Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Koniec roku i kończę się ja

Portret użytkownika Dżek Sparrow

Witam wszystkich.

Za 24h żegnamy rok 2021. Dla niektórych ten rok był dobry, dla niektórych ten rok był zły. Dla mnie ten rok był zły, zresztą mam wrażenie, że z roku na rok jest coraz gorzej. Wycofałem się ze wszystkiego prawie, zawiodłem się na ludziach, ale nie ważne. Kończy się rok, kończę się ją. Życzę Wam, aby Nowy Rok był najlepszy w Waszym życiu, abyście osiągali sukcesy, spełniali marzenia, mieli kobiety swoich marzeń. Podsumuwując: dla mnie nadziei nie ma, pewnie moja wina, że jest jak jest, sam do tego doprowadziłem, no ale cóż... Albo do końca może to nie jest moja wina.

Dlaczego napisałem tego bloga w wyjątkowy sposób? Chciałem się pożegnać, chociaż nie raz tak naprawdę zapowiadałem, dawałem do zrozumienia, że odejdę, ale i tak wróciłem. Uwodzenie porzuciłem, w sumie po co tu dalej jestem. Dlatego nie chce się udzielać tu więcej, bo wiem że nie poszło do przodu i w moim przypadku nie pójdzie.

Jak to napisał nasz przyjaciel, moderator forum: trzeba się wylogować.

Dobrego roku i jeszcze raz spełnienia marzeń! Będę żył. Wink

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dojcz

Pozdro trzymaj się tam! Jak

Pozdro trzymaj się tam! Jak to Javarel w ostatnim blogu ujął, wkrótce przyjdzie wiosna, także mam nadzieję ,że ogarniesz!

Portret użytkownika Kensei

No czyli emocje, teraz nie

No czyli emocje, teraz nie chcesz, wiesz że Ci nie pomogło, myślisz, że Ci nie pomoże.

Klasyk. Do zo kiedyś tam xD
BTW
Myślisz tak głównie z dwóch powodów, bo teraz masz takie emocje, które wygenerowały ten wpis, plus myślisz, że jesteś jakimś innym przypadkiem. No trochę może jesteś jak każdy, ale relacje mają swoje prawa, no i one się z grubsza nie zmieniają, jeżeli chodzi o potrzeby i ich zaspokajanie. Finalnie życzę Ci podejścia innego, od strona mi nie pomogła, do w końcu zrozumiałem treści z tej strony i zacząłem coś w sobie i ze sobą i o sobie zmieniać, a to pomogło mi zrobić postępy Smile

Portret użytkownika Heathcliff

Ej autor tylko nie próbuj

Ej autor tylko nie próbuj samoboja strzelać albo innej autodestrukcji typu "chcę do więzienia"
Smutny blog 3m się stary , żadna kobieta nie jest warta marnowania sobie życia

Portret użytkownika MrG

Hej Dżek. Dzięki za

Hej Dżek.
Dzięki za życzenia.
Nie wiem czy Ci to pomoże ale np. dla mnie ten rok nie był zły, był przejebany, chyba najgorszy w moim życiu ale... Pogadałem ze starymi znajomymi i nowymi znajomymi i praktycznie wszyscy mieli hardcore w tym roku. Nie załamuj sie. Jak było źle to teraz może być tylko lepiej