Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak odkochać się w dziewczynie. Jak zapomieć o byłej.

Portret użytkownika Admin

Przychodzi moment, w którym uświadamiamy sobie, że chcemy zapomnieć o kimś do kogo coś czujemy. Znam to z autopsji. Odchodzisz od kogoś i chcesz przestać do tego kogoś coś czuć! Chcesz przestać myśleć o tym kimś i mieć święty spokój. Często wtedy masz doła i brakuje Ci jakichkolwiek chęci do życia. Nie znasz lekarstwa na swój smutek i żal. Chcesz po prostu przestać nosić w sobie ten żal! Czasem wydaje Ci się po jakimś czasie, że nie potrafisz poczuć czegoś do kogoś innego , że nie potrafisz przestać kochać tej osoby, która gości w Twoich myślach. To nieprawda! Rzeczywistość wygląda inaczej!

Zakochanie to iluzja! To nie ma związku z prawdziwą miłością. To co czujesz to uzależnienie od drugiej osoby. Stworzyłeś wyimaginowany idealny obraz tej dziewczyny i teraz cierpisz bo on spotkał się z rzeczywistością. Sam nawymyślałeś szereg zalet tej kobiecie, przykleiłeś jej etykietkę idealnej i pierwsze co musisz zrobić to zrozumieć, że ona nie jest święta!
To nie jest tak, że Ty jesteś diabłem a ona aniołem! Każdy człowiek ma zarówno wady jak i zalety. I jeśli nie dostrzegasz tych pierwszych to znaczy że patrzysz na kobietę nieobiektywnie. Zrozumienie tego to pierwszy krok ku odkochaniu się!

Kolejnym krokiem jest zerwanie kontaktów! Kilka lat temu zakochałem się bardzo w pewnej kobiecie. To uczucie nie dawało mi spokoju. Rozstaliśmy się. Wiedziałem że ona nie jest idealna. Przychodziły chwile gdy już nie chciałem z nią być. Jednak ona umiejętnie podsycała moje uczucia i ja znów ją idealizowałem i usprawiedliwiałem wszystkie zachowania, których nie powinienem tolerować. Tym sposobem ja ciągle myślałem o niej i nie dawałem sobie spokoju. Dopiero gdy powiedziałem sobie „ koniec z nią, musze ją wymazać z pamięci „ , zacząłem o niej zapominać i zacząłem dostrzegać zalety innych kobiet. Po jakimś czasie zastanawiałem się jak mogłem być taki głupi, że uważałem ją za idealną. A więc druga rada dla Ciebie. Zerwij kontakt z dziewczyną. Przestać cokolwiek pisać, przestań dzwonić i oglądać jej zdjęcia. Przynajmniej do czasu aż poczujesz że jesteś uwolniony z sideł uczuć. Naprawdę najlepsze dla Ciebie jest całkowite zerwanie kontaktu na jakiś czas.

Kolejnym elementem odkochiwania się jest „ czym się zatrułeś tym się lecz” Czyli inne kobiety. Uwodziciele uważają że gdy prześpisz się z kilkoma innymi kobieta to uczucie mija… To święta racja! Gdy poznasz druga kobietę , gdy uprawiasz z nią sex przestajesz myśleć o tej, w której jesteś zakochany! Czasem zapominasz bardzo szybko o kimś gdy poznasz inną kobietę. Dlatego poznawaj inne dziewczyny i baw się z nimi dobrze. Nie mów , ze teraz nie masz ochoty na inne. Bo to błąd! Jak nie robisz nic to będziesz miał to co do tej pory.

Staraj się o niej nie myśleć. Najlepiej udawaj że nie istnieje! Kasia? Kto to w ogóle był? Nie pamiętam. Czym więcej o niej myślisz tym dajesz temu uczuciu większą siłę. Więc zamiast myśleć ciągle nad tym co ona robi, co ona myśli i dlaczego tak a nie inaczej postępuje znajdź sobie jakieś inne ciekawe zajęcie i temu oddaj swój wolny czas. Myślenie nic Ci nie pomoże!

Odkochanie nie jest takie trudne jak myślisz. Tak samo jak ona nie jest taka idealna jak myślisz. Pragniemy odzyskać kobietę z racji tego, że jesteśmy zbyt leniwi by osiągnąć nowe cele! Kieruje nami też ego! Dyktuje nam by wszystko naprawiać. Odzyskanie dziewczyny jest możliwe, nawet napisałem o tym artykuł. Ale powiem Ci szczerze że coraz to bardziej sceptycznie do tego podchodzę. Może z racji tego że już wrócisz do dziewczyny nagle uświadamiasz sobie, że nie było warto i przypominasz sobie nagle to że ona wcale nie jest taka zajebista. Miałem tak z pewną kobietą. Gdy do niej wróciłem- gdy ją odzyskałem przypomniało mi się odczucie, któro miałem przed rozstaniem, że ona jest nudna. Teraz uważam że jest tyle kobiet na świecie i tyle kobiet pragnie faceta, że nie warto oglądać się za siebie!