A wiec poznałem ja przez fcb , na ogol fcb używam tylko do kontaktów ze znajomymi ale tym razem to wynikło z jej inicjatywy. Chwile popisaliśmy dała mi swój nr i przy najbliższej okazji zaprosiłem ja na grilla ze znajomymi. Ogółem było według mnie fajnie , po grillu pojechaliśmy na impreze na której niestety była pewna pani X która strasznie stara sie o względy u mnie więc w pewnym momencie musiałem sie zmyć im obu.. a kolega zaciągnął na parkiet dziewczyne z grilla. Tańcząc wypatrywała gdzie jestem , gdy już mnie znalazła wzrokiem patrząc na mnie wyraźnie dawała do zrozumienia że chce ze mna zatańczyć a ja tylko momentami na nią spojżałem z uśmiechem na twarzy( sam w tedy rozmawiałem ze znajomym ) Sam nie wiem na początku myślałem ze tym sposobem pokaże jej ze mi nie zależy nie wiadomo jak ale po przemyśleniu myślę ze ona to mogla inaczej odebrac. I niestety co najgorsze nie stosowałem kina... Widziałem ze jest dziewczyna spokojna i nie chciałem zeby sobie pomyslala na 1szym spoktkaniu ze juz sie dobieram. Natomiast ona w rozmowie calkiem na odwrot. Na 2 dzien wieczorem pisałem jej czy jest chetna na powtórke z wczoraj . ona zapytala ze na co dokladnie , to odp jej ze na grilla po czym ona ze po wczorajszej imprezie dalej ja glowa boli (wypiła troche ) i dziekuje dziś niema sił , ale nie odpuszcza ( nei wiem co to znaczylo to nie odpuszcza). Jak to dalej rozegrac? dodam jeszcze ze dzis bez potrzeby napisalej jej esa co tam u niej i po paru esach ona mi juz nie odp. A wiec jak dalej postąpić wdl was? Wiem dalej za dużo błędów popełniam ale sie ciagle ucze.
Zastanawiam się nad faktem dlaczego odwróciłem wzrok. Czymś takim mogłeś zepsuć cały swój obraz po 2 dlaczego się z nią nie bawiłeś?
Myślę ze ona odebrała Cię jako osobę która woli znajomych od niej. Nie wiesz że kobiety chcą być prowadzone przez życie za rękę?
"Dyskrecja jest cnotą.
Gdy ona mówi: Nie tutaj...
Ty odpowiadasz: Oczywiście..."
zrobiles pare błedów - odezwales sie zaraz po imprezie ... zle zle , nastepny blad to czy ma ochote ? oczywiscie ze moze powiedziec ze nie ma ;p lepiej jak bys powiedzial jej "chce spotkac sie z toba w dzien x o tej i otej" pozatym sms gg czy gg duzo pisano na ten temat na stronie - NIE ;] ,laska widzi ze za nia latasz i dlatego nie odp - najlepiej daj sobie z nia spokoj poznawaj inne ;] pozdro
Rób swoje i nie patrz się na innych
jeśli była tam dziewczyna , która stara się o Twoje względy. Mogłeś to delikatnie wykorzystać , wywołując lekka zazdrość, po czym wrócić do niej.
hondavtrsp napisał , że laska wie , że na nią lecisz.. niekoniecznie. Wie , że Ci się podoba natomiast wyszedłeś na gościa , który się jej boi czy tak jak karaś napisał myśli , że wolisz spędzać czas ze znajomymi.
Pamietaj , że kino zawsze wyjdzie Ci na dobre. Lekki dotyk jest jak najbardziej pozytywny.
` One zawsze wracają `
Moim zdaniem mogłeś z nią potańczyć i poświęcić jej więcej czasu w końcu ty ją zaprosiłeś. To tak jakbyś zaprosił ją na randke i w połowie wyszedł z kolacji bo kumple szli obok kawiarni a ją zostawił kelnerowi. Na spotkaniach nie pokazuj jej że ci nie zależy, to pokażesz jak po spotkaniu nie odezwiesz sie 3 dni, a gdy sie widzicie wykorzystaj to na maksa, daj jej emocje, zainteresuj, żeby miała o czym myśleć jak sie nie bedziesz odzywał.
"Chcesz rozdawać karty...? Wejdź do gry..."
"Break the walls..."
tak wiem dalem dupy na tej imprezie ale teraz juz tego nie odkrece... wiec co teraz najlepiej zrobic? nie odzywac sie ze 2-3 dni a pozniej ja gdzies zaprosic?
kolejny, który niby wie, ale jak przychodzi do konkretów to i tak robi po swojemu. A potem: "tak, wiem, ze zjebałem.... wiem, wiem - nie powinienem... wiem, niepotrzebnie napisałem, ale...", a potem: "ale teraz juz tego nie odkrece... wiec co teraz najlepiej zrobic?"
Teraz to cały swój czas poświęć na czytanie lewej strony i przestań dupę zawracać!
________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"
Spoko możecie mnie jechać za to co zrobiłem w tedy mnie to tylko motywuje i tych samych błedów nie popełniam. Lewa strone znam tylko czasem po prostu od samej teori potrzebuje zeby mnie ktoś zjebał i nakierował w tym kierunku którym mam iśc stąd założyłem ten temat
"I niestety co najgorsze nie stosowałem kina... Widziałem ze jest dziewczyna spokojna i nie chciałem zeby sobie pomyslala na 1szym spoktkaniu ze juz sie dobieram" ...
przeczytaj i się zastanów
" Za rączkę Cię złapie i przeprowadzę przez pasy spokojnie nie drapie nie opierdole z kasy "
eh.. niby wiem co robic a jak przychodzi co do czego to juz nie jest tak kolorowo
praktyka się kłania
" Za rączkę Cię złapie i przeprowadzę przez pasy spokojnie nie drapie nie opierdole z kasy "
http://www.podrywaj.org/eka_3_pr...
KobietaChceBycUwodzonaSlowem,RozpieszczanaCzynem,KochanaDotykiem i ZdobywanaPrzezCaleZycie...
alcik - praktyke wlasnie zdobywam tylko na ogol z tymi bardziej wartościowymi cos zle zrobie dalej mnie przesladuje ten ,,syndrom milego chlopca'' . matu6 - dzieki wielkie , dużo z tej strony wyniosłem ale widze że dużo więcej jeszcze prze de mną..
kondziu: "potrzebuje zeby mnie ktoś zjebał"
Do usług:D
"Chcesz rozdawać karty...? Wejdź do gry..."
"Break the walls..."