Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

nie uznaje walentynek

2 posts / 0 new
Ostatni
Skorpionn
Nieobecny
Wiek: 20

Dołączył: 2009-01-03
Punkty pomocy: 0
nie uznaje walentynek

Witam
Chciałem zapytać o pewna sprawę. Moja dziewczyna wyczuła że mam jakieś plany co do walentynek i uporczywie pytała co wykombinowałem. Denerwowało mnie już to jej dopytywanie wiec jej powiedziałem że chce ją gdzieś zabrać, a po kilku minutach mówi mi że ona nie uznaje walentynek bo kiedyś nie miała chłopaka i w ten dzień było jej przykro i powiedziała sobie ze nie będzie tego święta uznawać. I teraz pytanie co mam robić sprawiać jej ten prezent i zabrać tam gdzie chciałem czy też nie i powiedzieć że jeżeli nie uznaje walentynek to nie ma sensu gdziekolwiek jechać....?
Pozdrawiam

Ona (niezweryfikowany)

To był jej kaprys z dawnych przeżyć. Możesz jej powiedzieć : "teraz już masz z kim te święto obchodzić i już nie będzie Ci przykro.." -spontanicznie wymyślona odpowiedź... Ale jeśli naprawdę unika tego święta tak bardzo to możesz spędzić ten dzień również miło z nią. Możesz jej podarować jakiś kwiat, jakąś różę- czy jakiś inny jej ulubiony kwiat. Zapewne się ucieszy..
Ale myślę że powinieneś ją jednak zabrać. I pokazać jej że te święto wcale nie jest takie złe- a wręcz przeciwnie. Że może być jednym z najpiękniejszych dni w roku;P Gdybyś jednak wyczuł że nie podoba się jej ten cały wypad walentynkowy to po prostu nie jedźcie..