Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Stanąłem w miejscu...

Po dłuższej przerwie ponownie udałem się na imprezę...

Jakże to miłe jest uczucie, gdy wiesz że sesja już prawie za Tobą i możesz sobie pozwolić na maraton melanży. Tym bardziej to cieszy, gdyż tak dawno nie spotkałem się z żadną dziewczyną.

Ale na szczęście te złe rzeczy na studiach już za mną, teraz pozostaje studiować w najlepszym tego słowa znaczeniu Wink

Właśnie takie studiowanie zacząłem w czwartek, po egzaminie ustawiłem się z kumplem i kumpelą.

Zrobiliśmy 0,7 w 3 i wyruszyliśmy na rynek. W klubie sytuacja była wyborna - na jednego kolesia przypadały 3 panienki, nic tylko wyrywać... no właśnie..

Czy ta przerwa mogła tak na mnie wpłynąć? Może troszkę wódka mi przeszkadzała, ale mimo wszystko w takiej sytuacji, przy tylu HB nie powinienem wyjść bez zdobyczy.. ale cóż.. brakowało mi odwagi, pewności siebie, pomysłu. Nie wiedziałem jak izolować właściwie to nic nie wiedziałem..

Mimo wszystko bawiłem się tej nocy dobrze, ale niedosyt pozostał..

.. na szczęście przyszła możliwość odegrania się..

Wypad do pomarańczy, ahh czułem że będzie lepiej.. musiało być lepiej. Ubrałem się najlepiej jak tylko się dało (cały czas pracuję nad tym, aby mój ubiór był jednocześnie modny, jak i błyskotekowy) jeansy, biała koszulka, kamizelka..

Po tej nocy mogę stwierdzić chyba, że mowę ciała i ubiór mam opanowane, ale ciągle brak odwagi i pewności siebie..

Co prawda zdobyłem 2 numery, ale w starym stylu, bez otwieracza, bez izolacji po prostu na parkiecie najpierw jedną, potem drugą.

Właśnie dlatego uważam że mam problem. Brakuje mi chyba takiego motora który mnie nakręci. Ciągle nie mogę się spotkać z kumplem którego wprowadzam w świat PUA (dziwne że siebie do końca wprowadzić nie mogę;p). Z nim wszystko poszło by łatwiej.

Uważam, że mogłem tej nocy mieć naprawdę wiele kobiet, brakło mi umiejętności i właściwego podejście..

Pracuj... pracuj nad sobą Jarvis.. bo narazie chujnia Wink

Odpowiedzi

Portret użytkownika Prefekt

"Po tej nocy mogę stwierdzić

"Po tej nocy mogę stwierdzić chyba, że mowę ciała i ubiór mam opanowane, ale ciągle brak odwagi i pewności siebie.. " - jak dla mnie nie masz opanowanej mowy ciała, samo słowo "opanowana" jest dla mnie błędne bo kobiety widzą Cię jak w takich okularkach ze skanerem i wszystko mają jak na talerzu, tu np od razu widzą że brakuje Ci pewności siebie itp i strasznie tracisz w ich oczach już na wejście Wink Weź się za siebie od właściwej strony czyli buduj prawdziwą pewność siebie i przede wszystkim pozytywne nastawienie, uśmiech itp. Od siebie polecam afirmacje, mi bardzo pomogły i cały czas pomagają. Na razie tyle, piona Wink

Portret użytkownika Tony Leito

.

.