Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

SEX CLOSE Z PROFESJONALNĄ TANCERKĄ

Portret użytkownika Ronlouis

To był wspaniały piątek, piątek tym bardziej wspaniały, kiedy leżąc na łóżku w dużym pokoju. Swobodnie, wygodnie i tak jak chce najbardziej. Wizualizowałem sobie, że poznaje piękną kobietę, jak z nią rozmawiam, śmiejemy się i wprowadzamy w nastrój dobrej zabawy. Jednocześnie, wdychając powietrze głęboko nosem, wypuszczając ustami. Afirmacje, panowie to wspaniała rzecz:)

Nagle słyszę telefon, dzwoni mój kumpel i pyta się gdzie się spotykamy. Jak zwykle, to samo miejsce empik na Nowym Świecie. Gdzie teraz? tu niedaleko jest sklep.. chodź pójdziemy do niego kupimy po piwku i skoczymy na tyły Foksal, przed pójściem do pubu. Po drodze mijając straż miejską, na naszej miejscówce nie byliśmy sami, oprócz nas było tam ze 20 osób. Nie zdążyliśmy wyjąć piwa a z drugiej strony widzę patrol spisujący, kogoś kto miał pecha. Idziemy stamtąd infomując pozostałe osoby które nie zdążyły zobaczyć straży, że tu idą. Mijając schodki na których siedziały dwie dziewczyny, mówiąc im dokładnie to samo, w świetle lampy której siedziały, rozbłysło światło na twarzach dziewczyn i zobaczyliśmy dwie, sympatycznie wyglądające kobietki, popijające Martini w butelce. Podziękowały za informacje, tylko na tym nie mogłem sobie pozwolić zaprzestać. Ciągnę dalej, pytając czy znają jakieś miejsce tutaj niedaleko, tam gdzie będzie normalnie i w miarę swobodnie. O dziwo jedna z nich mówi nam, że jest tutaj takie miejsce i one też będą tam szły i jak chcemy możemy się do nich przyłączyć. Lekko zdziwiony, że tak lekko poszło.. idziemy już razem. Miejsce do którego nas zaprowadziły było przy klasztorze zakonnic, przez niewielką dziurę w płocie dostaliśmy się na teren zakonu:)..Rozmowa o tym co piliśmy, wymiana napoi ..i jedna z nich ubrana powiedziałbym klubowo. Zapytana co sądzi o facetach którzy jej stawiają, w klubach i tutaj zacząłem historię, że rozmawiałem o tym z moją koleżanką i ona mi powiedziała, że czasem w klubie chcąc się przekonać, z jakim facetem ma do czynienia. Podchodzi do gościa i pyta postawisz mi drinka?..on zajarany kupuje jej drinka a potem, ona odchodzi. Bo to jej sposób, na sprawdzenie faceta, pozatym powiedziała mi, że facet który stawia jej drinka chce ją tym drinkiem kupić i nie jest to dla niej atrakcyjne. Ty też tak robisz? Laska się rozgadała, jej koleżanka za chwilę też się dograła w rozmowę. Pytając a Ty jak byś się zachował? Odpowiedziałem, że najpierw musiałbym się przekonać, jeśli oczywiście byłaby ładna, czy potrafi się całować. A Ty umiesz;)Odpowiedziała, że pewnie. Tutaj rzuciłem jej hasłem no to ile byś mu dała..nagle przyszedł jakiś ich kolega. I z nim zaczęliśmy rozmowę, żeby go zneutralizować i żeby nam dziewczyn nie zabrał. Potem propozycja z mojej strony, że idziemy na Foksal do pawilonów i jak chcą mogą się do nas dołączyć. Jedna z nich mówi, ze one też tam miały iść i że się z nami zabiorą. Idziemy tam razem mijając inne lokale, i nagle przy jednym z nich one spotkały jeszcze jakiegoś kolegę i koleżnkę. Skupiłem rozmowę na tej która nas nie znała, mój kumpel rozmawiał zresztą. 

Po jakimś czasie co dało się wyczuć, przyszedł moment kiedy trzeba było się zdecydować co dalej, bo im dłużej tam staliśmy, dziewczyny były już mniej chętne i mniej zdecydowane z powodu wpływu tych dwóch ich pozostałych znajomych... I nagle nie wiem jak, ale w miejscu w którym staliśmy jest jeszcze kilka klubów. I kiedyś jakiś czas temu, kiedy współpracowałem z pewnym lokalem, to czasem jeździliśmy specjalnie do tego celu wynajętą limuzyną. W piątek albo w sobotę, do celów marketingowych jeżdżąc po Warszawie w najbardziej ruchliwych miejscach rozdając zaproszenia na różne cykliczne imprezy. I nagle patrze jedzie ta limuzyna i kierowca który tam siedział był tym samym kolesiem, który jeździł z nami na te akcje. Obok siedziała jego dziewczyna, z którą kiedyś bardzo sympatycznie mi się rozmawiało;) Zostawiam moją grupę, mówiąc poczekajcie tutaj, zaraz coś załatwię. Podbijam do tego kierowcy, który zatrzymał się przy jednym z klubów. Po przywitaniu, wymianie kilku zdań, pytam się czy dzisiaj ma akcje mówi tak i właśnie to był ostatni kurs. Zapytałem czy będzie przejeżdżał obok klubu któremu kiedyś robiliśmy akcje. Powiedział, że tak i jak chcemy może nas podrzucić. Wołając grupę, która była mega zdziwiona, że jak to tak do limuzyny po prostu i z pytaniem do mnie ile to będzie kosztować. Mówię, ze nic i że mamy transport do innego lokalu. Dziewczyny były zachwycone tym bardziej, że w środku został jeszcze szampan z akcji. Który kierowca pozwolił nam wypić. Gdybyście widzieli miny tych dziewczyn hehe. Podjeżdżamy pod lokal, dziewczyny wniebowzięte, wjazd też był za darmo bo w klubie znałem tam wszystkich. Potem do baru bo była promocja do 24 w cenie biletu, piwo za free. To tych podziękowań ze strony dziewczyn nie było końca. No bo jak to przypadkowo, poznani kolesie, jakaś limuzyna, potem bar za free? Mówię do jednej, umiesz tańczyć, ona mówi, że uwielbia. To chodź przekonamy się na parkiecie, resztę grupy kumpel zabrał na bilard w tym samym miejscu, żeby ją odizolować od reszty grupy.

Zabrałem swój cel i tu już miałem wszystko, wniebowzięta laska, social zbudowany, więc zaczynamy siłą rzeczy eskalować dotyk. Bo niby co innego można robić na parkiecie;) Nie jest to jednak ta tancerka która wam zaraz opiszę z tego wieczoru. Za jakiś czas przyszedł do nas nie wiem czy koleś który pewnie się o nią starał, bo cos jej powiedział. Więc do nich mówię dobra, chodźcie na bilard do reszty. Tam była druga jej koleżanka, która też była całkiem sympatyczna. Ta z która tańczyłem zaczęła rozmawiać z tym gościem. Więc się zajołem jej koleżnką, i nie wiem jak to się stało, ale po kilku wymianach zdań. Po prostu zacząłem się z nią całować. Potem jej mówię, że zaraz tu wrócę i zostawiłem ją z resztą i z moim kumplem. Idąc do toalety, wracam stamtąd, patrzę ich niema. Wcześniej wziąłem od dziewczyn numery.

Więc dzwonię do tej co się z nią całowałem. A ona mi mówi, że jest tu i tu i pyta się o swoją koleżankę? Mówię ,że nie wiem gdzie jest, mówiąc żeby do niej zadzwoniła i żebyśmy spotkali się wszyscy przy wyjściu za jakieś 10min. Ta jej koleżanka okazało się, ze wyszła z tamtym kolesiem i że jadą już do innego klubu więc zostałem ja ta panna z którą się całowałem i mój kumpel. Więc do nich mówię, że jedziemy dalej do innego klubu. Po drodze, ten drugi klub był dosyć niedaleko, więc idziemy na piechotę. Mój kumpel już lekko wstawiony po drodze jakoś się zgubił i zostałem już sam z tą laską. Zabrałem ją do jednego klubu w którym było tak średnio, a potem do innego. Zapytacie dlaczego nie odrazu na chatę, i też tak chciałem zrobić tylko coś mi mówiło, żebym na chatę jej nie zabierał, nie wiem co to było, pewnie intuicja i chciałem tą laskę bardziej poznać. Zabrałem ja do klubu w którym są pewne odzielne pokoiki i tam zacząłem już eskalację dotyku na szeroką skalę.. Tylko nawet po tym wszystkim coś mi się w niej nie podobało, nie wiem co? No to do niej, słuchaj ja idę do baru.

Tam już podchodząc, siedziały jakieś kolejne dwie dziewczyny. No to je otwieram, nie pamiętam o czym z nimi rozmawiałem..jedynie to, że coś zaczęły gadać, że kobiety kochają skurwieli, więc zaczęliśmy o tym rozmawiać. Potem przyszła ta dziewczyna co z nią byłem wcześniej i coś zaczęła udawać, ze gdzieś dzwoni. Ja byłem zajęty otwieraniem tych dwóch pozostałych dziewczyn. A ona do mnie podbija ta co wcześniej..i do mnie z tekstem, co myślisz, że uda Ci się poderwać te dwie dziewczyny, zobaczysz za chwilę, zrobię Ci tak, że ani jednej ani drugiej nie poderwiesz. Więc albo wychodzisz stąd ze mną, albo się zaraz przekonasz. Myślę sobie, kurwa co?.. i jakoś zainteresowanie tą panią od razu mi spadło. No to do niej to przekonajmy się, bo nie mam zamiaru się stąd ruszać. No to ona do mnie tak, żeby dziewczyny słyszały..cyt” co w domu żonę zostawiasz bogaty biznesmenie i sobie w piątek wychodzisz na dziewczyny, żeby sobie zrekompensować, to, ze Ci się żona znudziła???…Zobaczcie do czego są zdolne laski i co potrafią mówić, jak widzą zagrożenie ze strony innych kobiet. Bo nie mam ani żony ani nie jestem bogatym biznesmenem. Czekałem tylko aż sobie, pójdzie, bo bzykać już jej nie chciałem ani teraz ani nigdy. Te dwie przy barze, po takim jej tekście. Przestały być praktycznie w ogóle zainteresowane.

Wyszedłem z lokalu sam, więc myślę pierdolę idę dalej plażować, przechodząc obok mocno wylansowanego klubu, mowa jest o platinium. Piękne kobiety, zadbane idealne pole manewru, plus selekcja która nie zawsze można przejść. Wbiłem się w jakąś grupę ludzi i z nimi wlazłem do środka, udając ich znajomego a przynajmniej tak się selekcjonerowi wydawało. AAA wchodzę nieziemsko szczęśliwy, uśmiech na twarzy jak do swojego lokalu. Reguła trzech sekund widzę laskę uśmiecha się do mnie, podchodzę siadam obok z najprostszym otwieraczem na świecie. Wydajesz się być znudzona.. cos tam zaczęła, mówić. Potem wyrwałem ją na parkiet, potańczyłem z nią trochę, ale przy takiej ilości pięknych kobiet zobaczyłem ładniejszą, to tamtą olałem. Podbijam do drugiej, po krótkiej rozmowie, bo stała przy barze. A lokal ma dwa poziomy, żeby ją odizolować od reszty.

Zabieram po schodkach na gorę do loży gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał. Wchodzimy na górę, wszyscy się na mnie gapią i ta część osób która tam była zaraz uciekła, ta dziewczyna tak się na mnie patrzy i się pyta. Zauważyłeś jak tu przyszliśmy to wszyscy uciekli. Jesteś właścielem tego lokalu?:)hehe. Nie pamiętam co jej odpowiedziałem, ale po jakimś czasie zacząłem się z nią całować. Potem przylazła jakaś tam jej znajoma:/ i już ją widzę, ze chce odciągać do reszty grupy. Wziołem od niej numer i ona mówi, że już będzie za niedługo wychodzić. To jej powiedziałem, że jak się zgubimy w lokalu to mamy do siebie kontakt. I poszedłem dalej stoję przy barze i nagle jak grom z jasnego nieba, widzę kobietę, blondyneczka, duże niebieskie oczy i o dziwo jakby się mogło wydawać na blondyneczkę inteligentny wyraz twarzy. Uśmiecham się do niej, ona do mnie, nie zastanawiając się długo podchodzę, do miejsca w którym jeszcze z kimś siedziała…

Podchodzę bliżej i co się okazuje, że naprzeciwko niej siedzi taki mój znajomy który jest tancerzem i nagle dowiaduję się, że jest najlepszym przyjacielem, celu do którego podchodzę! Sam się zdziwiłem to miasto ma 2mln ludzi i jak nie czytałeś książki sekret, tą ja przeczytaj to działa jak cholera:) Więc już na wstępie było mi łatwiej ją otworzyć, po kilku wymienionych zdaniach z nim, zacząłem rozmawiać z nią. Okazało się, że ona też jest tancerką, no to do jej przyjaciela. Michał my będziemy tutaj obok, zabieram nazwijmy ją Maje na parkiet. Był tam jeszcze z nimi jej były.. więc, po wzięciu namiarów na parkiecie, przy nim by nam tylko przeszkadzał. Poszliśmy usiąść, ten jej były oczywiście, zaczął nam przeszkadzać. Musiałem go jakoś wyeliminować, bo laska była naprawdę ostra. Odpowiedni moment przyszedł wtedy, kiedy zaczął coś do niej mówić wulgarnie i tak się zachowywać jakby chciał ją zaraz uderzyć. Więc do niego mówię, przy niej. Chcąc nie chcąc, słucham tego co do niej mówisz i widzisz to jest tak, że niezależnie od tego jak ona się zachowuje i co by nie robiła musisz szanować kobiety. CISZA.. nagle ona dodaje, że mam rację wyraźnie zburzona. Koleś już był spalony i żeby sobie jeszcze zrobić dobry FEEDBACK u jej przyjaciela Michała. Mówię do niego że jak już wyjdą z klubu, to żeby pilnował, Maję, bo ten koleś jest pijany i agresywny. Więc może jej coś zrobić…Nie muszę mówić jak to działa, za chwilę wyszli z tego klubu. Ja tam jeszcze zostałem z myślą, ze mi właśnie jej przyjaciel robi idealny grunt, żeby pociągnąć sprawę z Mają w niedzielę:)
 
A, że Maja jest trochę osobą publiczną, to na portalu na którym jest był jej numer telefonu. W niedzielę umówiłem się z jej taką koleżanką którą też znam i kiedy już tam do niej przyjechałem to mi powiedziała, że ta Maja mieszka niedaleko. Więc do niej dzwonię okazało się, że jest właśnie na zajęciach z tańca. No to jej powiedziałem, że jestem z jej znajomą, niedaleko i o której kończy te zajęcia. Powiedziała, że koło 21 będzie wolna. Gdy już dobijała ta godzina. Pożegnałem się z tą swoją znajomą i jadę do tamtej, z którą się umówiłem pod jej blokiem. Potem poszliśmy do sklepu, kupiliśmy napoje a ona pyta, czy mnie nie przerazi to, ze ma bałagan w mieszkaniu. I, że jeśli tak to pójdziemy do jej brata, bo mieszka niedaleko. Żeby zbudować z nią większe zaufanie mówię, to chodź do Twojego brata, jego na szczęście nie było w domu. I byliśmy sami:) Myślę sobie o ja pierdole, to chyba sen;) Puściłem jakąś muzykę, zacząłem pytać się o jej taniec, rozgadała się jak nic. Potem coś zaczęła narzekać, że prawie nie ma czasu dla siebie i że faceci się jej boja. To nagle wstaję, złapałem ją za rękę i mówię, żeby wstała na moment. Pyta się, ale po co? Na moment coś Ci pokarzę. Kiedy wstała, przytuliłem ją do siebie. Potem odsunąłem się siadając z powrotem na swoim miejscu z tekstem, że chciałem Cię tylko przytulić. Idealny grunt, żeby prowadzić już sprawy w stronę sexu, więc wykorzystałem rutynę i do niej mówię, że to niesamowite bo kiedyś rozmawiałem z moją koleżanką i ona czasem łapię się na tym, że kiedy rozmawia np. z facetem dopiero co poznanym w pracy to łapię się na tym, że zaczyna nagle fantazjować na temat tego jakby to było. Przytulić się do tego kogoś i jakby to było całować się z nim tak jak ona lubi najbardziej… A to ciekawe, że czasem znasz kogoś od bardzo dawna i nie ma między wami, tego porozumienia a czasem spotykasz kogoś z kim z pewnych różnych względów wydaje Ci się od razu taki bliski i znajomy. Miałaś tak kiedyś? UWAGA ,jeśli mówisz coś takiego lasce, musisz być bardzo wyluzowany, swobodny i zachowywać się tak jakbyś znał ją naprawdę bardzo długo. Ona ma poczuć zaufanie a zbudujesz to tylko wtedy kiedy będziesz się tak zachowywał jakbyś rzeczywiście znał ją od bardzo dawna. Potem wziąłem ją za rękę i w tym pokoju w którym byliśmy zacząłem z nią tańczyć.

Dotyk, jest naturalny w tańcu więc jak dobrze tańczysz i dobrze się ruszasz. Śmiało eskalujesz. Ona już wyraźnie zakręcona, mówi do mnie, żebym zrobił dla niej striptiz:)..mówię ok. zgadzam się tylko pod warunkiem, że kiedy go zrobię. Ty zrobisz dla mnie to samo. Zgodziła się, kiedy zacząłem już tańczyć i moje spodnie były w okolicach kolan tak, że majtki miałem na wierzchu. Przybliżyłem się do niej siedzącej na rogu kanapy i biodrami i swoim penisem, który był jeszcze w majtkach zacząłem krecić rytmicznie w okolicach jej twarzy. Tak, że jej buzia była na wprost mojego penisa. Mówię ok., wystarczy teraz Twoja kolej i kiedy chciałem nakładać spodnie, ona mówi, żebym tak został:) ..nie protestowałem;)

Nigdy w życiu nie widziałem, żeby laska tylko dla mnie, ruszała tak profesjonalnie i nieziemsko zgrabnie swoją pupą.. dziękuję Ci podrywaj.org:) Potem kiedy już skończyła..a była już wyraźnie napalona. W tym pokoju sex unosił się w powietrzu. Mówi do mnie, jestem zmęczona, chodź się położymy.. tylko nie będziemy się kochać.. Mówię oczywiście, zresztą czy Ty naprawdę myślałaś, że jestem taki łatwy;)Kiedy się już położyłem obok niej i jej dupka była odwrócona do mnie. Nie muszę mówić co się działo w tym momencie z moim penisem. Zacząłem ją całować po plecach, po ramionach. Palcami schodząc w oklicę jej cipki, nie protestowała.. Kiedy już była wyraźnie podniecona, pyta się czy mam gumki..i ja pierdolę.. patrze w portfel a mi się skończyło ostatnie z opakowań:/ patrzę na nią i pytam gdzie tu jest najbliższy, sklep. Nie odpowiedziała nic, zresztą wcale się nie dziwię, jakbym poszedł, jej stan podniecenia opadłby i wszystko musiałbym zaczynać praktycznie od początku. Więc do niej mówię ok. poradzimy sobie inaczej. Nie polecam tego panowie, no chyba, że ktoś wie co robi, kochaliśmy się bez prezerwatywy. Tak zwany sex przerywany i jeśli umiesz panować nad swoim orgazmem to możesz zaryzykować. Potem po wszystkim mówi, żebym ją przytulił jej brat na szczęście nie wrócił. Rano kiedy się obudziłem, kochałem się z nią znowu. A potem kiedy zrobiła mi herbatę, myślałem, że powie, że coś tam ma jeszcze do zrobienia. A ona do mnie, czy pojadę z nią teraz coś zjeść. Kiedy już zjedliśmy zaproponowała, to był okres kiedy było jeszcze w miarę ciepło, czy nie pojadę z nią się poopalać na pola mokotowskie. Pojechaliśmy tam zdjęła górę ubrania, a ja wyrwałem źdźbło trawy i zacząłem tym kawałkiem trawy wędrować w okolicach jej piersi, potem sutków. Mówiła żebym nie przestawał przy okazji, opowiadając jakby to było doprowadzić ją do orgazmu:)..później zadzwonił do mnie telefon w sprawie kilku zleceń, uprawiam wolny zawód. Więc musiałem wracać do domu, zająć się trochę własnymi sprawami. O tym jej powiedziałem mimo tego, że jeszcze chciała mnie zabrać na tenisa bo jej brat nie mógł;) Niestety odmówiłem, odwiozła mnie do domu ze świadomością, że kolejnej pięknej kobiecie sprawiłem uśmiech na jej ładnej twarzy, czego bym przecież odmówić sobie nie mógł. Poza tym też oczywiście, że zyskałem nową koleżankę…do tenisa. Chociaż nigdy nie grałem;)
 
I tutaj szczególnie zacytuje, Neila Strauss’a GRA „Wszystko co najważniejsze masz pomiędzy, uszami” I ja się z tym absolutnie zgodzę. Czytaj książki, lekcje i artykuły. Tylko nie bądź znawcą książek, lekcji czy artykułów. Bierz to co przeczytałeś i korzystaj z tego tak bardzo jak tylko będziesz chciał.

I bądź odtwórcą swojej własnej roli, roli którą daje Ci życie. TY i tylko TY!

Pozdrawiam

Odpowiedzi

Po tytule myslalem, ze nie

Po tytule myslalem, ze nie doszlo do sexu Wink przeczytalem calosc i naprawde jestem pod wrazeniem. Oby tak dalej! Nie przejmowac sie porazkami, stawiac na swoim i wszystko bedzie po Twojej mysli.

Pozdro

co masz na mysli piszac zeby

co masz na mysli piszac zeby "nie byc znawca ksiazek"?

Portret użytkownika Moon

mesjarz, on ma na myśli to

mesjarz, on ma na myśli to żeby nie tracić czasu na wieczne czytanie, tylko wykorzystywać te rzeczy z ksiązek w rzeczywistości Wink


ps. ronluis, kurde skubaniec z ciebie jak jasna cholera Wink świetne akcje, pełen spontan. Bardzo podoba mi się ten wpis!

Portret użytkownika rafciuuu

Rutyna przed striptizem

Rutyna przed striptizem dobrana w idealnym momencie.
Pamiętam taki prywatny striptiz dziewczyny którą ledwo znałem... Zajebiście ekscytująca sprawa gdy ten taniec odbędzie się przed pierwszym seksem z daną kobietą.
Świetna historia.

2 miliony ludzi?? To chyba

2 miliony ludzi?? To chyba nie w Polsce. Nawet Warszawa ze studentami nie dobija do 2 milionów.

Portret użytkownika elozord

Gruuuba akcja na duży +

Gruuuba akcja na duży + Laughing out loud

Portret użytkownika ellesar09

Profesjonalne wykorzystanie

Profesjonalne wykorzystanie NLS

Portret użytkownika Gongo

"Nie muszę mówić co się

"Nie muszę mówić co się działo w tym momencie z moim penisem"

haha od tego momentu zacząłem się śmiać Smile

wpis jak najbardziej pozytywny

Co do konkursu Gracjana, proszę wziąć ten wpis pod uwagę.

Pozdrawiam

Kurwa?! Kiedy ja wreszcie

Kurwa?!

Kiedy ja wreszcie będę mógł napisać coś takiego?
Gratulacje kolego.
Zazdroszczę Ci strasznie.
Świetna akcja.

Portret użytkownika magczu

Dla mnie jako "krytyka

Dla mnie jako "krytyka eksperta", ;) za duzo bazujesz na szpanowaniu. 
limuzyna itp. ;) To przyciaga jeden typ dziewczyn.
Ja buduje swoj social proof na moim charakterze czy  humorze i czesto mowie, ze nie mam pieniedzy. To trudniejsze, ale wowczas one lubie cie za charakter, a nie za blyskotki.

jesli podjedziesz bmw masz latwiej,
podjedzmy rowerem wigry pod klub, tak zeby nas kobiety widzialy a potem je poderwijmy..ech ....to piekne wyzwanie  ale trudniejsze.

 Ostatnio dziewczyny w klubie zbieraly na cos tam robiac wyglupy....jakis baran wyciagnal 100 zlotych zeby im dac. ja dalem im jeden grosz

One nabijaly sie z niego, podpuszczaly jego meskosc....do mnie mrugały okiem gdy go prowokowaly.

Pamietaj, ze  jesli ona tak bawi sie tak po imprezach czesciej i nie byl to jej pierwszy raz a ty nie miales prezerwatywy to mogla sie wczesniej czyms zarazic od kogos i ci to przekazac. czy to cos wenerycznego czy nawet  hiv...


Takie jest zycie. Mnostwo na imprezach takich lasek ktore szukaja przygody, trzeba jednak  uwazac, szczegolnie poznajac kogos na imprezach.

Portret użytkownika wdg

Ten wpis nie pretenduje na

Ten wpis nie pretenduje na nagrode "zlote pioro"  , ale jego prosta struktura:
nauczylem sie-realizowalem-podzielilem sie doswiadczeniem-ZMOTYWOWALEM INNYCH ... to skuteczny wpis , super . Dalbym mu miano jednego z najlepszych we wrzesniu ...

P.s. powyzej magczu ma racje!

Portret użytkownika Ronlouis

Do magczu: Tu nie ma czasu na

Do magczu: Tu nie ma czasu na wahania czy rozterki, widzisz jakis element bierzacej rzeczywistiości i go wykorzystujesz. Widzę limuzynę i chce podjechać pod klub limuzyna nie płacąc nawet złotówki. Jak będę chciał podjechać rowerem to podjadę pod klub rowerem. Robię to na co mam ochotę. Masz rację Magczu, to co opisałeś być może to jest właśnie tym co nie pozwoliło mi  przespać się z tą pierwszą laską. Czyli, że limuzyna przyciąga określony typ kobiet. I im częsciej będziesz zadawał się z kobietami w różnych sytuacjach. Odkryjesz też, że uwodzenie ma swoją ciemna stronę. Zapoznałem się z materiałem, opanowałem go i wykorzystałem go do własnych celów. Dzieląc się z wami moją historia

Portret użytkownika miki

Na początku czytanie

Na początku czytanie wyłączyłem router w celu pobrania kolejnego partu, tak na minutkę się wyłącza, po czym dalej pobiera.
Dopiero jak skończyłem czytać doszło do mnie, że mam rozłączony internet i nic się nie pobiera Smile
Świetny tekst, świetna akcja !

Portret użytkownika miki

Na początku czytanie

Na początku czytanie wyłączyłem router w celu pobrania kolejnego partu, tak na minutkę się wyłącza, po czym dalej pobiera.
Dopiero jak skończyłem czytać doszło do mnie, że mam rozłączony internet i nic się nie pobiera Smile
Świetny tekst, świetna akcja !

Portret użytkownika Italiano

To teraz wystarczy poczekać 9

To teraz wystarczy poczekać 9 miesięcy i będą efekty twojego wysiłku włożonego w uwodzenie ^^


Wszystko spoko ... A ta laska co przy barze  popsuła ci akcję przy barze trochę pokręcona , ale cóż takie kobiety .

Portret użytkownika magczu

Italiano przesadzasz, ale cos

Italiano przesadzasz, ale cos w tym jest bo wedlug badan na  pewnych populacjach (region, rozne  kraje  itp)  od 3 do  10 % mezczyzn nie wie ze ma swoje dzieci gdzies na swiecie Wink

Portret użytkownika Ronlouis

Italiano napisał To teraz

Italiano napisał To teraz wystarczy poczekać 9 miesięcy i będą efekty twojego wysiłku włożonego w uwodzenie ^^

Takie są konsekwencje i jeśli już bierzesz to pod uwagę, i decydujesz się na coś takiego, to wiesz na co się decydujesz. Efekty i wystarczy tak jak napisałeś są tylko wtedy kiedy bierzesz coś na 100%. Nie wtedy kiedy juz masz pewność. Bo pewny to jaj jestem, że jutro wstanie słońce. Wystaczy popatrzec na statystyki do których nawiązał też magczu nie jest łatwo kobiecie zajść w ciąże. Tym bardziej, jeśli masz świadomość tego jak coś unikać. A nie jak świadomie kogoś zapłodnić. Bo jest mi tak dobrze, nie chce przestawać i myślę penisem.

Portret użytkownika Guest

HBV, HCV, HIV, HPV, HSV,

HBV, HCV, HIV, HPV, HSV, kiła, rzeżączka, chlamydia... grrrrrrrrr

Portret użytkownika Ronlouis

Guest, niezły z Ciebie

Guest, niezły z Ciebie lekarz..albo ginekolog. Choroby w dzisiejszych czasach to fakt. Dlatego uczymy się otwierać inteligentne laski w inteligentny sposob. Bo jak dziewczyna poleci do kolesia na tekst typu, zgubiłem swój numer czy mogę dostać Twój. To jest taka głupia, że pieprzyli już ją wszyscy a od takich trzymam się z daleka.

Nie czytałem wcześniej tego

Nie czytałem wcześniej tego bloga, i krótko napiszę co myślę o twoim wpisie . Wspaniale jest coś takiego przeżyć możemy to porównać do wyjścia w słoneczny dzień i leżenie pośród trawy patrząc na chmury.

Napisałeś ty :"I bądź odtwórcą swojej własnej roli, roli którą daje Ci życie. TY i tylko TY!"
Dla mnie pierwszy etap, to podrywanie, drugi uwodzenie a trzeci to Bycie sobą. I dopiero odpowiednie bodźce sprawiły że potrafię to już kontrolować i zapieczętować w  sobie. Czwarty Etap to styl podrywania.
PS: tak odbiegłem trochę Wink

Portret użytkownika Hektor

Świetnie kolego, poprostu

Świetnie kolego, poprostu rewelacja. Mamy podobny styl, ja też zawsze poznaje dużą ilość dziewczyn, czasami nic większego z tego nie wychodzi ale kocham rozmawiać z kobietami ;P Odemnie masz max i gratulacje:D

Portret użytkownika saverius

Foksal hehe ciekawie tam

Foksal hehe Smile ciekawie tam jest muszę przyznać, w tym parku niedaleko niejedno się już działo... Polecam Ci Ronlouis Wink


a za raport daję 10, bo jest świetny

Portret użytkownika Ronlouis

hehe,saverius  widzę, że

hehe,saverius  widzę, że jesteś z Warszawy. To coś czuje, że się szykuje plażowanie;) Mówisz o tym Parku, na terenie klasztoru:))?  Dzięki chłopaki za słowa uznania. 

Portret użytkownika SmileR

brawo ale zauważyłem że na

brawo Wink ale zauważyłem że na striptizerce zastosowałeś metodę NLS Wink)) hehehehe nie dobry chłopczyku Tongue chciałeś ją zahipnotyzować ! :PPP
Tak czy siak dobry artykuł, pozytywnie nastawia  Wink)
Powodzenia dalej w terenie Wink))

Portret użytkownika saverius

Nie mam pojęcia czy ten

Nie mam pojęcia czy ten śmieszny budynek to klasztor bez kitu Laughing out loud Idziesz Foksalem w stronę Wisły i potem taką śmieszną bramą skręcasz w prawo i wychodzisz do takiego parku, który bodajże nazywa się skwerem. Tam są duże, nowe ławki.


A co do plażowania, jestem stałym bywalcem zegrza, bo jeżdżę tam rowerem, więc plażowanie to w sumie moje hobby ;d

wpis doskonały,akcja

wpis doskonały,akcja świetna
ale ludzie ile można wałkować :
SEKS PRZERYWANY NIE JEST ŚRODKIEM ANTYKONCEPCYJNYM
poczytajcie trochę - i nie rozpowszechniajcie tego mitu...

Portret użytkownika saverius

może jeszcze powiesz, że

może jeszcze powiesz, że preejakulatem da się zapłodnić Laughing out loud to jest dopiero mit hehe

Portret użytkownika dzieciak2dzielnic

Szacuneczek za akcje w

Szacuneczek za akcje w platynie, to duży klub,ale ego nie których lasek nie mieści się w środku;)
dobry wpis, dobry flow, duże cojones;)

PS
drogi Ronluisie gdzie jest ta słynna dziura w płocie???

Portret użytkownika Ronlouis

Co do ego niektórych kobiet

Co do ego niektórych kobiet to ok. Tylko dzieciak2dzielnic widzisz jak chcesz się nauczyć uwodzić w klubach to tylko tam. Tylko piękne kobiety, wchodzisz na głęboka wode. Odbijanie sukotarczy Twoje nastawienie, inner game. A Ty mnie przepraszam za wyrażenie, kurwa pytasz o dziurę w płocie?

Portret użytkownika Lee

Zajebiste. Co z Mają?

Zajebiste. Co z Mają? Ciągniesz tą znajomosc ? ;>