Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nieczyste sumienie

Portret użytkownika AiZ

Czemu dziewczyny zawsze nas obwiniają z arozpad związku? Czemu muszą znaleźć coś do czego się muszą doczepić lub zarzucić że to nam nie zależało?

Hm dobre pytanie. Myśleliście kiedyś o tym? JA właśnie zacząłem po tym jak gdy powiedziałem dziewczynie co o niej myśle i jej zachowaniu wobec mnie zostałem obrzucony takimi zarzutami jakbym przeleciał inną lub powiedział jej w twarz że jest suką a przecież dość łagodnie ująłem że jest wredna. No cóż chyba w ten sposób próbują oczyścić swe sumienie po tym jak źle potraktowały faceta. Myśląc nad tym taki właśnie nasuwa się wniosek. Bo przecież gdy dziewczyna szczerze, po rozmowie gdy naprawde nie jest winna rozstaje się z chłopakiem to nawet gdy on ją zwyzywa potrafi zacvhować twarz i tylko mu zarzucić że jest nie fair mówiąc tak. A gdy dziewczyna zawini? No właśnie, czy to zrada, czy poprostu chce innego lub chciała się jedynie zabawić zawsze znajdzie powód żeby chłopaka zwyzywać i nie da spokoju póki on nie powie tego najgorszego o niej. A i nawet wtedy potrafią męczyć dupe kilka dni tylko po to by powyzywać. No i oczywiście te plotki ach kocham to poprostu uwielbiam gdy idąc ulicą lub spotykając znajomych słyszę pytania czemu ją zdradziłem lub tak potraktowałem. Siła kobiecych słów jest niesamowita, niewiarygodne jak łatwo uwierzyć kobiecie któa mówi takie sf że głowa mała a facet zawsze jest niewiarygodny. Tok myślenia kobiet to zagadka ale pamiętaj, jeśli ciągle po miesiącu od rozstania wciąż ci coś zarzuca, wyzywa mimo że nie chce mieć z tobą nic wspólnego to nir ty zawiniłeś.

Odpowiedzi

Portret użytkownika saverius

"Bo przecież gdy dziewczyna

"Bo przecież gdy dziewczyna szczerze, po rozmowie gdy naprawde nie jest winna rozstaje się z chłopakiem to nawet gdy on ją zwyzywa potrafi zacvhować twarz i tylko mu zarzucić że jest nie fair mówiąc tak."

Ja się nauczyłem, że dla kobiet pojęcie "szczerość" to czysta abstrakcja. Proste.

Jak chodziłeś z suką, to

Jak chodziłeś z suką, to teraz cierp za swoją głupotę. W życiu trzeba zwyczajnie przyglądać się uważnie ludziom i ich zachowaniom. Selekcja to podstawa.

http://www.youtube.com/watch?v=l...

Jest jedna prosta zasada; Jak

Jest jedna prosta zasada; Jak coś Ci się nie podoba, jej zachowanie, to co mówi, albo jeszcze coś innego, to powiedz jej to prosto z mostu. Będzie się gniewać to huj niech się gniewa, ale mówisz wtedy, że cenisz sobie szczerość i zawsze jesteś szczery i mówisz to co myślisz. Sam miałem kilka takich sytuacji. Raz nawet jak wypomniałem lasce co mi się nie podoba, powiedziała, że czuje się jak "plastik bez uczuć". I co? Minęły 3 dni a ona sama do mnie z tekstem, że miałem racje. Tego nie ma co rozkminiać i próbować zrozumieć, one zawsze mają racje Laughing out loud
pozdro Smile