Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Atrakcyjność to nie tylko wygląd....

Czym tak na prawdę jest atrakcyjność?

Wielu z was na pewno pomyślało w tej chwili o wyglądzie zewnętrznym, i mieliście rację atrakcyjność to to jak wyglądasz, jasne jest to że ludzie przystojni są pożądani przez inne osoby również z tego względu że je pociągają, ale atrakcyjność to nie tylko to czy jesteś osobą przystojną czy też nie, atrakcyjność to również słowa które wypowiadasz do danej osoby w celu zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Pozbądź się iluzji:

Pozbądz się iluzji którą wiele osób ma zakodowanych we własnej głowie tzw. JEŚLI NIE JESTEM SUPER PRZYSOJNY NIE MOGĘ BYĆ ATRAKCYJNY !! FAŁSZ !!! Wiele osób o gorszej urodzie może być bardziej pociągającymi dla kobiet niż przystojniacy .

Co powoduje atrakcyjność?

Ludzie czują sympatię do osób, które mają podobny światopogląd, osób które mają podobne zdanie w pewnej kwestii, dzieje się tak dlatego że potwierdzają swoje podejście do pewnych spraw i utwierdzają się że ich podejście jest właściwe, dzięki temu rośnie ich samoocena.

Ludzie z podobnym zdaniem jak my, są przez nas dużo lepiej odbierani niż Ci którzy mają odmienne zdanie na ten temat, dużo lepiej czujemy się w towarzystwie osób które się z nami zgadzają i nadają na tych samych falach co my. Dzięki takim ludziom odczuwamy poczucie wewnętrznej siły.

Im częściej dwoje ludzi przebywa ze sobą tym łatwiej jest im się do siebie zbliżyć, oczywiście do puki sytuacja między nimi jest bezkonfliktowa.

Cechy które zwiększają naszą atrakcyjność:

1.Osoby które mają jakieś uzdolnienia również są bardziej atrakcyjni niż Ci którzy ich nie posiadają bądz posiadają ale nie wykorzystują ich.
2.Akceptacja przez społeczeństwo jest również bardzo ważną cechą atrakcyjności, ludzie którzych zachowanie jest akceptowane przez społeczeństwo jest przez nie o wiele lepiej traktowani niż ci którzy zachowują się w sposób nie akceptowalny przez społeczeństwo.
3.Kolejną ważną cechą atrakcyjności jest respekt, jeżeli go komuś okazujemy jesteśmy dla tej osoby bardziej atrakcyjni niż w chwili gdy byśmy mieli przysłowiowo na tą osobę wyjebane.
4.Atrakcyjnym są również osoby które potrafią nauczyć kogoś właściwej oceny siebie, przy pomocy okazywania swoich zdolności.
5.Bardzo ważną cechą atrakcyjności jest również poczucie własnej wartości, ludzie któzy szanują siebie, są pewni siebie posiadają swoją wartość są bardziej atrakcyjni niż Ci którzy posiadają jakiekolwiek kompleksy zresztą często bezpodstawne.

Pamiętaj !!

Pamiętaj nigdy nie można jednak przesadzać ponieważ to co napisałem wyżej nie oznacza że musisz ze wszystkim się zgadzać co powie dana osoba i powtarzać wszystko co ona powie, wręcz przeciwnie takie zachowanie mogło by uczynić to że ta osoba odbierze Ciebie jak przysłowiową pizdę bez poczucia własnej wartości która na siłę chce się przypodobać.

Atrakcyjność a umiejętność słuchania:

Bardzo ważne jest to abyś potrafił słuchać osobę w której chcesz wzbudzić atrakcyjność, słuchaj uważnie co mówi nie tylko uatrakcyjnisz siebie u tej osoby dlatego że będzie ona odbierała Ciebie jako osobę zainteresowaną jej życiem ale dowiesz się również bardzo dużo o tej osobie co będziesz mógł potem wykorzystać.

Przykład:

Chcesz dzięki podobieństwo uatrakcyjnić się w oczach np. Joanny, rozmawiałeś już z nią i ją słuchałeś już wiesz co lubi np lubi chińską kuchnię, kocha zwierzęta a najbardziej papugi, lubi imprezować. Widzisz masz już jej portret, więc teraz wykorzystaj to przy kolejnej rozmowie z nią, po prostu dobierz tematy do jej potrzeb, (wcześniej dobrze się czegoś dowiedzieć na ten temat jeśli jesteś zielony), to rozwiązuje kolejną kwestię tzw. pytania na forum, O czym z nią rozmawiać?.. widzisz już masz o czym.

Stawiaj otwarte pytania ...

- Co sądzisz na temat ?
- Co zrobiła byś z ludzmi którzy którzy krzywdzą zwierzęta?

Po odpowiedziach na te pytania masz zebrałeś kolejne wiadomości do profilu przykładowej Joanny, już wiesz czy uważa tak jak większość ludzi czy jednak się czymś różni od nich.

Zdobywanie bliskości poprzez uprzedzenia:

Temat rzeka ale chodzi tutaj o to że uprzedzenia działają jak stereotypy, rzeczy oczywiste, takie których nie trzeba w żaden sposób sprawdzać bo są po prostu pewne.

Przykład:

Kto jest za dobry będzie zawsze wykorzystywany

Kobiety zwykle lepiej radzą sobie z dziećmi niż mężczyźni

Wtrącanie tego typu uprzedzeń w rozmowę stwarza wspólnotę i przychylność do drugiej osoby ponieważ, odbieramy go jako osobę szczerą.

Powtórzę to jeszcze raz....

Po mimo tego co przeczytałeś wyżej, pamiętaj że zawsze trzeba mieć swoje zdanie... to ogromna cecha atrakcyjności która w połączeniu z innymi cechami które po krótce opisałem wyżej stworzą Cie osobą bardzo atrakcyjną w oczach kobiety.