zanim napisalem ten tekst przeczytalem juz <----- strone
wszystko co tam jest napisane to juz jest potrzebne na troche starszym etapie podrywu,ja bede wdzieczny jak mi ktos napisze jak moge wywolac usmiech dzewczyny na ulicy w autobusie,sklepie itp bo jest mi wtedy duzo latwiej do niej podejsc i pogadac bo wiem ze jej sie chce ze mna rozmawiac czuje sie przez to powiecmy 65% (pewniejszy tak jak juz w tytule napisalem).....mam 20 lat,dobrze wygladam studiuje w Berlinie(budowe silnikow samolotowych) i tylko szkola praca dom i tak caly czas chce poznac jakas fajna dziewczyne ale tak jak mowie no jakos nie podejde do dziewczyny ktora nie da mi jakis znakow zainteresowania np maly dyskretny usmiech z gory dziekuje to byl moj pierwszy wpis na forum dlatego chcialem sie tez troche opisac...pozdrawiam sztosiaz2_0
Wystarczy spojrzeć lasce w oczy i się usmiechnąć. Jeśli odwzajemni, to masz czego chciałeś. Prostszej metody już nie znam.
Przestań się spinać, a nigdy nie będziesz musiał się relaksować.
podejdź i powiedz uśmiechnij się to coś dostaniesz
ona się uśmiechnie a ty działasz czyli ściągasz gacie i mówisz parę słów do mikrofonu proszę
Bad-boy
Dobre, dobre, dziewczyna sie rozkreci i bedzie Ci bednarka do mikrofonu nucic ; D
Powiedz mi - jak Ty chcesz poznać fajną dziewczynę w Niemczech?!
Działaj tak, aby każda wiedziała z kim ma do czynienia.
Ajjj Ty wyzej zyjesz stereotypem ; )
tak sie sklada, ze ostatnio bylem w niemczech i sa tam petardy ; ) Do dzis nie wiem czy byly to niemki, ale to nie jest wazne ; )
Mieszkałem w Niemczech przez 8 lat, więc nie żyję stereotypem
Co prawda nie było to do wczoraj, ale w tamtym czasie atrakcyjnych kobiet spotkałem tam jak na lekarstwo.
Działaj tak, aby każda wiedziała z kim ma do czynienia.
duzo moich kumpli z Polski tez tak mysli ze tu nie ma fajnych lasek ale tyle ich tu chodzi ze mnie szyja juz boli bo sie caly czas za nimi ogladam(nie wiem czy to niekmi bo wiesz ludzie z USA Francji Wloch i huj wie z kad tu mieszkaja no poprostu wszyscy, to moze te ktore mi sie podobaja to nie sa niemki bardzo mozliwe!)....wiesz dlaczego my polacy myslimy ze w Poslce sa lepsze laseczki? polski sa bardzo mile i naprawde otwarte na nowe znajomosci a niemki to albo ma okulary przeciwsloneczne albo jak idzie to patrzy sobie na chodnik sa takie niedostepne ale jak juz sie ta bariera przalamie to naprawde ok!