Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kiedy zgubisz swoje cojones

7 posts / 0 new
Ostatni
100nowany
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2020-01-02
Punkty pomocy: 10
Kiedy zgubisz swoje cojones

Siemanko.

Czasem w relacjach pojawiają się spięcia na które reagujemy w różnoraki sposób.

Ja mam taką tendencję, że nie lubię kiedy dziewczynie puszczają nerwy o sytuacje na które nie ma za bardzo wpływu i zaczyna być drażliwa o pierdoły, nawet jeśli próbuję obrócić to w żart, wtedy zaczynam się zastanawiać co ja takiego odjebałem i się przejmuję.

Staram się wtedy wyjaśniać o co mi chodzi, ale mam wrażenie, że nie mówię tego dosadnie i wybieram takie zdania które są "bezpieczne" żeby czasem jej nie urazić, a co dopiero stracić przez szczerość.

Co robicie w przypadku, kiedy to się wydarzy i np. dziewczyna ocenia Was jako "miękkiego" albo nie ocenia, ale w waszej głowie pojawia się myśl - "zachowuje się jak pizda"

Nie chodzi też o to, żeby być ciągle samcem alpha, ale żeby jakoś to wypośrodkować.

Jakie są wasze sposoby?

menelaos
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2015-11-12
Punkty pomocy: 126

Najlepszy sposób to nie tracenie czasu na osoby który kłócą się o pierdoły dla zasady. Jeszcze później masz wrażenie czy czasem nie wychodzisz na pizdę, wyjebane na to.

hart
Portret użytkownika hart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: XYZ

Dołączył: 2020-01-11
Punkty pomocy: 103

Sprawa prosta. Jeżeli powód jej zdenerwowania jest błachy, albo nawet bez powodu, robi notorycznie to samo i zaczyna to Cie denerwowac, to opierdziel ja z góry na dół za jej zachowanie i postaw sprawę jasno. Będziesz się zachowywała jak mała dziewczynka, to następnym razem wychodzę i czesc jak czapka. Wychodzisz. Na dłuższą metę nie przejdzie tłumaczenie, skoro tym bardziej widzisz, że to nic nie daje.

Pamiętaj, że jak dużo jest foszkow, humorków, to skądś się to bierze, takie informacje znajdziesz na stronie.

Nie bój się opierdzielic i powiedzieć tego co myślisz względem tego "o jej powiem jej cos mocnego i będzie jej smutno" zapomnij.

21

m4a1
Portret użytkownika m4a1
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Wwa

Dołączył: 2014-03-06
Punkty pomocy: 73

Boisz się jej. Jakkolwiek to brzmi.
Księżniczka już wodzi Cię za nos swoimi himerami. Za delikatnie się z nią obchodzisz. Ona potrzebuje twardej ręki.
Nie możesz reagować na każdy jej foch i wyjaśniać każdego focha, bo ona widzi że reagujesz i karmi się tym. Jak to nie pomoże to next, bo zaorasz się psychicznie.
Sam to przechodziłem kiedyś i wiem, że gadanie o tym nic nie da.

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 136

Po pierwsze, co cię to obchodzi co ona pomyśli? Czy ona jest jakimś profesorem z tysiącami dyplomów, kierującym bankiem światowym? To zwykła dziewczyna, która sama nawet nie wie, co ma myśleć.
W takiej sytuacji, po pierwsze nie obchodzi mnie co ona myśli, po drugie olewam to, a po trzecie obracam w żart i nawet intensyfikuję jej rozdrażnienie. To taka amplifikacja emocjonalna, technika manipulacji. Obrazujesz czyjeś zachowanie do stopnia, że on sam zaczyna oceniać je jako głupie, to idealnie działa u dzieci, ale u kobiet też. Nie możesz wchodzić w jej ramę, nieważne co ona sobie pomyśli lub powie. Będziesz miękki tylko wtedy, gdy wejdziesz w jej ramę. Używasz 'bezpiecznego' wyjścia, a spróbuj odwrotnie, powiedz najgorsze co możesz powiedzieć i zobacz co się stanie. Oczywiście w normalnym, żartobliwym tonie. Kiedy próbujesz się bronić, pokazujesz słabość. Kiedy wykładasz prawdę na stół, to sam je rozbrajasz. Kiedy powie ci, że jesteś dla przykładu "ZAROZUMIAŁY", co czasem słyszę, to odpowiadam, że tak, oczywiście, to w 100% prawda. I co ona ma odpowiedzieć? W tym wypadku nie jest to akceptacja ramy, tylko jej przejęcie. Jeśli kobieta wyczuje twoją słabość, to cię rozdepcze.

~

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2516

Nie masz wpływu na to co ona sobie pomyśli (znaczy się możesz mieć, ale to już rozne manipulacje), ale masz wpływ na swoją reakcję.

Jak coś wyjasniasz, to mówisz to raz i dosadnie, a następnym razem jak się powtórzy to pokazujesz zachowaniem, a nie znowu wyjasniasz, na poziomie emocji panna musi to odczuć.

Też miałem kiedyś jak Ty, zmieniłem to na szorstką zjebe, i działa dużo lepiej.

100nowany
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2020-01-02
Punkty pomocy: 10

Wielkie dzięki Panowie za komentarze, doceniam i ogarnąłem temat Smile Pewnego dnia powiedziałem jej krótko co myślę i wyszło.

Pozdro!