Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Cham czy błazen?;)))

15 posts / 0 new
Ostatni
baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4744
Cham czy błazen?;)))

Kilka dni temu spotkałem się z pewną damą. Jako, że niespecjalnie mi zależało na randce, podszedłem do tego na zasadzie: "utrudnię sobie z ciekawości, a co ma być łatwo". Ot, kolejna nowa znajomość, nic więcej.
Spotkanie na terenie neutralnym, doprowadzenie do niego, bez większych kłopotów. Postanowiłem jednak wcześniej zahaczyć na "barman- polej dwie sety" i tak ucacany poszedłem na spotkanie:).
Jak dla mnie kilka miłych godzin w miłym towarzystwie. Dziewczyna, cóż, rewelacja. Z przyjemnością mógłbym o Nią zawalczyć. Mały szkopuł w tym, że przez te parę godzin poprawiłem te "sety" w prawie pół litra;))), przy czym moje Dziewczę nie miało ochoty na alkohol;))). Jakoś specjalnie nie pierdoliłem kawałków, ale myślę, że chyba sobie przesadnie utrudniłem sprawę, aż tak dobry to jeszcze nie jestem. Nawalony nie byłem, ale fiołkami nie pachniałem, co z pewnością dało się wyczuć;))). Na chwilę obecną w eterze cisza, sam nie wiem czy Ją atakować, czy dać se na wstrzymanie.
Jak myślą moi bracia?Wink))

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ???
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1477

O f..k.Tylko tyle ci powiem...Smile
Napisz za trzy dni czy się nie spotka,jak gdyby nigdy nic,tylko już nie utrudniaj sobie zadania na przyszłość.Smile

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"

Exelon
Portret użytkownika Exelon
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2010-05-05
Punkty pomocy: 41

Atakuj, nic nie stracisz Smile

rafciuuu
Portret użytkownika rafciuuu
Nieobecny
Zasłużony
Wiek: 25
Miejscowość: **

Dołączył: 2009-07-19
Punkty pomocy: 146

Trochę cham, trochę błazen. Zwykły prostak choć sytuacja pewnie wyglądała komicznie.

Platon
Portret użytkownika Platon
Nieobecny
Wiek: 20

Dołączył: 2010-10-02
Punkty pomocy: 7

hmm... albo masz problem z alkoholem albo z kobietami albo jedno i drugie. Brak ci pewności siebie nie dodawaj sobie odwagi poprzez gorzałkę bo to nic nie da na serio tylko pogorszy szczerze mówiąc. W tej sytuacji daj na wstrzymanie i zawalcz jeszcze za 2 -3 dni. Jak chcesz dodać sobie odwagi to podejść do 10 100 1000 kobiet w zależności jak chcesz mocno podnieść swoją odwagę i to będzie lepszym sposobem po pierwsze nie wydasz kasy na alko po drugie zdobędziesz doświadczenie.

Pisałeś w profilu że masz chyba ponad 30 jak się nie mylę więc opanuj się chłopie.

P.S. Podchodź do każdej kobiety starej młodej brzydkiej ładnej wiesz czemu bo to zwiększy twoją pewność, ale nie wybieraj że podchodzisz do brzydkiej bo do ładnej się boisz itp. tylko te co napotkasz to zagadaj o byle gówno pomoże na bank Wink

Mój post---> moje zdanie!!! Subiektywne czy obiektywne nie ważne nie każdy musi się z nim zgadzać Wink

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4744

Dzięki za opinie:).
A to nie miało być tak, że mi nie zależy? Najprościej ujmując mi nie zależało. Miałem ochotę na drinka to piłem drinka, a drinki walą wódą;)
Nie mam żadnego problemu z nieśmiałością, z kobietami, ani tym bardziej z alkoholem. Targetów w życiu przerobiłem sporo, powiedzmy że więcej niż przeciętny człowiek.
Nie spodziewałem się tylko, że Dziewczę zrobi na mnie takie wrażenie.
Człowiek uczy się przez całe swoje życie, niezależnie od wieku.

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

-XYZ-
Portret użytkownika -XYZ-
Nieobecny
Doktor podrywu
Wiek: 21

Dołączył: 2010-03-04
Punkty pomocy: 32

Chamie? Wczoraj na urodzinach tekst do koleżanki:

Malwinko, jeżeli jednak chciałabyś mi obciągnąć to powiedz, a zostane z Tobą na noc.

A to tylko jeden z wielu rodzynków Wink

Jestem bardzo kiepskim podrywaczem, więc nie wierzcie mi...

Maleone
Portret użytkownika Maleone
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: K-ce

Dołączył: 2010-09-01
Punkty pomocy: 22

W pojedynkę na randce zrobić pół litra, o kurwa hahaha. Mocne!

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy piją dużo, ale z kulturą i na wesoło. Więc skoro nie fukała na alko i gadka kręciła się z jej strony to raczej nic nie straciłeś.

Inna sprawa, że po alko traci się kontrolę, kiedyś byłem na zwykłym koleżeńskim spotkaniu z jakąś panną ze studiów, zrobiliśmy w knajpie po zajęciach flaszkę, patrze jej w oczy i nagle mnie olśniło, że przecież to jest randka, a co więcej - ona na mnie totalnie leci. Więc powoli wypuszczam dym z płuc i mówię jej na luzie niczym oldskulowy lowelas "Maleńka, a teraz Cię pocałuję", a ona na to:
- Coooooo? Pojebało Cię?!
HaHa.

Nie kumam tylko po co pytasz o to czy ją atakować? Wypiłeś z nią pół litra... ehmm, sorry samemu... i dalej nie wiesz czy chcesz ją rznąć? Jeśli kutas Ci tego nie powiedział, to bracia tym bardziej.

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4744

DNGU wygrałeś 10 groszy;).
Dzisiaj poszedł strzał z telefonu. Bez odbioru.
Za kilka dni planuję poprawić.
Jeśli nie odbierze, to wiadomość w stylu "niepoważna jesteś , c'est la vie" i koniec zajęć.
Żałuje tylko jednego- chuj o Niej wiem bo mi driny rozproszyły zbytnio część myślącą. Ani trochę Jej nie rozgryzłem. Nawet nie wiem jak mam się przystosować do otoczenia targetu. Ale tego mogłem się spodziewać siadając do wódki.

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

o18n
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Kielce

Dołączył: 2014-03-13
Punkty pomocy: 89

A można wiedzieć jak historia się skończyła? Laughing out loud

Heh Laughing out loud

Pierrot
Portret użytkownika Pierrot
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2013-05-09
Punkty pomocy: 593

Dokładnie tak było na podrywaju Smile

Sylvanyor
Portret użytkownika Sylvanyor
Nieobecny
Wiek: Ledwo ponad dwie dychy :)
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-21
Punkty pomocy: 103

Nostalgia, chociaż mnie wtedy nie było jeszcze Laughing out loud