cześć
Artur 19 Lat.
,,- Możesz pisać swoje przemyślenia i poglądy"
no ok to napisze o tym na początek
nie, jeszcze idę pod prysznic.
wymyśle coś lepszego żeby mnie czołówka od razu nie zjechała chociaż nie powinna.
idę jutro do Czwartej klasy Technikum ,,Kelner" jest dobrze Ciesze się że wybrałem Technikum przynajmniej rok szkoły więcej a lubię tam chodzić coś się dzieje przynajmniej. Patrze czasem na moich kumpli i widzę że praca wysysa ich resztę życia pracują od pond do pt a potem w sobotę się najebią w klubie złapią zgona i tyle zero panny perspektywy niczego więc mam jeszcze rok to jest + !
gram w piłkę w pobliskim moim klubie można powiedzieć że to moja pasja lubię też biegać i na rower w góry jechać .
Słucham Hip Hopu raczej ale nie pogardzę żadną muzyką.
często jestem na dyskotekach domówkach itp.uwielbiam koncerty jeżdzę na coś dobrego przynajmniej raz na miesiąc może dwa .
o mnie będzie tyle jak coś to na dole w komentarzach pisać ale w sumie co jeszcze można powiedzieć .
Teraz Kobiety koleżanki dziewczyny o was 
miałem się nie chwalić ale jak mam inaczej zacząć
miałem w swoim życiu 20-25 dziewczyn tak no nazwie
zacząłem w wieku 15 lat jakoś tak
z tego takich poważnych związków to z 5 około wiem napisałem 25 no ale zaliczam w nich te co się z nimi całowałem przespałem i byłem pare dni czy parę tyg.
w sumie już trochę przeżyłem ciekawych dziewczyn w swoim życiu jak sobie teraz przypominam . np Wioletta poznana na Koloni poderwanie jej jak z bajki przed klubem potem zajebisty taniec chwycenie ją za rękę całowanie się po 10 minutach sex po 2h ale jak to ktoś napisał kiedyś ,,JAK SIĘ DZIEWCZYNIE PODOBASZ TO CIĘŻKO to SPIERDOLIĆ " moim zdaniem 100% racji , dalej. byłem z nią 6 miesięcy dojeżdzałem do niej co sobotę bo mieliśmy do siebie jakieś 80km ale związek super dziewczyna w skali od 1 do 10 to 8 spokojnie na miękich laczkach że tak powiem . znudziła mi sie i ją zdradziłem spotykając się z inną musiałem sie z nią rozstać ( i tu jest właśnie mój problem ). to na prawde mi się podobało siedzenie u niej w domu branie u niej prysznicu taki fajny związek robimy dużo rzeczy razem troch za dużo było pisania ale no jeszcze tego co teraz wiem nie wiedziałem . takich fajnych związków jak ten miałem jeszcze z 4 coś takiego. były podobne tyle powiem i dodam że też je zdradziłem nie ma sensu się wiecej o tym rozpisywać nie narzekam na to że nie mam dziewczyn bo myślę że nie jest zle ale powiem wam że nigdy nie miałem takiej strasznie zajebistej laski o której marzyłem z wyglądu i charakteru.
teraz wam powiem o moim związku dokladnie jakiś rok temu poznaje panne z mojej miejscowosci ja mam 18 lat ona 2 lata młodsza to ma szesnascie jakoś tak na prawdę ładna dziewczyna ale nie pasowała mi troche jej rodzina jak to że nazwie to troche brutalnie była tępa dość ze sobie raz siadła w 2 gim to teraz miala jeszcze 2 komisy ale chyba zdała nie wiem. chociaż prawda jak mnie kochała to w stosnku do mnie była ok wierna itp sluchala mnie wchodzila w moją rame tu nie mam zastrzeżeń.
i tak się nasz związek ciągnął ona zakochana mi to obojętne i jak to Artur zdradziłem ją także z 2 pannami z mojejj szkoły ona się o tym dowiedziała od kogoś ale ja jej wmawiałem ze to nie prawda itp oczywiscie sluchałą mnie. i tak związek dalej się ciągną wnerwiało mnie to ze jest taka młoda rodzice jj jeszcze za bardzo nie chcą nigdzie puszczać itp ona spotyka ludzi mowią jej przecież ten Artur Cię zdardza itp ona jest wkurwiona na mnie wrzeszczy ale w koncu po godz tak wieży mi.
aż do lipca tego roku sms od niej nie możemy być razem ja już dłuzej tego nie wytrzymam kocham Cie itp ale nie mozemy ja teleon do niej co ty gadasz a onaa ze rodzice ja nawet namawiaja itp ale znow Artur poczarował i znów jest moja. ale tydz póżniej sms drugi nie pisz do mnie nie dzwon nie chce juz byc z Tobą dość ja paraliż na prawde ale czemu tego nie wiem
próbowałem do niej wrócic zaczelo mi zalezec jak ona zerwała tak jakby ale głupie
ale ja tak wiem ze nawet jak bym do niej wrocil to z nia nie bede nie lubie tepych lasek jak ona i bez jakiegos celu w zyciu jej braciiszek tez siadl sobie 2 razy w gimn i juz pierdoli ssystem rodzice to maja w dupie w ogole jakas dziwna historia tam jest..
nie jestem z nia od miesiaca ponad ale cały czas o niej myśle itp ale przeciez to nie mogła być miłość jak ją zdradziłem przecież itp wiem to.
nawet jak ona mi napsiaala tego esa ostatniego to ja ja w ten dzien nawet powiem blagalem zeby wrocila a w nocy poznałem bliżej panne hb9 siostre żony mojego brata i się z nią przespałem .
tylko serio o niej . tak skasowałem jej numer .
fan i paru ludzi napisali mi znajdz sobie inna szybko zapomnisz byle jaką ale inną .no to Co robi Artur umawaia się codziennie na randki z inna dziewczyną w sumie z 6 się umówilem tylko ze to byly szczeze takie (od 1 do 10 to 5,6) tak calowalem sie z nimi ona juz powoli we mnie sie zakochiwały jak to pisały i mowily ale mi to nie pasuje bo mysle caly czas o tej byłem co przez cały związek mi nie zależało ale to kurwa głupie. teraz ide do szkoły może się coś zmieni najgorsze ze ja widuje raz na tydz chodzi na moje treningi z kolezankami ale jak ktos mi mowil podobno ma jakiegos innego synka 100km mieszka od niej nie wiem
mam cel żeby znalesc ładną strasznie panne i z nia sie umowic postawić poprzeczkę wyżej a nie cały czas 5,6,7 wyrywać i mieć zajebisty związek i zapomniec o tej byłej wrócic do niej nie chce na pewno.
napiszcie coś w tych komentarzach
Dzieki Artur
ps: Pierwszy BLOG
Odpowiedzi
Po co Ci strasznie ładna
śr., 2011-08-31 19:52 — GDPPo co Ci strasznie ładna panna?
Nie słyszałeś powiedzenia, że jeśli chcesz żyć szczęśliwie to ożeń się z brzydką kobietą?
Cóż dlatego jestem przeciwnikiem ożenku...
mam 19 lat żenic się jeszcze
śr., 2011-08-31 19:57 — Artur22mam 19 lat żenic się jeszcze nie będę.
a co sądzisz o moim życiu tym co tutaj opisałem i tej mojej byłej
"Nie słyszałeś powiedzenia,
śr., 2011-08-31 20:01 — MrDanisz95"Nie słyszałeś powiedzenia, że jeśli chcesz żyć szczęśliwie to ożeń się z brzydką kobietą?"
Wierzysz w takie stereotypy?
Nie wyczuliście sarkazmu?
śr., 2011-08-31 20:19 — GDPNie wyczuliście sarkazmu? Sorry w takim razie
A co do Twojego dotychczasowego życia to oczekujesz, że będę je jakoś oceniał? Chcesz żebym napisał Ci że niezły jesteś bo tyle lasek miałeś mimo młodego wieku? Jedyne co mogę napisać to to, że chcesz być doceniony żeby podbudować sobie ego.
Nie szukaj poklasku na stronie, bo źle skończysz... Był już taki zaginacz czasoprzestrzeni...
nie chce żebyś mi tego
śr., 2011-08-31 20:24 — Artur22nie chce żebyś mi tego napisał , napisałem tak gdzieś ? nie.
tylko o tym żeby o tej pannie byłej zapomnieć jak to zrobić bo inne laski nie pomagają .i czy dobrze zrobiełem o to biega
w tym możesz pomóc.
Aaa no to takie pytanka
śr., 2011-08-31 20:32 — GDPAaa no to takie pytanka zadajemy na forum. Dodam od razu żebyś skorzystał z wyszukiwarki bo podobnych o ile nie prawie identycznych tematów jest już tam tysiąc pińcet sto dziewińcet.
Bardziej szanuj
śr., 2011-08-31 20:30 — InnocentBardziej szanuj kobiety..nawet jak jest "pusta" to szacunek jej się należy. W końcu ona też czuje.
Skoro tak myślisz kutasem, to miej też jaja żeby się przyznać do zdrady.
myślę że sam do końca nie
śr., 2011-08-31 21:04 — Artur22myślę że sam do końca nie wiem temu tu jestem
ale chciałbym mieć taką pannę żeby nie myśleć żeby ją zdradzić żeby tak mną zakręciła .
taki związek na stałe
nie cieszy mnie jakos to podrywanie każdej itp chce jedną na stałe chyba serio się trzeba zakochać w końcu.
"chyba serio się trzeba
śr., 2011-08-31 21:31 — saverius"chyba serio się trzeba zakochać w końcu."
w ustach 19 latka brzmi to co najmniej komicznie.
Przestałem czytać jak
śr., 2011-08-31 23:00 — Rejos29Przestałem czytać jak pojawiło się po raz drugi "zdradziłem". widząc po komentarzach było jeszcze coś o zdradzie. Nie kumam zdrady ani jej motywów, szacunek zawsze był dla mnie ważny, z biegiem czasu chyba jest coraz ważniejszy.
Podzielam zdanie DNGU. Wyszczególnię
"a co sądzisz o moim życiu(...)"
zabrzmiało to dość dziwnie, pewnie chciałeś przez to powiedzieć: "ej GDP, powiedz no, gdzie zrobiłem błędy, bo sam ich nie widzę", inaczej nie kumam. Można Ci powiedzieć jakie to błędy, ale póki sam ich nie dostrzeżesz, tak naprawdę naprawa ich nie będzie taka skuteczna...
"ale chciałbym mieć taką pannę żeby nie myśleć żeby ją zdradzić"
czyli jak coś Ci w pannie nie pasuje, to idziesz i zdradzasz? Idąc dalej, szukasz panny idealnej dla siebie? Na pewno kiedyś powiesz sobie, że "tak ona jest idealna, spędzę z nią resztę życia" ale to nie będzie w tym wieku, w którym jesteś. Ten wiek to burza hormonów i emocji czy to u Ciebie, czy Twoich panien.
Aczkolwiek + za chęci do "ustatkowania się" że tak się wyrażę. Pracuj nad sobą. I więcej szacunku, na przyszłość
Ale chaos, tak jak ktoś wyżej
śr., 2011-08-31 23:08 — MojitoAle chaos, tak jak ktoś wyżej napisał, bełkot pijaka, nie mogłem doczekać się końca.
Twoje życie, rób co chcesz. Jak dla mnie oszukujesz laski i je krzywdzisz. Ustal może sobie jakieś podstawowe zasady w życiu i stosuj się do nich. Chcesz ładną laskę, myślisz że taka by chciała być z kimś, kto może ją za moment zdradzić z innymi?