
Witam wszystkich serdecznie!
Mimo że regularnie od dłuższego czasu odwiedzam tą stronę to napisać postanowiłem dopiero dzisiaj. Więc króciutki wstęp, aby się przedstawić.
No więc: Nazywam się Wojtek, mam 17 lat (więc doświadczeniem życiowym to Was nie zaskoczę
), pochodzę z około 100 tyś. miasta na pomorzu. Interesuje się w szczególności piłką nożna ale i również tańcem towarzyskim na którego to kursy uczęszczam. To tyle o mnie
.
A więc nie będę opowiadać jaki to żałosny bywałem, jak wiele akcji po prostu spierdoliłem, mimo tego iż wydawało się, że miałem 'pewniaczki'. Bywały i lepsze chwile kiedy udawało mi się poderwać dziewczyny, trochę doświadczenia wpadło, ale też i złych nawyków, które dopiero ta strona wybiła mi z głowy.
Dzięki temu portalowi widzę dopiero jak bardzo myliłem się w wielu kwestiach, jakie błędy popełniałem, dlaczego nie udawało mi się to co powinno, no i zacząłem zmiany od podstaw, czego efekty było widać niemal natychmiast.
Nie będę również opisywać tutaj początków, kiedy przełamywałem się podczas podchodzenia do dziewczyn, żeby zapytać o chociaż o głupią godzinę. To udało mi się w końcu osiągnąć i 3s rule została wklepana w głowę.
Teraz zostało oczywiście nabieranie coraz to nowego doświadczenia, dobrych nawyków oraz po prostu umiejętności.
Opiszę tutaj dzisiejszy przykład - który mnie chyba zmotywował do napisania pierwszej notki:).
Jakiś czas temu - przed poznaniem tej strony - poznałem świetną (teraz wiem, że nie tak świetną jak ja!
) dziewczynę, która jest dla mnie po prostu SHB.
Jak to bywało spierdoliłem sprawę, zostałem zwykłym needy, któremu nie dała Ona nawet najmniejszej szansy. Zabolało tak bardzo, że kontakt został pomiędzy nami jedynie na "cześć" na holu. A w końcu po prostu się urwał na dobre pół roku. Wtedy trafiłem tutaj i się zmieniłem. Dziś miałem kolejny przykład jak bardzo drastycznie.
Otóż wracałem do domu, w tą samą stronę szła Ania (SHB). No i postanowiłem wyeliminować tło starego Wojtka. Z o wiele lepszą, a co przede wszystkim poprawną!!! mową ciała, uśmiechem i pełny energii podszedłem do Niej i nawiązałem konwersacje. Na samym początku próbowała mnie spławić przy użyciu ST, ale bardzo szybko przygasiłem Ją odbiciami i przy użyciu paru negów sprawiłem, że stała się pokorną dziewczynką, a nie wredną, pewną siebie suką, którą pamiętałem. Mimo że droga była na niespełna 15 minut to użyłem ogromnej ilości Kina, myślę również, że zakotwiczyłem w niej trochę emocji związanych ze mną. Pod sam koniec sama wcisnęła mi swój nowy numer telefonu, ale również zażądała abym puścił jej sygnał, może i to było nierozsądne z mojej strony ale spełniłem to o co poprosiła.
Po paru godzinach dostałem sms (jak wielce się zdziwiłem jak zobaczyłem, że to Ona napisała, ale jeszcze większą poczułem dumę, że mi się udał początkowy etap) w którym opisała, że bardzo się zmieniłem, oczywiście pozytywnie, że podobało Jej się, że jej nie usługiwałem jak robi to większość facetów i że jutro mnie porywa o ustalonej - przeze mnie
- godzinie.
Mimo że to pierwsze kroki to czuję się dziś spełniony, czuję, że jestem na dobrej drodze, by z pieprzonego pieska, zwykłego needy stać się w końcu prawdziwym facetem!
Odpowiedzi
"Cześć Aniu, tu Wojtek. Też
śr., 2010-11-17 20:46 — Nissanfan"Cześć Aniu, tu Wojtek. Też mam 12 lat. Chętnie cię poznam". Zart, witaj i pamietaj zeby miec takze inne hobby, zajecia itp, aby podryw nie byl priorytetem, bo wszystko bedzie szlo pod gore. Powodzenia
tytul blogu wypasiony.
śr., 2010-11-17 20:48 — skauttytul blogu wypasiony.
No Wojtek to mi się podoba ;]
śr., 2010-11-17 20:49 — DDKamilNo Wojtek to mi się podoba ;] Rób i mów to na co masz ochotę. Ja tak samo spierdzieliłem sprawę z jedyna laska SHB jaką znam ale poprostu myślałem tak jak chciał system czyli "trzeba być miłym i usługiwać lasce" co jest totalną NIE PRAWDĄ ! Powodzenia Wojtek nie spoczywaj na laurach pracuj cały czas to nie może być udawane to musi być częścią Twojego prawdziwego JA
Pozdrawiam i tak trzymaj !
Mi teraz wszyscy mówią ze się
śr., 2010-11-17 21:12 — mariuszekcz2233Mi teraz wszyscy mówią ze się zmieniłem xD a najbardziej kolczanka na której wszystkiego próbuje, kiedyś była moja 'przyjaciółka' która wylizałem a teraz jest królikiem doświadczalnym haha :b
tylko pamiętaj żeby jak to
śr., 2010-11-17 21:22 — polantylko pamiętaj żeby jak to Gracjan napisał "twoja pewność nie zależała od sukcesów w podrywaniu dziewczyn" i żeby nie ranić dziewczyn. powodzenia na nowej drodze życia
Pamiętam o tym doskonale. W
śr., 2010-11-17 21:30 — WojteklsPamiętam o tym doskonale. W życiu miałem tyle różnych niepowodzeń - nie tylko z dziewczynami, że nauczyłem się przeć do przodu bez najmniejszego szwanku, no bo w końcu co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Co do ranienia, na pewno nigdy nie zrobię tego świadomie, w końcu kobiety nie są jakimiś cholernymi zabawkami, żeby po tym jak się znudzą wyrzucić je w najbardziej bezduszny sposób do kosza, jak to Gracjan wspomniał "kochaj kobiety. Nigdy nie krzywdź" i jest to jedna z moich głównych zasad, której się trzymam.
Nie podziękuje wiadomo czemu
, ale i tak dzięki za chęć przeczytania tego nudnego postu ^^