Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Przypadkowy sex... Dziwna sprawa

5 posts / 0 new
Ostatni
Gość

Przypadkowy sex... Dziwna sprawa

Witam.

Chciałbym wam przedstawić pewna sytuację która ostatnio wydarzyła się w moim życiu. Otóż sprawa wygląda następująco.
Jakieś kilka miesięcy temu, w pracy, poznałem zajebistą kobietę. Cud dziewczyna, piękna i do tego z taką osobowością, że pała mięknie... Wszystko było dobrze dopóki się nie zorientowałem że popadłem w ramę kolegi. Co więcej jakiś czas po tym kobieta ta się zwolniła z pracy i myślałem że straciłem ją na dobre. Jednak los chciał ze spotkałem ja jakiś czas później na ulicy w środku nocy. poszliśmy na piwko i kontakt się odnowił. Kilka dni później zaprosiła mnie na niezapomnianą domówkę. Po kilku drinkach dziewczyna zabrała mnie do drugiego pustego pokoju i tam się długo i namiętnie kochaliśmy. I teraz się zaczyna cały szkopuł. Po tym wydarzeniu wymieniliśmy kilka sms... i tyle... kontakt się urwał. Jakiś czas temu próbowałem do niej zadzwonić. bezskutecznie.

Nie wiem co o tym myśleć bo dziewczyna napewno nie jest z tych łatwych. Mam nadzieje że mi pomożecie rozwiązać ten problem.

Admin
Portret użytkownika Admin
Nieobecny
Administrator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 1530

Owszem. Dziewczyna może nie być z tych łatwych ale za to może być z tych które lubią przygody.

Nie każda kobieta pragnie związku. Są takie które wolą szaleć i mieć jednorazowy sex z facetem. Ty myślisz zapewne że kobiety to bezbrone anioły a my to złe djabły. Tak nie jest. Kobiety pragną sexu tak samo jak faceci. Może jej się poprostu chciało i wzięła Cię do łóżka.

Drugi wariant- był alkohol. Po alkoholu czasem sie robi różne rzeczy i chcesz o nich zapomnieć.
Dziewczyna miała ochotę więc Cię do łóżka zaciągnęła. A teraz nie chce się odezwać bo myśli że w Twoich oczach wyszła na łatwą.

Wydaje mi się być bardziej prawdopodobny pierwszy wariant. Do tego pewnie po tym sexie w tych smsach pokazałeś jej to że jestes w niej zakochany, a laska zwyczajnie olala Cię.

Ja bym sobie głowy nie zawracał. Zaliczyłeś i niech ona sie martwi...

Darel (niezweryfikowany)

Myślę że faktycznie panna chciała się zabawić i tyle.
To tak jest często... Laska chce się ruchać a facet myśli o związku.

Mój znajomy ostatnio mi ręce w nadgarstkach załamał. Przychodzi do mnie i mówi że po kilku miesiącach go panna zostawiła. A mieli takie plany. Że on sie tak starał, a nawet mieli się zaręczać.

Zrobiło mi się funfla szkoda. I mówię. Przynajmniej sobie poruchałeś. A on mi na to. "ale mi nie chodziło o sex. Ja ją kocham i chciałem z nią być."
Założe sie że laska czakała aż on ją bzyknie a funfel myślał o miłości. Ha ha

Łukasz (niezweryfikowany)

Ale powiem wam, ze w tym przypadku ten scenariusz jest mało prawdopodobny, bym był dla niej tylko przygodą, po pierwsze nasze relacje były zajebiste, laska była raczej bardziej zainteresowana mną, moja osobowością i charakterem niż przygodnym seksem... Czy to możliwe ze nagle po zajebistym sexie zmieniła zdanie?

sheisesexy
Nieobecny

Dołączył: 2008-10-25
Punkty pomocy: 1

Mi się wydaje ze chciała się zabawić. To wszystko. Napisz jej jednego treściwego sms ze chcesz się z Nia jeszcze spotkać bo wydaje Ci się interesująca Kobieta, jeśli nie da żadnego znaku daj sobie spokój. PZDR