Witam wszystkich juz na wstepie musze pochwalic ta strone i zgromadzonych tu ludzi, dajecie innym nadzieje na zmiany i lesze zycie.
Wracajac do mnie mam 34 lata i do tej pory mialem malo szczescia z kobietami, wchodzilem w dlugoletnie zwiazki z ktorych nic nie wynikalo, do teraz.
Od dzis postanowilem to zmienic czytajac te wszystkie strategie i sposoby postepowania z kobietami, pomyslalem ze ja tez sprobuje i poszedlem na miasto od tak sobie. Dzis z racji tego ze wieje i jest chyba z minus 8 nie bylo wiele dziewczyn wartych uzmania, az tu nagle widze dwie idace naprzeciwko wystrojone lale obwieszone branzoletkami i tanimi swiecidelkami. Mysle sobie raz kozie smierc pogadam z nimi i pytam tej brunetki "przepraszam handlujesz moze branzoletkami bo masz ich tak duzo, chetnie bym kupil jedna dla mojej dziewczyny"
Ona taki zdziw na twarzy a ta druga w smiech od razu okazalo sie ze sa imprezowymi dziewczynami i wracaly akurat z jakiejs imprezy, nawet milo mi sie z nimi gadalo i same daly mi swoje numery telefonu.
Zobaczymy co z tego wyniknie, w kazdym razie wprawilo mnie to w dobry nastroj.
To tyle pozdrawiam wszystkich Noel
Odpowiedzi
Świetne Powodzenia!
ndz., 2011-01-30 18:03 — hopsiuppwnŚwietne
Powodzenia!
No i świetnie, życzę dużo
ndz., 2011-01-30 20:23 — CasaNovyNo i świetnie, życzę dużo praktyki
Podobno unikamy slowa
ndz., 2011-01-30 21:08 — SkyPodobno unikamy slowa "przeprasza" na poczatku openera
Podobno statystyczny Polak ma
ndz., 2011-01-30 22:40 — PriaposPodobno statystyczny Polak ma 1,3 dzieci
"przepraszam" jest to zwrot
pon., 2011-01-31 21:20 — Dreadnought"przepraszam" jest to zwrot grzecznościowy ja go używam..