Nie wiedziałem gdzie zamieścić, ale to chyba będzie najodpowiedniejsze miejsce. Mianowicie chodzi o to, że chciałbym pojechać z dziewczyną do siostry na weekend, a jej mama nie chcę się zgodzić. Mówiąc, że to jeszcze za wcześnie i może dopiero po roku związku by się zgodziła. Tak btw jesteśmy już razem półtora miesiąca i mamy po szesnaście lat. Macie może pomysł jak przekonać jej rodziców?, tu raczej jej mama decyduje.
też bym się nie zgodził... a ten związek to tylko wymówka
stary, nawet nie próbuj przekonywać. Rodzice zmienią zdanie jak zauważą korzyści w życiu córki, czyli np. zacznie się uczyć,sprzątać itd. Ale w takiej kwestii, takie czynności mogą nie podziałać.
Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?
synek ja Ci dam zwiazki kurwa mac
2 tygodnie jeszcze i marsz do budy.. a nie w sex weekendy sie bawic
i dobrze mamusia jej powiedziala tak samo bym powiedzial
no ale podziwiam Cie ze masz tyle odwagi w sobie
Zasady portalu
Przekręc zegar troche i .... jeszcze trochę do przodu.
Powinno się udac.
Spróbój pzrekonać mame że będziecie pod opieką dorosłych i nic wam się nie stanie.A jeśli jest aż tak uparta to niestety nic się nie da zrobić jak tylko poczekać
tez bym nie pozwolil, wszystko z czasem mlody jedi
Zorganizuj porwanie, prosta sprawa. A gdyby się skomplikowała to wiesz, np. w Meksyku ekstradycja nie obowiązuje
Ehh, yare yare. No cóż próbować nie zaszkodzi, ale dzięki za rady