wiedz ze jest dziwna ;D i sobie ją zwyczajnie odpuść.