Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Przemyślenia na temat swojego dalszego rozwoju

Przemyślenia na temat swojego dalszego rozwoju

Witam ! Dwa miesiące minęły od mojego przełamania. Nie byłem z niej zadowolony ale wiedziałem że teraz będzie o wiele łatwiej czy tak było? Właśnie nagle zatrzymałem się w rozwoju.

Teraz gdy pisze ten wpis czuje się tak że mógłbym bez problemu podejść do dziewczyny i zgarnąć nr . Gdy przychodzi co do czego to potrafię wydusić z siebie otwieracz i to by było na tyle z mojej strony. Nie potrafię pociągnąć do przodu znajomości nawet tego numeru wyciągnąć nie mogę. Sam nie wiem czemu ciągle wchodzę na stronę i czytam, czytam zamiast wyjść i poznawać ludzi. Czuje przesyt wiedzy zaczerpniętej z tej strony. I codziennie sobie mówię że wyjdę na ulice i poznam jakiś ciekawy target. Zacząłem popadać ze skrajności w skrajność. Zanim wpadłem na tą stronę byłem chłopakiem za którym oglądały się większość dziewczyn w klasie. Może dlatego że nie starałem się im imponować, tak jak to miało miejsce w gimnazjum a jak trafiłem na tą stronę ta wiedza przytłoczyła mnie było tego za dużo. Zaczęły mi się mieszać zachowania te AFC z PUA. Zaczynam się zastanawiać czy to jest takie trudne bo faktycznie otwarcie nie stanowi dla mnie problemu gorzej ze stworzeniem a trakcyjności i rapportu. Myśle sobie czy Uwodzenie jest dla mnie. Nie wiem ile można czekać na jakiś postęp . Może jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem Przecież każdy startuje z tego samego poziomu. Szczerze to nigdy nie byłem duszą towarzystwa teraz zresztą też szczególnie z ludźmi z którymi się zadaje. To typowe osoby które zamiast motywować mnie do działania tylko podcinają skrzydła. W gimnazjum było jeszcze gorzej dopiero w liceum odżyłem ale nie na tyle żebym był z siebie zadowolony z siebie zadowolony. Musiałem to napisać nie mogłem w sobie tego tłumić.

Przepraszam za mój chaotyczny styl pisania

Pozdrawiam Ben Sherman

Odpowiedzi

Portret użytkownika Chaninng

Powiem tak nie pograzaj

Powiem tak nie pograzaj sie.Po przeczytaniu widze jakas panike co bedzie moze za duzo czytasz a mało w terenie pRaktyki.Widocznie na głeboka wode sie wybrałes i nie wiesz jak z niej wypłynac. MOze zaczniesz od poczatku i małymi krokami pnij do gory pytaj o co kolwiek podziekuj i idz dalej . Co do Pogadania polecam kabarety cos sie z ogladania wynosi bynaj mniej ja pozniej mozesz przytoczyc cos ze skeczu zabawnego by rozluznic napiecie blizej zapoznanej osobie spotkanej w centrum chandlowym czy gdzies indziej .Wiecej pewnosci siebie , rob wszystko spontanicznie, musisz chciec podrywac z pewnoscia jak chesz to idziesz i to robisz i sugeruj sie 3 sek i dochodzisz nie ma a moze nie lub inne bzdety ktore podpowiadaja ci mysli ... mam nadzieje ze pomogłem i sproboj ogarnac i daj znac czy cos poprawiłes czy ciagle w tym samym miejscu jestes pozdrawiam i DO przodu jedziesz !

Portret użytkownika vagabond

Idź i rozmawiaj, staraj się

Idź i rozmawiaj, staraj się utrzymać rozmowę jak najdłużej, na początku nie zwracaj uwagi czy jest zainteresowana, po prostu staraj się przeprowadzić jak najdłuższą rozmowę z obcą osobą. W Białej wielkiego pola manewru nie masz, ale wyrobisz się Smile

Chaninng, ''centrum chandlowe' poraża... Edit!

Portret użytkownika Hedoniz

Godzina teorii = dwie godziny

Godzina teorii = dwie godziny praktyki (chyba Gracjan to napisał) DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ, nie stawiać sobie za wysokich celów, nie oczekiwać rezultatów. Nadmiar wiedzy bez praktyki zdecydowanie szkodzi, już lepiej nie czytać.

Nie skupiaj się na rapportach i innych sprawach jak nie idzie Ci z otwieraczami. Nie wszystko na raz, musisz iść drogą po kolei, zaczynaj od pytań o godzinę, jak będziesz w tym czuł się jak ryba w wodzie, zacznij pytać pary, później grupy, następnie otwieracze itd.

Może trochę źle się

Może trochę źle się wyraziłem. Nie mam zadnych excesow przy podejsciu moze tylko taki ze dziewczyna nie jest w moim typie urody. Moim problemem jest brak praktyki. Trochę to wynika z tego że mieszkam w na takiej ulicy gdzie dziewczyn jest tyle co kot napłakał. A tak poza tym dzięki za przemyślane komentarze. Pozdrawiam

Portret użytkownika Hedoniz

Pora zacząć podróżować

Pora zacząć podróżować Wink

Myslałem sobie czy nie

Myslałem sobie czy nie pojechac gdzies na tydzien w wakacje ale to tylko w fazie rozmyslania moze w przyszłosci