Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Starsze kobiety a ja ...

Cofnijmy sie wstecz jakies 15 latek,ja lat 15 rozpoczynam zycie imprezowe.Wtedy rajcowaly mnie starsze laski,wiadomo ze nie bralbym sie za 12tki:)Podswiadomosc podpowiadala by uczyc sie na starszych ,po za tym ciala rozwiniete. W szkole dominowala fascynacja starszymi dupami ,kto z nas nie marzyl o nauczycielce od czegos tam?Nawet tesciowka powiada ze "na starej piczy mlody chuj cwiczy".Nie krecily mnie laski z mojego wieku I z wlasnego otoczenia,co ma oczywioscie sens.
Na studiach poznalem ciekawa kobiete (w PRLu)ja 22 ona jakies 35 ,brunetka fajny wozek,maz zostawil ja kilka lat temu a ja odprowadzajac ja na tramwaj zawinalem nr tel.Chyba po miesiacu zadzwonilem I zaczelo sie zajebista przygoda...kobieta rozpromieniala z dnia na dzien,kupowala sobie nowe stringi,nowa fryzura,godzila sia na wszystko w seksie,I miala zajebiste wytryski(tzn jeden)Ja bylem dla niej typem macho(nie olewalem ja ,wczesniej ze 2 razy laska mnie rzucila)ale odeszlem bo nie chcialem zwiazku,jakos nie chcialem pokazywac sie w towarzystwie o tyle starszej.
Do tego doszly mezatki,latwo je wyrwac ale do konca tego nie popieram.
Wiec mlodsi koledzy pocwiczcie troche na starszych dupach,zlapcie troche doswiadczenia,tego nigdy za wiele,
Pisze z fona mam nadzieje,ze format bedzie ok...
Pozdro dla wszystkich,milo sie Was czyta!

Odpowiedzi

Przyjemny wpis ale do cholery

Przyjemny wpis ale do cholery jak to możliwe, że teraz masz 30 lat a gdy byłeś na studiach i miałeś 22 lat żyłeś w PRL-u? Wg moich rachunków wynika że 22 lata miałeś w roku 2003 Smile pozdrawiam

edit: chyba że ten skrót oznacza coś innego niż myślę i trafię na mistrzów hehe

Portret użytkownika Marlboro

15 lat temu też nie było PRLu

15 lat temu też nie było PRLu Laughing out loud

Lol ,koledzy PRL to knajpa we

Lol ,koledzy PRL to knajpa we Wrocku.
Musze siasc na kompa I rozwijac moje teksty,bo od pisania na fonie bola paluchy.Pozdro!

Portret użytkownika Guest

hahahahahhahahahahahha.....

hahahahahhahahahahahha..... dobre:)
Pozdro, ziomek:)

Portret użytkownika eSPe

Ja lubie takie 20+.. i troche

Ja lubie takie 20+.. i troche trzeba się przy nich namęczyć:D
Bo już nie ciekawi mnie wyrywanie 16-17tek - pójście po prostej linii