Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Urlop 2018

18 posts / 0 new
Ostatni
ortodoksyjny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: H

Dołączył: 2012-04-30
Punkty pomocy: 1
Urlop 2018

Cześć wszystkim,
Jestem z kobietą 2 lata, na ogół układa nam się dobrze, jak większość mamy czasem gorsze chwile. Mieszkamy od roku razem. Mamy zaplanowany urlop na początek września. Ustalilismy ze pojedziemy do Pragi. Ostatnio odwiedził nas jej dawny przyjaciel z liceum. Zaproponował nam żebyśmy w trójkę polecieli z nim do Włoch. Ostatecznie muszę zrezygnować bo nie stać mnie w tym momencie na ten wyjazd. Za to moja kobieta się strasznie na wycieczkę napalila i chce jechać. Zapytała czy mam coś przeciwko jak pojedzie beze mnie. Powiedziałem że oczywiście że mam coś przeciwko bo nie chce żeby jechała tylko z nim. Nigdy nie wiadomo co będzie się działo. Mimo że na codzień mam co do niej pewność że mnie nie zdradza to teraz do głowy przychodzi mi sceną z filmu jak Grucha mówi " ufam swojej kobiecie " na co czarek pazura mówi "oj Grucha ja kiedyś też prawie zaufalem kobiecie i prawie dałem sobie rękę za nią uciekać i wiesz co ? Teraz bym kur*a ręki nie miał ". Ona powiedziała mi że nie chce żebym ja ograniczał tym że aktualnie nie stać mnie na dwa wyjazdy Włochy i Praga. Nie chce jej ani ograniczać ani pozwalać lekką ręką żeby jechała z tym typem . Wiem że jeżeli pojedzie to będę wkur*iony na maxxa i nie będę mieć ochoty jechać z nią nigdzie ! Panowie potrzebuje waszej porady

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 161

Gdyby kobieta Ciebie szanowała, to wręcz WSTYD byłoby jej poinformować Ciebie, że chce jechać gdzieś indziej z kimś innym. Niech jedzie do tych Włoch, Ty weź jakąś koleżankę do Pragi i wyślij jej wspólne zdjęcie w jakimś ciekawym miejscu - nie ma prawa mieć o to pretensji, skoro tak. Takie zachowanie jest wręcz niemoralne - nie powinna nawet pomyśleć o zgodzeniu się na tamtą propozycję. Nie zrobiło się Tobie przykro, jak to usłyszałeś?

ŁOGIER
Portret użytkownika ŁOGIER
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Łonka

Dołączył: 2018-07-11
Punkty pomocy: 153

Istnieje pewne przekonanie, że kobiety nie można ograniczać, bo będziesz tracił swoją męskość. Jest w tym dużo prawdy, aczkolwiek są sytuacje, w których po prostu trzeba pierdolnąć pięścią w stół, żeby nożyce wiedziały gdzie ich miejsce.

W moim przekonaniu zachowanie z jej strony bezczelne. Nie zostałeś zapytany, bo decyzja została podjęta bez ciebie. Nie wiem jakie sobie zasady ustaliliście w związku, ale nie uważam, żeby normą były wyjazdy z byłym przyjacielem za granicę. Śmiem twierdzić- chociaż nie lubię oceniać przez forum- że coś do niego miała/ma.

Swoje powiedziałeś, samemu tematu nie poruszaj, jak temat się powtórzy to mówisz, że nie będziesz jej ograniczał skoro tak uważa i to koniec tej przygody. Po co tobie dziewczyna, która sra na twoje zdanie.

ortodoksyjny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: H

Dołączył: 2012-04-30
Punkty pomocy: 1

Na początku tematu jak powiedziala że chce jechać to powiedziałem jej tak : wiesz co odezwała się do mnie przyjaciolka z liceum jadę z nią do Francji masz coś przeciwko - tak !
Wczoraj jak poruszyłem temat i mówiłem o tym znów że nie chce żeby jechała to ona stała przy tym że jedzie a ja na to że może mnie już wtefy nie zobaczy w mieszkaniu to ona z tekstem że ja szantazuje !
Najbardziej meczy mnie to jak zareagować nawet jeśli ona zdecyduje że jedzie i ja uderza pięścią o stół a ona i tak powie że jedzie co wtedy ?!

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 161

Stary, nie podchodź do tego tak emocjonalnie - serio, OCHŁOŃ. Ona chce jechać, Ty zaznaczyłeś jej kilkukrotnie, że nie podoba się Tobie ten pomysł i słusznie. Daj jej wolną rękę, skoro nie potrafi uszanować Twojego zdania, to krótko - PA. Niczego jej nawet nie mów, musiałeś zjebać coś w tej relacji - bo tak jak napisałem wyżej: dziewczyna, która szanuje swojego faceta i liczy się z jego zdaniem nigdy nie pomyślałaby nawet, by jechać z innym kolesiem na wakacje/urlop, czy kij wie co.

Hasano
Portret użytkownika Hasano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: miasto wojewódzkie

Dołączył: 2015-09-16
Punkty pomocy: 1083

Jak ma się to rozjebać to lepiej żeby się rozjebało teraz a nie za X lat gdy będziesz miał kredyty + dzieciaki na głowie.

Moim zdaniem, jeżeli dziewczyna się szanuje, taki pomysł do głowy nawet by jej nie wpadł.
Wiadomo, jeżeli była by to jakaś paczka znajomych, nie miałbym nic przeciwko, ale 1 vs 1..

Włochy.... Wino..... Pizza...
Zastanawiam się czy by wróciła z ciążą spożywczą, czy maciczną Laughing out loud
Wiesz jedząc dużo pizzy brzuszek rośnie Smile
Nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać.

|Życie jest krótkie i jeśli masz na coś ochotę to to zrób, ale licz się z konsekwencjami| & |Kobieta jest jak motylek w Twojej dłoni, jeśli zaciśniesz ręce, motylek udusi się, jeśli otworzysz je za mocno, motylek odleci|

Loollipop
Portret użytkownika Loollipop
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-07-07
Punkty pomocy: 249

Co do pizzy, mnie i moich znajomych jakoś włoska pizza nie powaliła na kolana, Polacy przyzwyczajeni są raczej do dużej ilości dodatków, włoska pizza to (co prawda pyszne, ale..) ciasto i sos Wink

A wino to co innego, rewelacja Wink)

Trochę nie w temat ale też jakoś "nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać" Laughing out loud

Mówi się, że kobiety kochają tych, którzy je kochają. To nieprawda. Ulegają one temu, kto im mówi, że ulegną.

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 300

O kuwa, i Wy mieszkacie razem...

guzik88
Portret użytkownika guzik88
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: dalekie południe

Dołączył: 2015-02-11
Punkty pomocy: 160

to utwierdza mnie w przekonaniu, że laski under 23, 24 mają nie rowno pod deklem

Abelart
Portret użytkownika Abelart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-10-29
Punkty pomocy: 208

Ona nie miała by nic przeciwko jakbyś pojechał z koleżanką gdzieś?

Wygrywasz, albo się uczysz.

Żyj tu i teraz.

ortodoksyjny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: H

Dołączył: 2012-04-30
Punkty pomocy: 1

Miałaby a sama chce jechać ? Żelazna logika

Woodpecker
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kuj-Pom

Dołączył: 2017-03-06
Punkty pomocy: 342

o skurwensyn ... Jak pojedzie z twoim kolega to spakuj jej walizki i wystaw na korytarz. Ja sie zastanawiam co ONE mają w głowach by coś takiego palnąć. Opierdol tak jak koledzy radzą bo widocznie za bardzo przeciągneła line na swoją strone.

Woodpecker
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kuj-Pom

Dołączył: 2017-03-06
Punkty pomocy: 342

Może i słuszne podejscie a może i nie. Kobietom ufać w stu procentach to hmm jak chodzić po cienkim lodzie. Kobiety są bardziej egoistyczne , perfidne i mają skilla manipulacji lvl Expert. Taka ich natura i nic z tym nie zrobimy ale moim zdaniem nie można podejsć w takiej sytuacji RACJONALNIE bo tak Racjonalnie napisałeś. One działają pod wplywem chwili i emocji.

Ona może nie jechać z zamiarem zdrady owszem ,ale to nie znaczy ,że nie zdradzi ...

Widzialem mnóstwo zdrad kobiet .. czasami i ja byłem powodem dla którego zdradziły swoich chłopaków, mężów i ONE zawsze zarzekają sie ,że NIGDY BY SWOJEGO MISIA NIE ZDRADZILY.

SAD BUT TRUE ( nie jestem mizoginem ,żeby nie było ,że tak nienawidze kobiet)

ortodoksyjny
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: H

Dołączył: 2012-04-30
Punkty pomocy: 1

W jednym tygodniu Włochy w drugim Praga na cały tydzień tam i tu . Nigdy nie była nigdzie Włochy to napędza oferta od gościa bo on podróżuje i tyle tak naprawdę i z zazdrości że on tyle widział

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 3635

Na gondoli, na gondoli pewna para sie..ekhem.

Jej rzeczy nie są lekkie więc przed wyjazdem niech poprosi kolege by zawiózł je do matki :]

menelaos
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2015-11-12
Punkty pomocy: 141

Jeżeli jesteś w związku i z nią mieszkasz to zadaj sobie pytanie czy w zdrowym związku laska chce jechać na wakacje z innym...
Czy według Ciebie to jest ok, czy może jednak chciałbyś aby laska leciała na Ciebie i świata poza Tobą nie widziała? Szukaj takiej laski, która faktycznie Ciebie szanuje i leci na Ciebie, a na tą już radziłbym wyjebać jajca bo nic z tego nie będzie.
Pamiętaj o podstawach - jak już rzucisz w porywach że koniec to trzymaj się tego, bo jak później będziesz przepraszał, że dałeś się porwać emocjom to jesteś PIZDA.

sebolpl
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2010-03-14
Punkty pomocy: 14

Dla mnie temat zakończył się na ,,Ostatnio odwiedził nas jej dawny przyjaciel z liceum.". Do mojego domu nie trafił nigdy, żaden przyjaciel mojej kobiety. Co nie znaczy, że nie trafiały parki i jej koleżanki. Na kilometr wieje tutaj kutachem, a dawny przyjaciel wydaje się być obecnym. Popieram wcześniejsze wypowiedzi, jak ma ochotę jechać z typem - to już wasz związek się zakończył. Albo teraz postawisz stanowcze nie, albo będzie cie szmacić przez resztę związku, choć ten pewnie długo nie potrwa. Co do wypowiedzi, nie można ograniczać kobiet - kur... no nie można ale we właściwych rzeczach tj. pasje, zainteresowania, koleżanki itd. Niech jeszcze gość się do was wprowadzi, gotuj dla niego i przenieś się do drugiego pokoju, żeby im nie przeszkadzać... Tyle w temacie Wink Pozdrawiam