Witam serdecznie wszystkich forumowiczow , jak myslicie czemu dziewczyna na ktoryms spotkaniu zapytala (hjak bylismy przytuleni itp) czy moze ugrysc warge dolna ,niepowiem ze niespodobalo mi sie to po spodobalo ,robila to czesciej ,ale po co? dla swojej przyjemnosci czy mojej?
pozdrawiam
Dla swojej i Twojej. Pewnie chciała Ci się pokazać z pikantej strony, a może chciała dać Ci znak że możesz znią duzo zrobic a nie kurwa tylko przytulać.... Różnie można to interpretować. Ty ją za to w ucho ugryź a najlepiej w cipkę.
Cenna rada : Nie naciskaj !
Trudno poczytac? sa znaki zainteresowania kobiet to np. oznaczalo ze ma ochote na cos wiecej miales wsadzic jej jezyk w buzie i bys sie niezastanawial co oznaczalo . Moze chciala jeszcze czegos wiecej , sprawdz na nastepnym spotkaniu .
chyba dbrze ze ci mowiu o swoich fantazjach? stary, o to chodzi:) ona ma ci ufac i nie bac sie pytac o tak osobiste rzeczy
chyba co drugiej osoby o to nie pyta, nie?
moze chce cie sprawdzisz czy lubisz ryzyko, moze zobaczy w ten sposob jak ja bedziesz pieprzyl...
Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?
Dziekuje panowie za odpowiedzi , podobnie wlasnie tez myslalem , gorzej ze sie nigdy niecalowalem i tyle na ten temat ;]Chcialbym ale sie boje, pff jak frajer.
pozdrawiam
chciała wypróbować coś nowego, to dobrze ze sie tak przed tobą otwiera, niech otwiera się coraz bardziej
19 lat i sie nigdy nie całowałes?? łoł chłopie no to atakuj bo jeszcze tylepieknych doświadczeń przed Tobą !!
Cenna rada : Nie naciskaj !
Oj dawno zakladalem profil i fantazja poniosla 19 lat
mam 17 
pozdrawiam
oo jebaniutki... fantazja go poniosła szkoda że tej fantazji nie było jak Cię laska w wargę gryzła... szok istny szok dziś się tworzy
Cenna rada : Nie naciskaj !
No bywa i tak
Obiecuje poprawe 
zastosuj chlodnik
w jakim celu?
nie no, zgrywam sie, nie rob tego
poprostu nie wczuwaj sie w taki glupoty, im mniej myslisz i wiecej robisz tym lepiej
Wczoraj z Jola bylem na spacerze. Gdy mialem juz isc do domu spytala, czy moze mnie przytulic. Chlopaki. Co to oznacza... Nie wiem co mam robic. Moze chlodnik?
Z opowiesci przedszkolaka
Per aspera ad astra
to był zwykły st z jej strony :/
" Za rączkę Cię złapie i przeprowadzę przez pasy spokojnie nie drapie nie opierdole z kasy "
Po to jest forum zeby pomagac , niedoswiadczonym wiec niewidze nic zlego w moim temacie. Takze zastanow sie co piszesz "doswiadczony podrywaczu" jestes doswiadczony nauczyles sie duzo z tej strony wiec podziel sie aby innym latwiej bylo zrozumiem niektore sprawy , mysle ze po to jest forum . Dobra chaotycznie to napisalem ale moze wywnioskujesz cos z tego
pozdrawiam
Po to jest rowniez rozum, zeby od czasu do czasu z niego skorzystac.
Rozumiem, ze czlowiek jest czasem w kropce i kompletnie nie wie co zrobic. Rozumiem, ze czasem cos pieprzy sie w takim stopniu, ze czlowiek szuka wsparcia lub rad.
Ale nie rozumiem czegos takiego. Jak panna zrobi ci gale to tez ludzi bedziesz pytal, co to znaczy?
Wg mnie warto czasem samemu sterowac swoim zyciem.
Per aspera ad astra
Fakt , dobrze piszesz calkowicie sie zgadzam z tym , ale czy szkodzi mi zapytac? Podobne sam myslalem , duzo niezaspamowalem forum takze wiec jest dobrze.
pozdrawiam
Jest to oznaka zainteresowania ale po co cie pytała czy może to zrobić to nie wiem...może ma mala pewność siebie i dlatego?
,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"
Laska Cie gryzie w wargę, a Ty się pytasz po co? No nie mogę.
Myślę, że możesz sobie już z nią na dużo więcej pozwolić.
?
Może ma na Ciebie ochotę
Masz szansę doprowadzić do końca.
"Warga dolna" czy ktoś jeszcze pomyślał o cipce i coś mu w tej opowieści nie pasowało?
Życie jest ciężkie ale dlatego jest takie zajebiste.
Dziewczynki lubią być zadurzone.
Jestem gotów zostawić każdą w każdej chwili.
"Wymiękasz przed ostatnią górką żołnierzu?"AG.
Haha corvette ,bez komentarza
Kur* panowie pomorzcie jestem tak na siebie zly ze to szok dziewczyna daje mi znaki ze chce sie calowac ja tez chce ale niemoge pff stary kon 17lat i sie niecalowal ,jakies tam buziaki w usta caly czas a wiem ze chce czegos wiecej , jak sie do tego zabrac?
Jest wiele sposobów na pocałowanie dziewczyny. Człowieku, wszystko masz opisane na stronie, w blogach. Sądząc po Twoich pytaniach, za pewne nie będzie Ci się chciało ich poszukać i będziesz dalej wypytywał forumowiczów jak to zrobić. Dlatego postaram Ci wytłumaczyć ten jakże skomplikowany proces:
Siedzicie blisko siebie, może nawet rozmawiacie. Nagle zaczynasz jej patrzeć prosto w oczka. Ona odwzajemnia spojrzenie. Jeśli jej oczy zaczynają błyszczeć, a ona nie spuszcza wzroku, wtedy zaczynasz się do niej przybliżać. Powoli. Jeśli dziewczyna jest zainteresowana, to z pewnością również odwzajemni ten gest i zbliży swoją twarz do Twojej.
Jak się całować nie będę Ci już tutaj opisywał, bo to byłaby już lekka przesada. Mam nadzieję, że spróbujesz chociaż coś zaimprowizować
Powodzenia stary i przełam się!
czekaj, czekaj, ona gryzie cię w wargę ale ty się z nią wtedy i tak nie całowałeś, dobrze rozumiem.
Kurwa, całuj i nie myśl jak to się robi.
Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki
Po prostu to zrób im bardziej o tym myślisz tym gorzej i tym bardziej się blokujesz...
,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"